آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا فروشنده ها می‌توانند از حرکت صعودی THORChain با ۵۰ درصد جهش جلوگیری کنند؟

آیا فروشنده ها می‌توانند از حرکت صعودی THORChain با ۵۰ درصد جهش جلوگیری کنند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت THORChain  امروز برای دومین روز متوالی نشانگر یک شمعدان سبز است. در ۴۸ ساعت گذشته، قیمت این ارز به طور کلی نزدیک به ۵۰ درصد افزایش یافته است. این رشد قابل توجه باعث ناامیدی قابل توجهی در بین خرس‌ها شده است.

حال این سوال مطرح می‌شود که آیا این توسعه بالقوه می‌تواند جزر و مد بازار را تغییر دهد و معامله‌گران کوتاه‌مدت را در وضعیت ناپایداری قرار دهد؟

افزایش قیمت RUNE به خرس‌ها آسیب می‌زند

پس از افزایش ۵۰ درصدی در دو روز گذشته، قیمت RUNE توانست از یک مانع مهم عبور کند و در حال حاضر در آستانه تغییر سطح کلیدی دیگری به عنوان حمایت قرار دارد که مربوط به ترازبندی فیبوناچی است. با این حال، این رشد باعث آسیب قابل توجهی به معامله‌گران کوتاه‌مدت شده است.

تقریباً ۱ میلیون دلار از قراردادهای شورت تاکنون حل شده است. این بالاترین میزان حل شده تا نوشتن این متن در طول چهار ماه گذشته است و نشان دهنده بالاترین سطح حل شده در این دوره است. این توجه مثبت احتمالاً باعث اولویت‌بندی قراردادهای تماس در سطح بالاتر خواهد شد.

انحلال RUNE. منبع: Coinglass
انحلال RUNE. منبع: Coinglass

حجم بهره باز به ۱۲۱ میلیون دلار افزایش یافته و به عنوان سومین بالاترین میزان در ۲۴ ماه گذشته شناخته می‌شود. این نشانگر است که سرمایه‌گذاران هنوز در زمان نگارش این مقاله به تعداد قابل توجهی قراردادهای آینده را امضا می‌کنند. ارتباط این وضعیت با نرخ سرمایه‌گذاری مثبت، نشان دهنده احتمالاً بهره‌مندی از نتایج مثبت در آینده می‌باشد.

RUNE Futures Open Interest. منبع: Coinglass
RUNE Futures Open Interest. منبع: Coinglass

پیش بینی قیمت RUNE: قیمت به کجا می رسد؟

با توجه به نمودار ۳ روزه، به نظر می‌رسد قیمت RUNE از سطح ۵۰٪ بازنگری فیبوناچی که در ۱۱.۴ دلار قرار داشت، عبور کرده است و در حال حاضر در حدود ۶.۵ دلار قرار دارد. کندل نیز در آستانه عبور از سطح ۷.۷ دلار قرار دارد که معادل ۶۱.۸٪ فیبوناچی Retracement است و به عنوان یک سطح حمایتی برای رالی گاو نر در نظر گرفته می‌شود.

با بازگشت قیمت به این سطح حمایت، رالی حفظ می‌شود و حرکت صعودی تقویت می‌شود. با توجه به نیات سرمایه‌گذاران، این یک نتیجه ممکن است که به قیمت RUNE برساند و آن را به سطح ۱۰ دلار برساند.

نمودار 3 روزه RUNE/USD. منبع: TradingView
نمودار ۳ روزه RUNE/USD. منبع: TradingView

با این حال، نمره MVRV Z-Score نشان می‌دهد که فروش ممکن است در آستانه قرار داشته باشد. این شاخص نسبت بین ارزش بازار ارز دیجیتال و ارزش واقعی را اندازه‌گیری می‌کند و نشان می‌دهد که آیا ارزش آن بیش از حد است یا کمتر از ارزش واقعی آن است. امتیاز مثبت نشان می‌دهد که ارزش آن بیش از حد است، در حالی که امتیاز منفی نشان می‌دهد که ارزش آن کمتر است.

امتیاز Z MVRV برای RUNE بسیار بالاتر از آستانه ۲.۷۱ قرار دارد، که نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال بیش از حد ارزشمند است و ممکن است باعث کسب سود شود. به همین دلیل، قیمت RUNE اصلاحاتی را نشان می‌دهد و احتمالاً به مقدار ۶.۵ دلار کاهش می‌یابد. از دست دادن این سطح، تمامی توقعات صعودی را منسوخ می‌کند و قیمت این ارز دیجیتال را به ۴.۰ دلار می‌برد.


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده