آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش ذخایر سکه‌های اتریوم میم ترامپ به ۴ میلیون دلار می‌رسد، آیا ترامپ قصد ترک آن را دارد؟

ارزش ذخایر سکه‌های اتریوم میم ترامپ به ۴ میلیون دلار می‌رسد، آیا ترامپ قصد ترک آن را دارد؟

به گزارش زوم ارز، کیف پول کریپتویی که به نام رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ثبت شده است، در حال رشد است و او در حال حاضر تقریباً ۴ میلیون دلار ارز دیجیتال با توکن MAGA در آن نگهداری می‌کند.

این کیف پول اتریوم توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Arkham Intelligence برای نامزدی ریاست جمهوری ترامپ ساخته شده است و در حدود ۶.۴ میلیون دلار ارز دیجیتال را نگهداری می‌کند. بیشترین مقدار این مبلغ، تقریباً ۵۸٪ یا ۳.۸۵ میلیون دلار، در توکن MAGA (TRUMP) نگهداری می‌شود که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود.

علاوه بر این، ترامپ بیش از ۱.۲ میلیون دلار در توکن Wrapped Ethereum (WETH) و بیش از ۱.۱ میلیون دلار در اتریوم (ETH) نیز دارد. وی از فروش مجموعه‌های رسمی ترامپ NFT، که در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ راه‌اندازی شده‌اند، درآمدزایی می‌کند و میلیون‌ها دلار پول نقد می‌شود. ارزش اتریوم در اواخر سال گذشته پس از راه‌اندازی مجموعه‌های NFT جدید افزایش یافته است.

در حال حاضر، توکن MAGA TRUMP با قیمت ۶.۵۳ دلار، که نشان‌دهنده یک افزایش ۱۳۹ درصدی در این هفته است، در حال معامله است. در ماه گذشته، ارزش آن ۳۴۱ درصد افزایش یافته است. قیمت آن به بالاترین سطح ۷.۷۸ دلار در اوایل چهارشنبه رسید و ارزش دارایی‌های ترامپ در آن زمان به بیش از ۴.۵ میلیون دلار رسید.

توکن MAGA یک ارز دیجیتال است که بر اساس یک میم اینترنتی، یک جوک یا یک فرد مشهور ساخته شده است. این توکن‌ها معمولاً بر روی بلاکچین‌های دیگری مانند اتریوم اجرا می‌شوند و بسیار پرطرفدار هستند.

می‌توان تقریباً اطمینان داشت که ترامپ هیچ ارتباط رسمی با پروژه توکن MAGA ندارد. این توکن‌ها اغلب توسط کاربران کریپتویی ناشناس ایجاد می‌شوند که به دنبال سرمایه‌گذاری سریع هست

ترامپ هرگز علناً به داشتن سکه میم اعتراف نکرده است. اما با توجه به اینکه نامزد جمهوری خواه با صورتحساب های حقوقی فزاینده پیش از انتخابات امسال مواجه می شود، آیا فشاری برای فروش بیشتر ارزهای دیجیتال احساس خواهد کرد؟

منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید