آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سه نهنگ ارزهای دیجیتال، مقدار قابل توجهی آلت کوین را به کوین بیس منتقل می‌کنند!😮

1708932913-5c12d9b87f037047dda5c19bb2ce1e67f196309c.jpg

سه نهنگ ارزهای دیجیتال، مقدار قابل توجهی آلت کوین را به کوین بیس منتقل می‌کنند!

به گزارش زوم ارز، سه نهنگ ارز دیجیتال در کل به میزان ۱۰.۴۳ میلیون MATIC، معادل ۱۰.۳۸ میلیون دلار، را به صرافی کوین بیس واریز کردند. میانگین قیمت سپرده ۰.۹۹۶ دلار بود. این سرمایه‌گذاری مشترک به سود کل تخمینی ۱.۹ میلیون دلار منجر شد که ۲۲.۴۱٪ افزایش داشت.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت MATIC در حدود ۰.۹۷۵۶ دلار معامله می‌شود.

نهنگ اول، با آدرس کوتاه ۰xd16، ۳.۴۱ میلیون MATIC به ارزش تقریبی ۳.۴ میلیون دلار را در صرافی ارزهای دیجیتال واریز کرد. جالب اینجاست که این نهنگ این توکن های MATIC را در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۴ با میانگین قیمت ۰.۸۳۳ دلار (مجموع ۲.۸۵ میلیون دلار) از کوین بیس خارج کرده بود. اگر نهنگ اکنون بفروشد، می‌تواند ۵۵۴,۷۰۰ دلار سود داشته باشد که ۱۹.۵٪ افزایش دارد.

نهنگ دوم با آدرس کوتاه ۰x64e نیز مقدار مشابهی، حدود ۳.۴۳ میلیون MATIC را به ارزش تقریبی ۳.۴۱ میلیون دلار در صرافی واریز کرد. این نهنگ نیز توکن های MATIC را از کوین بیس خارج کرده بود، اما آنها را در همان روزی که نهنگ اول خریداری کرده بود با قیمت متوسط ۰.۸۱۱ دلار (در مجموع ۲.۷۸ میلیون دلار) خریداری کرد. در صورت فروش در حال حاضر، می‌تواند ۶۳۳,۲۱۰ دلار سود داشته باشد که ۲۲.۷۷٪ افزایش دارد.

آخرین نهنگ با کیف پول آدرس کوتاه ۰x3de، حدود ۳.۵۷ میلیون دلار را با ۳.۵۹ میلیون MATIC سپرده گذاری کرد. این نهنگ در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۴، یک روز قبل از دیگران، توکن های MATIC را با میانگین قیمت ۰.۷۹۷ دلار (مجموع ۲.۸۶ میلیون دلار) از کوین بیس خارج کرده بود. در صورت فروش در حال حاضر، می‌تواند ۷۱۳,۶۱۹ دلار سود داشته باشد که ۲۴.۹۷٪ افزایش قابل توجهی است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده