آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به نظر می‌رسد ترون(TRX) در حال صعود است

به نظر می‌رسد ترون(TRX) در حال صعود است

به نظر می‌رسد ترون(TRX) در حال صعود است

به گزارش زوم ارز،

به علاوه، شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که کوین ترون برای تجربه شکست آماده است و طبق بررسی‌های تحلیلگران، ممکن است افزایش بیش از ۵ درصدی داشته باشد.

اخیراً، ارز دیجیتال مورد نظر نوسانات قابل توجهی داشته و از سقف ۰.۱۴۵۰ دلار عبور کرده است. سپس، یک تصحیح قوی بیش از ۲۴ درصد اتفاق افتاد. در حالی که بازار در حال تجربه احساسات منفی بود، با راهبری سکه، موفق به مدیریت سودها شد و از سطح پایین ۰.۱۱۰۰ دلار، به سرعت به نزدیکی علامت متحرک ۲۰۰ روزه پیش از انحراف کرد. شاخص حرکت (شاخص قدرت نسبی)، اشتراک مثبت و شیب منحنی به سمت منطقه بیش از حد خرید اشاره می کند.

فرایند به طور کلی متعادل است و مشتریان به طور فعال در آن شرکت می‌کنند و آغاز به ایجاد فرصت‌های خرید جدید کرده‌اند که ممکن است منجر به روند رو به رشدی در آینده شود.

مطالبه: مساعنه
مطالبه: مساعنه

حجم معاملات روزانه با افزایش بیش از ۲۷.۷۰ درصد به ۴۴۷.۹۴ میلیون دلار ارتقاء یافت و نشان داد که علاقه سرمایه‌گذاران به آن رشد قابل توجهی دارد. همچنین، نسبت بلند به کوتاه با مقدار ۰.۹۷۰۱ ذکر شده است که این موضوع نیز به نفع روند صعودی می‌باشد.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

در سطوح اصلاحی فیبوناچی، TRON بعد از عبور از سطح ۳۸.۳٪، در حال نزدیک شدن به سطح ۵۰٪ می‌باشد.

TRON (TRX) صعودی به نظر می رسد: TRX ممکن است به زودی 5٪ افزایش یابد: تحلیلگر می گوید

قیمت TRON (TRX) در حال حاضر بالاتر از باندهای بولینگر میانه قرار دارد که باعث کاهش نوسانات قیمت شده است. در چند جلسه گذشته، نوسانات قیمت کاهش یافته و به مقدار ۰.۰۸۲ رسیده است.

TRON (TRX) صعودی به نظر می رسد: TRX ممکن است به زودی 5٪ افزایش یابد: تحلیلگر می گوید

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Coinglass، داده‌های تحلیل فوق العاده نشان‌دهنده افزایش پایدار بوده و سود باز به میزان بیش از ۸.۴۶٪ رسیده و به ۶۷.۵۱ میلیون دلار در طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

سطوح حمایت فوری برای TRON (TRX) در حدود ۰.۱۱۷۰ دلار و ۰.۱۱۰ دلار قرار دارند، در حالی که مقاومت اصلی حدود ۰.۱۳۰۰ دلار و سپس ۰.۱۴۳۰ دلار است.

قیمت TRON (TRX) ممکن است به بالای مرز ۰.۱۳۰۰ دلار برسد و نزدیک به آن حد متراوح باشد. همچنین، احساسات مثبت افراد در جهت رشد این ارز وجود دارد و احتمالاً در جلسات آینده میزان افزایش آن بین ۵ تا ۸ درصد خواهد بود.

منبع: thecoinrepublic.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده