آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دو نهنگ بزرگ ۶ آلت کوین مختلف را در Binance و Gateio خریداری کردند. 🐋

دو نهنگ بزرگ ۶ آلت کوین مختلف را در Binance و Gateio خریداری کردند. 🐋

دو نهنگ بزرگ ۶ آلت کوین مختلف را در Binance و Gateio خریداری کردند.

به گزارش زوم ارز، براساس داده‌های Onchain، دو نهنگ بزرگ ارزهای دیجیتال، معاملات زیادی در صرافی‌های مرکزی Binance و Gate.io انجام دادند.

نهنگ اول با آدرس کوتاه 0x520، ۱۲.۰۶ میلیون توکن BLZ (ارزش ۳.۶۳ میلیون دلار با قیمت متوسط ​​۰.۳۰۱ دلار) را از صرافی Binance برداشت کرد. در مجموع، این نهنگ ۱۷,۹۶۱,۷۶۶ میلیون توکن BLZ را در هفت تراکنش از Binance برداشت کرد که در ۲۳ ساعت گذشته به ارزش ۵.۴۱ میلیون دلار معاملات انجام داد.

در حال حاضر، این نهنگ دارای کلیه ۱۷.۹۶ میلیون توکن BLZ به ارزش ۵.۳۹ میلیون دلار است و او را به چهارمین بزرگترین دارنده BLZ تبدیل می‌کند (بدون در نظر گرفتن صرافی‌های مرکزی). جالب اینجاست که این نهنگ هیچ توکن دیگری، از جمله ETH، را هنوز جمع نکرده است.

در حرکت دیگری مهم، نهنگ دوم با آدرس کوتاه 0x94c، در ۳۰ دقیقه گذشته پنج دارایی به ارزش ۳.۶ میلیون دلار را از صرافی‌های مرکزی برداشت کرد. این دارایی‌ها شامل موارد زیر است:

  • ۲.۷۶ میلیون توکن BIGTIME (ارزش ۹۸۴ هزار دلار) از Gate.io
  • ۱.۲۴ میلیون توکن MATIC (ارزش ۹۷۵ هزار دلار) از Binance
  • ۳۸,۶۶۰ توکن ENS (ارزش ۷۳۱ هزار دلار) از Binance
  • ۵۸,۷۶۵ توکن UNI (ارزش ۳۵۰ هزار دلار) از Binance
  • ۱.۶ میلیون توکن ۱INCH (ارزش ۶۳۳ هزار دلار) از Binance

در حال حاضر، این نهنگ دارای ۱۱ توکن دیگر به ارزش ۱۵.۰۱ میلیون دلار است و سود خالص او ۱.۷۰ میلیون دلار است. این نهنگ در مجموع ۲.۵۴ میلیون دلار سود از هفت معامله (MKR، ARB، UNI، GAL، ۱INCH، MAGIC و BIGTIME) کسب کرده است. در عوض، او در مجموع ۷۳۷ هزار دلار ضرر از چهار معامله (ILV، MATIC، LQTY و ENS) داشته است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده