آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اینگونه است که قیمت NEO می تواند بالاترین قیمت جدید ۲۰۲۴ را نشان دهد

اینگونه است که قیمت NEO می تواند بالاترین قیمت جدید 2024 را نشان دهد

اینگونه است که قیمت NEO می تواند بالاترین قیمت جدید ۲۰۲۴ را نشان دهد

به گزارش زوم ارز،اگرچه نئو (NEO) با تأثیر نشانه‌های بازار گسترده‌تری روبرو می‌شود، اما همچنان موفق به حفظ قیمت خود بوده است.

Neo خوب است

بازار کریپتو بر قیمت نئو تأثیر زیادی دارد، زیرا نئو دارایی‌ای با ارزش نسبتاً کمتری است که به رشد یا افت قیمت‌ها حساس است. این ویژگی باعث می‌شود که نئو در برابر تغییرات ناگهانی قیمت‌ها بسیار حساس عمل کند. این پدیده را می‌توان در نمودارها نیز مشاهده کرد؛ به عنوان مثال، در یک روز خاص، قیمت نئو تا ۲۱.۸٪ افزایش یافته است، در حالی که ممکن است در روزهای دیگر تا ۱۵٪ کاهش یابد.

با اعمال نصف شدن بیت کوین، حالت افکار بازار از نزولی به صعودی تغییر یافته است و این، تا حدودی، نشانگر وجود یک الگوی متقاطع پتانسیل است. MACD (میانگین متحرک واگرایی همگرایی) یک ابزار تحلیلی در حوزه تکنیکال است که به تعقیب رابطه بین دو میانگین متحرک می‌پردازد و تغییرات ممکن در روند و جهت حرکت بازار‌های مالی را نشان می‌دهد.

با توجه به نمودار ۱۲ ساعته، مشاهده می‌شود که این اندیکاتور به سمت یک تلاقی صعودی حرکت می‌کند. این نشانگر تبدیل از نگرانی به امیدواری در میان دارندگان NEO می‌باشد.

Neo MACD. منبع: TradingView
Neo MACD. منبع: TradingView

ارزهای دیجیتال می‌توانند جذابیت برای سرمایه‌گذاران جدیدی داشته باشند. در حال حاضر، نسبت شارپ این ارزها در سطوح بالایی قرار دارد. این نسبت، با مقایسه میانگین بازده و نوسانات آنها، عملکرد یک سرمایه‌گذاری را نسبت به ریسک مربوط به آن ارز، ارزیابی می‌نماید.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

به طور معمول، ارزش‌های بالا نشان می‌دهد که یک دارایی دارای یک نسبت ریسک-پاداش قوی است و از سرمایه‌گذاران خواهان افزودن آن به سبد سرمایه‌گذاری خود می‌باشد. با توجه به اینکه نسبت شارپ نئوز (NEO’s Sharpe Ratio) در زمان نگارش این مقاله برابر با ۲.۷۶ است، ممکن است توانایی جلب سرمایه‌گذاران بیشتری را داشته باشد و در نتیجه قیمت آن افزایش یابد.

نسبت شارپ NEO. منبع: مساری
نسبت شارپ NEO. منبع: مساری

پیش بینی قیمت NEO: روند صعودی ادامه دارد

با تغییرات و کاهش‌هایی که اتفاق افتاده است، قیمت نئو همچنان در حال صعود است و با نشانه‌های مثبت بازار و سرمایه‌گذاران، این روند صعودی ادامه خواهد داشت. به نظر می‌رسد NEO به زودی از سطح مقاومت ۲۰ دلاری عبور خواهد کرد.

آلت‌کوین مجاز است که به مبلغ ۲۳ دلار برسد و رشدی مثبت را نشان دهد. هرچند مقاومت دیگری در سطح ۲۲.۶۳ دلار وجود دارد، اما با تقویت حمایت در سطح ۲۰ دلار، شکست آن آسان خواهد بود.

نمودار 1 روزه NEO/USDT. منبع: TradingView
نمودار ۱ روزه NEO/USDT. منبع: TradingView

همچنین، نه تنها قیمت NEO به ۲۳ دلار می‌رسد، بلکه همچنین به بیشترین سطح خود در سال آینده نیز خواهد رسید.

با این حال، در صورت عدم توانایی قیمت Neo در شکستن مقاومت ۲۰ دلاری و فرو افت دوباره به زیر حمایت ۱۸ دلاری، تحلیل صعودی لغو خواهد شد. به همین دلیل، قیمت آلتکوین ممکن است به ۱۶.۸۵ دلار کاهش یابد.


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده