آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه عواملی باعث افزایش Depeg از ۱ دلار در TrueUSD می‌شود؟

چه عواملی باعث افزایش Depeg از ۱ دلار در TrueUSD می‌شود؟

به گزارش زوم ارز، TrueUSD، یکی از استیبل کوین‌های معتبر است که پس از کنارگذاشتن استیبل کوین BUSD توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. با توجه به تحولات امروز، TUSD تفاوت جزئی با قیمت ۱ دلاری خود را نشان می‌دهد.

امروز، بایننس Manta را به عنوان چهل و چهارمین پروژه Launchpad خود معرفی کرد. با این حال، در این پروژه، TUSD در میان ارزهای رمزپایه که می‌توان برای کسب درآمد Manta به اشتراک گذاشت، در نظر گرفته نشده است. به جای آن، BNB و FDUSD در این پروژه شرکت کردند.

واقعیت این است که انتخاب نشدن TUSD توسط Binance به نظر می‌رسد برخی از کاربران را واکنش‌گرا کرده است. در اثر این تحول، قیمت TUSD به ۰.۹۹ دلار کاهش یافت. اگرچه کاهش قابل توجهی نیست، اما مهم است که توکن در سال گذشته به این سطح سقوط نکرده است.

کاهش قیمت TUSD پس از اعلام پروژه Launchpad.
کاهش قیمت TUSD پس از اعلام پروژه Launchpad.

FDUSD نیز یکی از استیبل کوین‌هایی بود که پس از BUSD توسط بایننس برجسته شد. ارزش بازار FDUSD در زمان نگارش این مقاله در مقایسه با TUSD، برتری داشت. با توجه به تأثیر اعلام شده پروژه Launchpad، قیمت FDUSD کمی بالاتر از حد معمول قرار دارد. افزایش مشابهی نیز در BNB مشاهده شده است، که اعلام شده در پروژه Launchpad شرکت می‌کند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده