آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: روند صعودی برای رقیب سولانا تازه شروع شده و این اول مسیر است!💣

تحلیلگر: روند صعودی برای رقیب سولانا تازه شروع شده و این اول مسیر است!💣

تحلیلگر: روند صعودی برای رقیب سولانا تازه شروع شده و این اول مسیر است!💣

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر برجسته به نام The Flow Horse، که دارای ۱۸۸,۰۰۰ دنبال‌کننده در پلتفرم رسانه اجتماعی X است، معتقد است که یکی از رقبای سولانا (SOL)، که تاکنون تحت رادار معامله قرار داشته است، وارد مراحل اولیه یک روند صعودی شده است.

این تحلیلگر اظهار می‌کند که لایه ۱ بلاک‌چین Sui (SUI) به نظر می‌رسد پس از پایان یک روند نزولی، با توجه به الگوی معکوس پایین گرد، دوباره به سمت بالا حرکت کرده است.

وی افزوده است: “به نظر می‌رسد این روند SUI تازه شروع شده است. هر چیزی که در شش ماه گذشته منتشر شده و در حال گرفتن مجدد سطوح کلیدی صدا کامل شده است، در فهرست مواردی است که باید در مورد آنها تحلیلی دقیق داشته باشم.”

تحلیلگر برتر می گوید که روند صعودی برای رقیب سولانا تازه شروع شده است و دو آلت کوین اضافی را افزایش می دهد.

یکی از آلت‌کوین‌های جدید که به تازگی به فهرست پیگیری معامله‌گران اضافه شده است، Chainflip (FLIP) است. این آلت‌کوین یک بازارساز خودکار (AMM) است که هدف اصلی آن ارائه لغزش کم به کاربران برای مبادلات زنجیره‌ای متقابل بومی است. بر اساس این تحلیلگر، با فهرست شدن FLIP در صرافی‌های رمزنگاری بیشتر، ممکن است شاهد افزایش نرخ ارز باشیم.

تحلیلگر، به نقل از بیت کوین (BTC)، اعلام کرده که صعود بیت کوین به قیمت جدید بالاترین این ارز به مبلغ ۳۸,۱۸۹ دلار در روز جمعه به نظر می‌آید که ناپایدار است. او معتقد است که معامله‌گران با فروش آلت‌کوین‌های خود به منظور مشارکت در این افزایش بیت کوین، در این دوره به این پروسه کمک کرده‌اند.

تحلیلگر اظهار داشته است: “بیت‌کوین [در روز جمعه] در حال افزایش به قیمت آلت‌کوین‌ها است. انتظار داریم که این نوع رفتار را در نقاط عطف کلیدی توجه داشته باشید، زیرا هیچ کس نمی‌خواهد از بیت کوین خارج شود، زمانی که این احتمال وجود دارد. نگه‌داشتن قیمت بالای ۴۰,۰۰۰ دلار با این نوع سوخت کار سختی است.”

در لحظه نگارش این مقاله، BTC با قیمت ۳۷,۷۴۲ دلار در حال معامله است.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده