آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همکاری با Fireblocks و DWF Labs را TON اعلام کرد!

همکاری با Fireblocks و DWF Labs را TON اعلام کرد!

به گزارش زوم ارز، بلاک‌چین TON با مشارکت DWF Labs با متولی ارزهای دیجیتال Fireblocks ادغام شد.

نمایندگان TON در ۱۳ مارس اعلام کردند که فناوری محاسبات چندجانبه که توسط متخصصان Fireblocks توسعه یافته است، قابلیت اطمینان و سرعت تراکنش‌ها را با افزایش ۸۰۰% بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان معتقدند که راه‌حل‌های امنیتی ارائه شده توسط Fireblocks تأثیر مثبتی بر محافظت از تراکنش‌های کاربر خواهد داشت و این همکاری قرار است برای TON Space به سطح سازمانی برسد.

Fireblocks پشتیبانی از کیف پول TON را راه‌اندازی کرده و توکن اصلی پروژه، Toncoin را به پلتفرم خود اضافه کرده است. این اقدام به بلاک‌چین این امکان را می‌دهد تا به هدف خود برای دسترسی به دارایی‌های دیجیتال برای ۵۰۰ میلیون کاربر تا سال ۲۰۲۸ دست یابد.

به نقل از تیم TON، “اهمیت مشارکت Fireblocks با TON با سابقه موفقیت آمیز آن با دیگر شبکه‌های لایه ۱ مشخص می شود.”

ادغام TON در پلتفرم Fireblocks در این ماه کامل شده و آماده راه‌اندازی است، زیرا آزمایشگاه‌های DWF بودجه‌ای را برای توسعه و گسترش اکوسیستم بلاک‌چین فراهم کرده اند. به گزارش CoinMarketCap، در هفته گذشته، نرخ TON در یک هفته ۶۲ درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به ۴.۳۹ دلار رسیده است. ارزش بازار دارایی اکنون ۱۵.۲ میلیارد دلار است. اخبار مربوط به عرضه اولیه عمومی برنامه‌ریزی شده تلگرام  نیز اخیراً به آخرین افزایش قیمت TON کمک کرده است. این موضوع باعث ممکن است توجه بیشتری از سرمایه گذاران به Toncoin جلب شود.تلگرام یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیام‌رسان فوری در جهان محسوب می‌شود. احتمال دارد که شما هم مشتاق باشید که بدانید: تیم تلگرام به ارزش ۸ میلیون دلار از TON سرمایه‌گذاری دریافت کرده و قرار است SuperApp تلگرام در فضای web3 راه‌اندازی شود.
منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده