آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ترایب Tribe چیست؟ | آینده ارز ترایب

ارز ترایب Tribe چیست؟

ارز ترایب چیست؟ رمز ارزی که قصد داریم در این مقاله به معرفی آن بپردازیم، اکنون و در زمان نگارش مقاله در رتبه ۲۲۹ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. ارز دیجیتال ترایب Tribe یک توکن اتریوم است و بر پروتکل Fei حاکم است.شما می توانید برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال Tribe و پروتکل Fei از این مقاله استفاده نمایید. همچنین اگر اطلاعاتی در ارتباط با کیف پول های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال ندارید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال ترایب Tribe چیست؟

ارز دیجیتال ترایب Tribe چیست؟
ارز دیجیتال ترایب Tribe چیست؟

رمز ارز ترایب TRIBE یک توکن اتریوم می باشد که بر پروتکل Fei حاکم است. پروتکل Fei یک استیبل کوین جداگانه و غیرمتمرکز به نام FEI دارد، که ارزشی برابر با یک دلار آمریکا داراست. رمز ارز ترایب TRIBE می تواند برای رای دادن به ارتقا پروتکل Fei مورد استفاده قرار گیرد.

حکومت ترایب Tribe برای عدم تمرکز پروتکل Fei بسیار مهم است. عرضه این توکن به چندین دسته تقسیم می شود. دسته اول یک استخر استیکینگ FEI است که دارندگان FEI می توانند جفت ارز FEI/TRIBE را استیک کنند و درصدی از توزیع TRIBE را به دست آورند. این پاداش ها در طول یک ساعت به استخر منتقل می شود. به علاوه بخشی از ترایب TRIBE در یونی سواپ در یک پیشنهاد اولیه DeFi لیست شد.

در ادامه مطالب شما می توانید با پروتکل Fei و استیبل کوین FEI بیشتر آشنا شوید.


معرفی پروتکل Fei

معرفی پروتکل Fei
معرفی پروتکل Fei

همانطور که در قسمت قبلی مقاله گفتیم، ارز دیجیتال ترایب Tribe بر پروتکل Fei حاکم است. اما در ادامه به معرفی این پروتکل خواهیم پرداخت. پروتکل Fei دارای چندین مولفه اصلی است: Fei Core، استیبل کوین FEI، سپرده های PCV و توکن حکمرانی TRIBE.

Fei Core مرکز کنترل پروتکل Fei است. FEI استیبل کوین پروتکل Fei مطابق با استاندارد ERC-20 است. FEI نوع جدیدی از استیبل کوین است. این استیبل کوین توزیع عادلانه ای دارد و کاملا غیرمتمرکز است. ماموریت پروتکل Fei ایجاد یک استیبل کوین کاملا غیرمتمرکز است.


بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال ترایب TRIBE

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال ترایب TRIBE
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال ترایب TRIBE

در ابتدای مقاله بیان نمودیم که ارز دیجیتال ترایب TRIBE یک توکن اتریوم است که به مدیریت پروتکل Fei کمک می کند. ارز دیجیتال ترایب TRIBE یک بستر غیرمتمرکز است که در سال ۲۰۱۷ در آمریکا تاسیس شد. این رمز ارز توسط Joshua Renfro که مدیر اجرایی ترایب نیز می باشد، راه اندازی شد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ترایب TRIBE

اکنون و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال ترایب Tribe برابر  با ۰.۸۹۷۱۹۴ دلار آمریکا است. حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۳۸۱،۰۷۲،۹۲۸ دلار می باشد. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۳۸ درصد کاهش قیمت داشته است. در حال حاضر در سایت کوین مارکت کپ رتبه ۲۲۹ را به خود اختصاص داده است. در ادامه مطالب شما روند قیمت رمز ارز ترایب را Tribe را از ۱۲ آپریل تا ۱۶ آگوست مشاهده می نمایید. این ارز دیجیتال در تاریخ ۴ آپریل ۲۰۲۱ یعنی درست ۵ ماه پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH دست یافته است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ترایب TRIBE
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ترایب TRIBE

خرید و فروش ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟
خرید و فروش ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال کافیست تا همانند خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال به صرافی ارز دیجیتال مراجعه نمایید. امروزه صرافی های بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که در بستر رمز ارزها خدماتی را به کاربران ارائه می دهند. شما می توانید در ابتدا یک صرافی که از رمز ارز ترایب TRIBE پشتیبانی می کند، انتخاب نمایید. سپس در آن صرافی ثبت نام نموده و به خرید و فروش بپردازید. در صورتی که از قبل در صرافی معامله ای انجام داده اید، نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که از صرافی استفاده نمایید که از امنیت بالایی برخوردار باشد تا بتوانید با خیال راحت به سرمایه گذاری بپردازید. در ادامه مطالب به معرفی چند نمونه از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب TRIBE خواهیم پرداخت.


چه صرافی هایی از ارز دیجیتال ترایب TRIBE پشتیبانی میکنند

چه صرافی هایی از ارز دیجیتال ترایب TRIBE پشتیبانی میکنند
چه صرافی هایی از ارز دیجیتال ترایب TRIBE پشتیبانی میکنند

در این قسمت از مقاله به معرفی چند نمونه از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب خواهیم پرداخت. برای خرید و فروش ارز دیجیتال ترایب TRIBE شما می توانید از صرافی های آنلاین خارجی همچون صرافی بایننس Binance، صرافی هیوبی گلوبال Huobi Global، صرافی کوکوین KuCoin و ZT استفاده نمایید. صرافی بایننس و کوکوین می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید و فروش رمز ارز باشند. در صورتی که با نحوه ثبت نام و کار با این صرافی ها آشنا نیستید، می توانید با کلیک بر روی نام صرافی به مقاله مربوط به هر یک مراجعه کرده و اموزش کامل را دریافت نمایید.


کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب TRIBE

کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب TRIBE
کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب TRIBE

پس از خریداری ارزهای دیجیتال شما همواره نیازمند کیف پول ها می باشید. زیرا باید ارزهای خود را در آن ذخیره نمایید. کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری برای ذخیره سازی ارزهای دیجیتال وجود دارد. کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار می باشند اما کیف پول های نرم افزاری بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند. زیرا کیف پول های سخت افزاری دارای قیمت بالایی می باشند. در ادامه شما می توانید با چند نمونه از کیف پول هایی که ارز دیجیتال ترایب TRIBE پشتیبانی می کنند، آشنا شوید.

  1. کیف پول تراست Trust: تراست یکی از کیف پول های نرم افزاری می باشد که به شما امکان می دهد، رمز ارزهای خود را با خیال راحت در آن ذخیره نمایید. کاربران قادر خواهند بود کیف پول تراست را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند و دسترسی به این کیف پول آسان می باشد.
  2. کیف پول سیف پل SafePal: اپلیکیشن کیف پول سیف پل از دیگر کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال ترایب TRIBE می باشد. شما می توانید این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از آن برای ذخیره سازی رمز ارز TRIBE استفاده کنید.

آینده ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال ترایب TRIBE چگونه است؟

رمز ارز ترایب TRIBE در حال حاضر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و به عبارتی ترند بازار ارزهای دیجیتال می باشد. با توجه به این موضوع پیش بینی می شود که رشد قیمتی خوبی داشته باشد. اما توجه نمایید که بازارهای مالی همواره در حال نوسان می باشند.

اما به طور کلی برای انجام معاملات تمامی جوانب را باید در نظر داشت. یکی از عواملی که می تواند در آینده رمز ارزها تاثیرگذار باشد، اهداف تعیین شده و میزان دسترسی به آن هدف است. هرچه تیم توسعه دهنده بتواند به اهدافی که دارد دسترسی پیدا کند، می تواند آینده خوبی را برای رمز ارز رقم بزند.


کلام پایانی ارز ترایب چیست؟

در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال ترایب TRIBE پرداختیم. همانطور که مطالعه نمودید، گفته شد که ارز دیجیتال ترایب TRIBE بر پروتکل Fei حاکم است. پروتکل Fei دارای یک استیبل کوین با نام FEI می باشد که ارزشی برابر با دلار آمریکا دارد. ارز دیجیتال ترایب TRIBE را می توان از صرافی هایی همچون بایننس و کوکوین خریداری نمود. کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود نمی توانند این رمز ارز را به صورت مستقیم خریداری کنند. به همین دلیل در ابتدا باید یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و در صرافی ها آن را به ارز دیجیتال ترایب TRIBE تبدیل نمایند.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز ترایب چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده