آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش قیمت برای ترون، رهبری در میان ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت برای ترون، رهبری در میان ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت برای ترون، رهبری در میان ارزهای دیجیتال

به گزارش زوم ارز، قیمت ترون در مقابل دلار آمریکا با تجاوز به مقاومت ۰.۱۱۵۰ دلار، دستخوش افزایش سرعت می‌شود. ترون نسبت به بیت‌کوین عملکرد بهتری دارد و ممکن است قیمت آن به بیش از ۰.۱۱۸۰ دلار افزایش یابد.

  • Tron بالاتر از سطح مقاومت ۰.۱۱۵۰ دلار در برابر دلار آمریکا حرکت می کند.
  • قیمت بالای ۰.۱۱۵۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی ۰.۱۱۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت TRX/USD (منبع داده از Kraken) در حال شکل گیری است.
  • این جفت می‌تواند به صعود به سمت ۰.۱۲۰۰ دلار یا حتی ۰.۱۲۲۰ دلار ادامه دهد.

اخیراً قیمت بیت کوین به زیر ۶۸۵۰۰ دلار و اتریوم نیز به زیر ۳۷۵۰ دلار کاهش یافته است. اما در عین حال، Tron با حمایت بالای ۰.۱۱۲۰ دلار ثابت مانده و حتی به بالاترین سطح خود رسیده است.

یک حرکت مثبت در نزدیکی منطقه مقاومت ۰.۱۱۵۰ دلار دیده می‌شد. قیمت ارز TRX بسیاری از موانع را شکست و به بالای ۳ درصد افزایش یافت. حرکتی بالاتر از سطح ۰.۱۱۶۵ دلار مشاهده شد و اوج در ۰.۱۱۷۰ دلار به‌وجود آمد. در حال حاضر، قیمت در حال استقرار در فواصل بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی از تصحیح حرکت صعودی از ۰.۱۱۰۲ دلار تا ۰.۱۱۷۰ دلار می‌باشد.

قیمت ترون در حال حاضر بالای ۰.۱۱۶۰ دلار قرار دارد و میانگین حرکتی ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. همچنین یک خط روند صعودی کلیدی با حمایت از ۰.۱۱۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت TRX/USD در حال شکل‌گیری است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در ترتیب صعودی، مقاومت ابتدایی حدود ۰.۱۱۷۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۰.۱۱۸۰ دلار قرار دارد که در صورت ارتفاع قیمت‌ها ممکن است به فشار قرار گیرد. سپس، مقاومت بعدی نزدیک به ۰.۱۲۰۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت بالاتر از مقاومت ۰.۱۲۰۰ دلار رشد کند، احتمالاً باعث افزایش قیمت تا حدود ۰.۱۲۲۵ دلار خواهد شد. مقاومت اصلی بعدی حدود ۰.۱۳۲۰ دلار قرار دارد، که در صورت عبور از آن، قیمت TRX ممکن است به سمت ۰.۱۵۰ دلار حرکت کند که این مورد ممکن است برای سرمایه‌گذاران جذاب باشد.

اگر قیمت ارز ترون TRX نتواند مانع گردیدن از سقوط به سطح ۰.۱۲۰۰ دلار شود، ممکن است یک فرایند تصحیحی نزولی راه‌اندازی شود. حمایت ابتدایی در حالت نزولی در ایستگاه ۰.۱۱۶۰ دلاری واقع شده است.

اولین سطح پشتیبانی اصلی تقریباً در ارزش ۰.۱۱۵۰ دلار یا متوسط متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) قرار دارد، که زیر آن ممکن است ارزش ۰.۱۱۴۰ دلار را تجربه کند. هر خسارت بیشتر ممکن است باعث کاهش ارزش ترون به سمت سطح پشتیبانی ۰.۱۱۳۶ دلار در نشست‌های آینده شود.

عوامل فنی

نشانگر MACD ساعتی برای زوج معاملاتی TRX/USD در حال افزایش در منطقه صعودی قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر بالای ۵۰ برای TRX/USD است.

سطوح پشتیبانی اصلی به ترتیب ۰.۱۱۶۰ دلار، ۰.۱۱۵۰ دلار و ۰.۱۱۳۶ دلار است.

مقادیر سطوح مقاومت اصلی در ارزش‌های ۰.۱۱۸۰ دلار، ۰.۱۲۰۰ دلار و ۰.۱۲۲۰ دلار مشخص شده است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده