آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: این آلت کوین ها را زیر نظر داشته باشید!!

تحلیلگر: این آلت کوین ها را زیر نظر داشته باشید!!

تحلیلگر: این آلت کوین ها را زیر نظر داشته باشید!!

به گزارش زوم ارز، ونس، تحلیلگر کریپتو و یوتیوبر، در یک ویدیوی منتشر شده در ۲۷ اکتبر به ارزهایی مانند Cardano، Gala و SushiSwap اشاره کرد. او بیان کرد که این ارزها در حال حاضر در مناطق خرید قرار دارند و ممکن است در آینده نزدیک سود قابل توجهی داشته باشند. ونس بر این باور است که این ارزها نزدیک به سطوح پشتیبانی کلیدی قرار دارند و آماده رشد جدید هستند. به عنوان مثال، وی به نمودار کاردانو اشاره کرد که در حدود ۰.۳۵ دلار پشتیبانی می‌شود و برای بازه‌های زمانی کوتاه‌تر همچنان مورد علاقه ونس است.

او همچنین بازگشت گالا به روند صعودی را به عنوان یک فشار دیگر خوشحالی خود عنوان کرد و سوشی را به عنوان یک خرید مجدد مناسب معرفی کرد. ونس توقع دارد که سلطه بیت کوین در آینده نزدیک کاهش یابد و فضای بیشتری به آلتکوین‌ها بدهد. او همچنین نشانه‌های بلند شدن ناگهانی آلتکوین‌ها را در نمودار تسلط بیت کوین مشاهده کرده و توصیه می‌کند از ضررهای توقف محدود استفاده کرده و به الگوهای نمودار توجه کنید.

منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده