آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تریلیون‌ها شیبا اینو ممکن است در معرض خطر فروش باشند

تریلیون‌ها شیبا اینو ممکن است در معرض خطر فروش باشند

تریلیون‌ها شیبا اینو ممکن است در معرض خطر فروش باشند

تریلیون‌ها شیبا اینو ممکن است در معرض خطر فروخته شدن باشند، زیرا آخرین داده‌های Dune Analytics در مورد دارایی‌های Voyager نشان می‌دهد که مقدار قابل توجهی از SHIB توسط وام‌دهنده رمزارز ورشکسته نگهداری می‌شود.

براساس داده‌های Dune Analytics، Voyager دارای دو تریلیون SHIB یا دقیقاً ۲,۰۶۰,۸۸۱,۶۰۶,۶۲۷ به ارزش ۱۵.۷ میلیون دلار است. شیبا اینو ۸.۹ درصد از دارایی های وویجر را به خود اختصاص داده است و آن را به چهارمین دارایی بزرگ تبدیل می کند.

بیت کوین در حال حاضر بزرگترین بخش از دارایی های Voyager را تشکیل می دهد که ۳۹.۱٪ یا ۶۹ میلیون دلار است. پس از آن اتریوم و USD قرار دارند که هر کدام ۲۸.۹ درصد (۵۱ میلیون دلار) و ۱۰.۶ درصد (۱۸.۶ میلیون دلار) سهم دارند.

از ابتدای سال، وویجر دارایی های SHIB و سایر دارایی های خود را به فروش رسانده است. در ماه آپریل، میزان SHIB نگهداری شده توسط وویجر ۳.۱ تریلیون گزارش شده است. در مقایسه با رقم حاضر از نظر میزان نگهداری SHIb، کاهش قابل مشاهده است. این ممکن است دو تریلیون توکن SHIB را که روی پلتفرم آن نگهداری می شود در معرض خطر فروش قرار دهد. Binance.US در ماه آپریل از معامله برای تصاحب دارایی های ورشکسته Voyager به مبلغ بیش از یک میلیارد دلار خارج شد.

همانطور که توسط Wu Blockchain گزارش شده است، Voyager پس از بازگشایی برداشت ها به روی کاربران در ۲۳ ژوئن، خروجی خالص ۲۵۰ میلیون دلاری در دارایی های رمزنگاری شده را تجربه کرده است. وام دهنده ورشکسته کریپتو به سرمایه گذاران این امکان را داد که تقریبا یک سال پس از تعطیل شدن و تشکیل پرونده ورشکستگی فصل ۱۱، برداشت را آغاز کنند.

ماه گذشته، برنامه‌هایی برای بازگشایی پلتفرم Voyager به روی کاربران بین ۲۰ ژوئن تا ۵ ژوئیه ارائه شد تا طلبکاران بتوانند حدود ۳۵٪ از ارز دیجیتال خود را برداشت کنند. وویجر پس از تعطیلی عملیات اصلی خود در سال گذشته، پردازش سپرده ها و برداشت ها را متوقف کرده بود.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده