آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌های بزرگ ارز دیجیتال در ساعات آخرین معاملات آلت‌کوین فعال شدند!🐋

نهنگ‌های بزرگ ارز دیجیتال در ساعات آخرین معاملات آلت‌کوین فعال شدند!🐋

نهنگ‌های بزرگ ارز دیجیتال در ساعات آخرین معاملات آلت‌کوین فعال شدند!

به گزارش زوم ارز، فعالیت‌های زنجیره‌ای نهنگ‌های بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال در هفته جدید به شدت افزایش یافت. تراکنش‌های قابل توجهی از جمله خرید و فروش آلت کوین توسط این نهنگ‌ها صورت گرفت.

یکی از نهنگ‌ها با آدرس کوتاه 0x722، مبلغ بسیار بزرگی به ارزش ۹۸۰.۱۸ میلیارد PEPE2.0 را با استفاده از USDT خریداری کرد. این نهنگ در سه روز گذشته، تماماً ۱.۹۵ تریلیون PEPE2.0 به ارزش ۴۰۹.۴۲ هزار دلار را با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۲۰۹۳۹ دلار جمع آوری کرده است. باید توجه داشت که PEPE2.0 در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال لیست نشده است و یک نوع memecoin بدون ارزش ذاتی است.

علاقه‌مند کننده است که این نهنگ پس از خرید، مقدار قابل توجهی از PEPE2.0 را با فروش بزرگی همراه کرده است. در چهار روز اخیر، این نهنگ ۱.۵ تریلیون PEPE2.0 به ارزش ۳۱۴.۶۵ هزار دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۲۰۹۹ دلار فروخته است. با این حال، در حال حاضر این نهنگ هنوز دارای ۱.۴۹ تریلیون PEPE2.0 به ارزش ۳۱۳.۱۳ هزار دلار است.

PEPE2.0 در طول ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۶۰٪ ارزش آن را افزایش داده است.

همچنین، نهنگ دیگری با آدرس کیف پول کوتاه 0xbc6، معامله‌ای مهم انجام داد. او ۱۸۱.۴۵ هزار توکن UNI به ارزش ۱.۹ میلیون دلار را از کوین بیس پرایم برداشت کرد. این برداشت، برای این کیف پول، اولین بار در بیش از یک سال گذشته است که UNI دریافت می‌کند.

در اقدام دیگری مهم، نهنگ دیگری با آدرس کوتاه 0xtec، ۲۸۲ هزار توکن MAVIA به ارزش ۲.۰۱ میلیون دلار را از صرافی متمرکز Bybit خریداری کرد. این برای اولین بار است که این کیف پول MAVIA را از یک صرافی متمرکز خریداری می‌کند.

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده