آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ترو یو اس دی TUSD چیست؟

ارز ترو یو اس دی TUSD چیست؟

ارز ترو یو اس دی TUSD چیست؟، در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از استیبل کوین های موجود در بازار ارزهای دیجیتال با نام ترو یو اس دی TrueUSD با شما عزیزان گفتگو نماییم. ترو یو اس دی TUSD یک استیبل کوین با پشتوانه دلار است که بر روی بستر TrustToken پیاده سازی شده است. تراست توکن TrustToken یک پلتفرم برای ایجاد توکن های دارای پشتوانه است که می توانید به راحتی آنها را در سراسر جهان خریداری کنید و یا بفروشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا این رمز ارز را به طور کامل برای شما معرفی نماییم. همچنین به معرفی بنیانگذاران، عملکرد، مزایا و موارد کاربرد ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD بپردازیم.

ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD چیست؟

ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD چیست؟
ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD چیست؟

در اینجا بیایید تا با هم به معرفی رمز ارز ترو یو اس دی TUSD بپردازیم. TrueUSD که TUSD نیز نامیده می شود، یک استیبل کوین محبوب ERC-20 است که به طور کامل توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود. ایده ترو یو اس دی TrueUSD ابتدا در ماه های ابتدایی سال ۲۰۱۸ ظاهر شد.

در آن زمان، پلتفرم تراست توکن TrustToken تصمیم گرفت تا طرح های تقلبی و کلاهبرداری در این فضا را اصلاح کند. شکی نیست که سرعت زیاد کلاهبرداری ها و دستکاری هایی که در جامعه رمز ارزها اتفاق می افتد نگرانی های عمده ای را ایجاد می کرده است. به این ترتیب ترو یو اس دی TrueUSD برای جلوگیری از خطرات مرتبط با استفاده از ارزهای رمزپایه به وجود آمد.

تا اکتبر ۲۰۲۰ حدود ۳۸۱.۹ میلیون ترو یو اس دی در گردش بوده است. با توجه به وضعیت آن به عنوان یک استیبل کوین، عرضه بدون سقف است و با توجه به تقاضا به رشد خود ادامه خواهد داد.


نیم نگاهی به توکن ترو یو اس دی TrueUSD

نام اختصاری TUSD
نوع ارز Token
عرضه کل ۱،۵۱۱،۷۱۴،۷۴۶
مقدار در گردش ۱،۵۱۱،۷۱۴،۷۴۶
وب سایت رسمی trueusd.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

explorer.binance.org

blockchair.com

tronscan.org

snowtrace.io

پیج های ارتباط رسمی trueusd.medium.com

twitter

سورس کد https://github.com/trusttoken/smart-contracts
آدرس قرارداد بای TUSDB-888

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ترو یو اس دی TrueUSD

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ترو یو اس دی TrueUSD
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ترو یو اس دی TrueUSD

در ارتباط با تاریخچه این رمز ارز می توان گفت که برای اولین بار در ژانویه ۲۰۱۸ راه اندازی شد. همانطور که قبلا گفتیم این رمز ارز توسط تراست توکن TrustToken منتشر شد و یک صرافی مستقر در سانفراسیسکو می باشد که بر ایجاد توکن های دارای پشتوانه متمرکز است که به راحتی می توانند در سطح جهانی معامله شوند.

با این حال، TUSD اولین استیبل کوین است که روی پلتفرم تراست توکن TrustToken راه اندازی شده است. تیم پشت پلتفرم تراست توکن TrustToken با نگرانی برای ارائه یک شرایط قابل اعتمادتر در بازار، وظیفه توکن کردن دارایی های مختلف را بر عهده گرفته است.


عملکرد ترو یو اس دی TrueUSD چگونه است؟

عملکرد ترو یو اس دی TrueUSD چگونه است؟
عملکرد ترو یو اس دی TrueUSD چگونه است؟

ترو یو اس دی TrueUSD با نرخ برابر با USD معامله می شود. ارزش آن برابر با دارایی دلار آمریکا است و می تواند بین طرفین از هر نقطه از جهان مبادله می شود. عرضه در گردش توکن به طور کامل توسط دلار آمریکا وثیقه است.

TUSD از چندین حساب برای نگهداری وجوه صاحبان خود بدون دسترسی مستقیم توسط تراست توکن TrustToken استفاده می کند. وجوه دلاری خود را در حساب های بانکی مختلف توزیع می کند. بنابراین، بستری امن و قابل اعتماد را برای سرمایه گذاران تضمین می کند.

این رمز ارز همانطور که گفتیم یک توکن ERC-20 می باشد و ساخته شده بر روی بلاکچین اتریوم، ایمن و تحت تاثیر استانداردهای ارائه شده در شبکه است. با استفاده از اکوسیستم بلاکچین در حال پیشرفت اتریوم، TUSD را می توان به آسانی معامله می کرد.


چه چیزی ترو یو اس دی TrueUSD را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی ترو یو اس دی TrueUSD را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی ترو یو اس دی TrueUSD را منحصر به فرد می کند؟

هدف ترو یو اس دی TrueUSD این است که بین ثبات و سودمندی تعادل برقرار نماید. از زمان راه اندازی به بعد، شرکت مادر تراست توکن TrustToken به دنبال تاکید بر اهمیت تایید مستقل منشا استیبل کوین بوده است. به این ترتیب، جذابیت استیبل کوین برای سرمایه گذاران بزرگ تری که به دنبال کاهش ریسک هستند، علاوه بر تریدرهای خصوصی کمتر است. تراست توکن، TUSD را به عنوان اولین استیبل کوین تنظیم شده که به طور کامل توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود توصیف می کند.

ترو یو اس دی TrueUSD بخشی از بازار دائما در حال گسترش استیبل کوین است که اکنون شامل تعداد زیادی دارایی با پشتوانه USD است. تراست توکن TrustToken به عنوان بخشی از فعالیت های تجاری خود وارد مشارکت های شرکتی مختلفی شده است از جمله گزینه هایی برای دارندگان ترو یو اس دی TUSD برای افزایش بازده درآمد غیرفعال سالانه.


معرفی مزایای ترو یو اس دی TrueUSD

معرفی مزایای ترو یو اس دی TrueUSD
معرفی مزایای ترو یو اس دی TrueUSD

مزایای انحصاری استفاده از ترو یو اس دی TrueUSD باعث شده است که آن را در لیست گزینه های جایگزین سرمایه گذاران قرار دهد. از آنجایی که تراست توکن TrustToken درآمدهای خود را از سود دلاری موجود در حساب های آنها ایجاد می کند، هیچ کارمزدی برای ترید ترو یو اس دی TUSD دریافت نمی کند. بنابراین یکی از این مزایا این است که توکن کارمزد تراکنش صفر یا کمتر را برای کاربران تضمین می کند.

علاوه بر این، با تایید ثبات و شفافیت فوق العاده ای که ترو یو اس دی TUSD ارائه می دهد، سرمایه گذاران دیگر ترس دستکاری آن را ندارند. شفافیت آن در میان سایر موارد درجه یک در نظر گرفته می شود. همچنین از بازخرید توکن برای مقدار متناظر دلار آمریکا به راحتی پشتیبانی می کند.


موارد استفاده ترو یو اس دی TrueUSD

موارد استفاده ترو یو اس دی TrueUSD
موارد استفاده ترو یو اس دی TrueUSD

ترو یو اس دی TrueUSD به هر کسی اجازه می دهد تا از توکن استفاده کند، به این معنی که هیچ محدودیتی برای نگهداری کوین وجود ندارد. با این حال، این تنها به شرطی است که ترو یو اس دی TUSD در صرافی مربوطه فهرست شده باشد و توسط آن پشتیبانی شود.

بنابراین، هر کسی که کوچک ترین علاقه ای به استفاده از ارزهای رمزپایه دارد، می تواند در هر زمان و بدون ترس از نوسان بازار، از ترو یو اس دی TUSD استفاده کند. به عبارت دیگر، این دارایی برای شرکت های مرتبط با رمز ارز، تریدرها و شرکت هایی که می خواهند در فضای کریپتو سرمایه گذاری کنند، بسیار در دسترس است. ترو یو اس دی TUSD همچنین می تواند به ترید اصلی به نفع ارزهای دیجیتال و همچنین موسسات مالی برای تسهیل سرمایه گذاری های سازمانی ارزهای دیجیتال کمک کند.


خرید و فروش ارز دیجیتال Tusd

خرید و فروش ارز دیجیتال Tusd
خرید و فروش ارز دیجیتال Tusd

اگرشما قصد خرید و فروش ارز دیجیتال Tusd را دارید می‌توانید در صرافی های داخلی که از ارز دیجیتالی Tusd پشتیبانی می‌کنند اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید اما اگر صرافی های داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کند، شما می‌توانید در صرافی های غیر متمرکز که از ارز دیجیتال Tusd را پشتیبانی می‌کنند ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید.

اما اگر صرافی ایرانی از رمز ارز Tusd پشتیبانی نمی‌کند شما می‌توانید از صرافی های داخلی اقدام به خرید یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر کرده و در یکی از صرافی های خارجی اقدام به خرید ارز دیجیتال Tusd با استیبل کوین کرده و به معامله در صرافی های پشتیبان کننده ی ارز Tusd بپردازید.

نکته:کاربران گرامی شما می‌توانید با استفاده از روشی که در بالا به شما آموزش دادیم اقدام به فروش ارز دیجیتال Tusd کنید، شما می‌توانید با در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر در قسمت کامنت زیر این مقاله سوال خود را مطرح کنید ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd

در قسمت قبل ما آموزش طریقه ی خرید و فروش ارز دیجیتال Tusd پرداختیم و در این قسمت می‌خواهیم به شما صرافی هایی که از ارز دیجیتال Tusd پشتیبانی می‌کند را برای شما معرفی می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

صرافی های پشتیبان ارز دیجیتال Tusd عبارتند از:

صرافی های دیجیتال بیشتری از ارز دیجیتال Tusd پشتیبانی می‌کنند شما می‌توانید برای مطالعه ی لیست کامل صرافی های پشتیبان کننده ی ارز Tusd به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و در قسمت سرچ نام انحصاری این رمز ارز یعنی Tusd را نوشته و سرچ کنید سایت بعد از جستجو صفحه ی ارز مورد نظر را برای شما می‌اورد شما باید مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز روی گزینه ی MARKET کلیک کنید در این قسمت تمامی صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز را مشاهده می‌کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd

بعد از ثبت نام و خرید رمز های خود نوبت به نگهداری آنها می‌رسد شما باید برای نگهداری ارز مورد نظر در ابتدا اقدام به نصب کیف پول نرم افزاری کنید، امروزه با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری انتخاب کیف پول را برای کاربران متناسب با نیاز ها و کاربرد های مخصوص به خودشان سخت کرده است، اما اصلا نگران نباشید زیرا ما به شما برای حل کردن این مشکل کمک می‌کنیم و تمام کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال Tusd را برای شما معرفی می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust: کیف پول نرم افزاری تراست یکی از معروف ترین کیف پول های دیجیتالی است که از ارز  Tusdپشتیبانی می کند، این کیف پول نرم افزاری در سیستم عامل های اندروید و ios قابل دسترس است.

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask: کیف پول متامسک نیز از ارز دیجیتال Tusd پشتیبانی می‌کند، کیف پول متامسک کیف پول رسمی اتریوم است و بر روی انواع مرورگر ها و سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios نیز قابل دسترسی نیز می‌باشد.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پال همانند کیف پول نرم افزاری تراست یکی از پنج کیف پول برتر بازار ارز های دیجیتال است، این ولت دارای رابط کاربری مناسبی است که در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و Ios در دسترس است.

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic: کیف پول اتمیک نیز از ارز دیجیتال Tusd پشتیبانی می‌کند این کیف پول در دو نسخه ی دسکتاپ و موبایلی برای کاربران قابل استفاده است، کیف پول اتمیک از امنیت مناسبی برخوردار بوده و رابط کاربری آسان و مناسبی دارد.

کیف پول های سخت افزاری ترزور Trezor: کیف پول سخت افزاری ترزور دارای دو مدل ترزور وان و ترزور تی است که دارای امنیت بسیار مناسبی هستند که از ارز دیجیتال Tusd پشتیبانی می‌کند.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD

اینفوگرافیک ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD
اینفوگرافیک ارز دیجیتال ترو یو اس دی TUSD

کلام پایانی درباره ی ارز ترو یو اس دی TUSD چیست؟

در این مقاله ما به معرفی استیبل کوین ترو یو اس دی TUSD پرداختیم. این استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا می باشد و مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. هدف ترو یو اس دی TrueUSD این است که بین ثبات و سودمندی تعادل برقرار نماید.

این رمز ارز در ژانویه ۲۰۱۸ راه اندازی شده است و توسط تراست توکن TrustToken منتشر شده است. مزایای انحصاری استفاده از ترو یو اس دی TrueUSD باعث شده است که آن را در لیست گزینه های جایگزین سرمایه گذاران قرار دهد.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز ترو یو اس دی TUSD چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

 

منبع: Zoomarz


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ماعده محمدی
ماعده محمدی
2 سال قبل

آینده قیمتی این ارز به چه صورته؟

فرزانه
فرزانه
2 سال قبل

صرافی های ایرانی هم از این ارز پشتیبانی می کنن؟

آخرین مقالات منتشر شده