آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر برتر بر اساس الگوهای تاریخی قیمت XRP را به ۲۷ دلار پیش بینی می کند

تحلیلگر برتر بر اساس الگوهای تاریخی قیمت XRP را به 27 دلار پیش بینی می کند

تحلیلگر برتر بر اساس الگوهای تاریخی قیمت XRP را به ۲۷ دلار پیش بینی می کند

به گزارش زوم ارز،

  • تحلیلگر معتبر با نام EGRAG پیش بینی می‌کند که قیمت XRP به ۲۷ دلار خواهد رسید و با استناد به الگوهای تاریخی، اشاره به جهش سال ۲۰۱۷ می‌کند.
  • او سه تفسیر احتمالی برای شکل‌گیری نمودار XRP کنونی اعلام کرده است که شامل حرکت به سبک کشتی موشکی، همسویی با الگوهای سال ۲۰۲۱ و یا ظهور توسعه جدید است.
  • با توجه به حرکات بیت‌کوین، EGRAG نقطه عطف بالقوه‌ای به ارزش ۱۷ دلار برای XRP مشخص کرده است.

یکی از تخصص‌های EGRAG، پیش‌بینی جسورانه در حوزه کریپتو است و او همچنان به پیش بینی ۲۷ دلاری برای XRP اعتقاد دارد.

در تحلیل اخیر او، توجه به همگرایی میانگین‌های ساده متحرک در دوره‌های ۲۰ و ۵۰ روزه و تاثیر الگوهای مشاهده شده، به یادآوری الگوهای سال ۲۰۱۷ اشاره داد.

پیش از شکست بزرگ ارزی در سال ۲۰۱۷، XRP دوره طولانی‌مدتی با نرمال شدن قیمت را تجربه کرده که EGRAG با تقاطع میانگین‌های متحرک، الگوی مشابهی را در بازار فعلی مشاهده می‌کند.

EGRAG سه تفسیر برای الگوهای قیمتی XRP ارائه کرده است، اولاً احتمال پمپ به سبک کشتی موشکی، دوماً همسویی با الگوهای سال ۲۰۲۱ و سوماً ظهور توسعه جدید که ممکن است تاثیرگذار باشد.

با مد نظر داشتن چشم اندازی تازه برای تحولاتی که مسیر XRP را شکل می‌دهند، اقدام به بازنویسی متن زیر می‌کنم:

“تحلیلگر EGRAG با نگاهی به احتمال‌ها و سناریوها، از افزایش قیمت چشم‌گیری برای XRP در ایام آینده خبر داده است. او بر اساس تطابق‌های مهمی که بین الگوهای گذشته و فعلی مشاهده کرده، به تکرار قیمت ۲۷ دلاری برای XRP در این دوره بازار اشاره کرده است. وی با توجه به تحولات قیمت بیت‌کوین، احتمال رسیدن قیمت XRP به سقف ۱۷ دلاری را در ماه جاری پیش‌بینی کرده است که نمایان‌گر رشد قابل توجه دوران‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ خواهد بود.”

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

1 دیدگاه دربارهٔ «تحلیلگر برتر بر اساس الگوهای تاریخی قیمت XRP را به ۲۷ دلار پیش بینی می کند;

دیدگاهتان را بنویسید