آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: این Meme Coin ممکن است بهترین اجرا کننده در سال های ۲۰۲۴-۲۰۲۵ باشد.

تحلیلگر: این Meme Coin ممکن است بهترین اجرا کننده در سال های ۲۰۲۴-۲۰۲۵ باشد.

تحلیلگر: این Meme Coin ممکن است بهترین اجرا کننده در سال های ۲۰۲۴-۲۰۲۵ باشد.

به گزارش زوم ارز، در بازار کریپتوکارنسی، به‌ویژه بازار میم کوین‌ها، اخیراً رشد چشمگیری مشاهده شده است.

پیش‌بینی‌ها نشان می دهد که یک میم کوین خاص ممکن است در رأس روند صعودی بعدی قرار بگیرد که ناشی از وفاداری قوی سرمایه‌گذاران است.

بازار ارزهای دیجیتال اخیراً رونق گرفته است و دارایی‌های دیجیتالی پیشرو متعددی از قیمت‌های بالای تمام دوران بهره می‌برند، با توجه به جایگاه خاص آن در قلمرو سکه های میم.

توکن‌هایی از این دسته از ارزها، از جمله Shiba Inu ، Dogecoin، dogwifhat ، Floki Inu و بسیاری دیگر، افزایش سه رقمی قیمت را در مقیاس ماهانه تجربه کرده اند.

به گفته معامله گر محبوب اندرو کانگ، بهترین عملکرد در طول دوره صعودی احتمالی ۲۰۲۴-۲۰۲۵ متعلق به سکه پپه با مضمون قورباغه خواهد بود (PEPE).

ایشان به یادآوری کردند که چرخه صعودی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ مربوط به Dogecoin بوده است و موفقیت آن ممکن است ناشی از اعلامیه های مکرر و حمایت ایلان ماسک باشد. همچنین، اندرو کانگ از مدیر عامل تسلا درخواست کرد با PEPE همکاری کند و به تجمع احتمالی آن کمک کند.

او اظهار کرد که میم کوین «از دیدگاه Holderbase بسیار صعودی است» زیرا رویدادهای قبلی FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) تنها سرمایه‌گذاران را با «دست‌های الماس» رها کرده است.

«FUD تک تیرانداز درونی، تخلیه Multisig، چنگال Pepe. تلاش های ترکیبی این رویدادها تعریف فروش صعودی بود. هرکسی که باقی بماند واقعاً نمی فروشد،» اظهار کرد.

این سکه با مضمون قورباغه به تازگی یکی از ابرستاره‌های بازار کریپتو بوده است. ظهورش در بهار سال ۲۰۲۳ به سرعت به یک پدیده تبدیل شد.

عملکرد قیمتی چشمگیر این دارایی، توجه بسیاری را به خود جلب کرده و با انتظارات بالا برای آینده‌اش همراه است.

بسیاری از شرکت‌هایی مانند Binance و Coinbase توانستند توجه زیادی از صنعت جلب کنند و امکان تجارت با آن‌ها را فراهم کردند. ARZESH PEPE چند روز پیش به بالاترین مقدار خود رسید، اما در حال حاضر از اوج خود فاصله گرفته است و ارزش بازار آن حدود ۳.۹ میلیارد دلار است.

منبع: cryptopotato.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده