آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل تتا THETA

تحلیل تتا THETA

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از تتا در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت تتا را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل تتا THETA امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

 

روند نزولی رمز ارز THETA در یک ماه گذشته ادامه داشت و قیمت آن در سال ۲۰۲۳ کف پایین تری نسبت به سال قبل در محدوده ۰.۵۶۲ دلار ثبت کرده است. همچنین این محدوده، پایین ترین سطح در طی ۳ سال گذشته بوده و هنوز تلاشی از سمت خریداران برای تغییر روند این ارز در تایم فریم روزانه مشاهده نشده است. برای تغییر روند، در ابتدا نیاز است که مقاومت محدوده ۰.۶۲ دلار به همراه خط روند نزولی کوتاه مدت مشخص شده، شکسته شود. در اینصورت انتظار افزایش قیمت تا هدف ۰.۷۲ دلار را داریم. با توجه به نوع کندل های نزولی، احتمال این افزایش قیمت ، کم است. بنابراین در کوتاه مدت، همچنان انتظار کاهش بیشتر تا حمایت پایین تر در محدوده ۰.۵۵ دلا را داریم. این حمایت به دلیل نزدیک بودن به عدد رند ۰.۵۰ دلار می تواند ناحیه تقاضای خوبی برای رشد و تغییر روند قیمت این ارز در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 29 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز THETA در مدت یک ماه گذشته دقیقا روی محدوده حمایت ۰.۶۰ الی ۰.۵۸ دلار روند رنجی داشت و امروز با یک پامپ قوی تا محدوده ۰.۷۰ دلار رشد کرده است. این افزایش قیمت بیش از ۱۵ درصد، تا نزدیک میدلاین کانال نزولی رسیده است و می تواند حداقل برای کوتاه مدت نشانه خوبی باشد. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال رنج ببینیم و این افزایش قیمت، موجب شده تا ارز تتا به سقف کانال رنج برخورد داشته باشد. تغییر روند قطعی در صورت شکست مقاومت محدوده ۰.۷۰ الی ۰.۷۲ دلار می تواند رخ دهد و در اینصورت قیمت تتا می تواند تا سقف کانال یعنی محدوده های ۰.۸۷ و ۰.۹۷ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 1 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز THETA در یک ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت. مقاومت محدوده ۰.۸۶ دلار به عنوان یک ناحیه عرضه مهم مشخص شده بود و انتظار واکنش منفی از این محدوده داشتیم. قیمت این ارز در برخورد دوم به این محدوده دقیقا واکنش منفی شدیدی نشان داد و خریداران سیو سود کردند. در ادامه به دلیل همزمان شدن این کاهش قیمت با روند نزولی بازار، ریزش سنگینی در ارز تتا مشاهده شد و حمایت محدوده ۰.۷۲ دلار شکسته شد. قیمت به کف کانال میان مدت برگشته و به محدوده حمایت استاتیک ۰.۶۰ الی ۰.۵۷ دلار واکنش مثبت مجدد نشان داده است. در این ناحیه باید در تایم فریم ۴ ساعته در انتظار تشکیل نشانه های تغییر روند به حالت صعودی باشیم. روند فعلی تایم ۴ ساعته رنج است و با شکست مقاومت محدوده ۰.۶۶ دلار می تواند صعودی شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 4 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز THETA در یک ماه گذشته روند خود را صعودی نگه داشته و خریداران آن به سختی در تلاش هستند تا این روند صعودی را حفظ کنند. واکنش ها در مرحله اول به مقاومت ۰.۷۷ الی ۰.۸۱ دلار منفی بود، اما اکنون این سطح به حمایت کوتاه مدت تبدیل شده است. باید توجه داشت که مقاومت جدی و مهم تری پیش روی قیمت فعلی قرار گرفته، که در محدوده ۰.۸۶ الی ۰.۸۷ دلار در نظر گرفته شده است. بنابراین شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت، می تواند سیگنال منفی برای کاهش دوباره قیمت این ارز و بازگشت به سمت حمایت های پایین تر باشد. ما همچنین روی نمودار می توانیم واگرایی منفی RSI را مشاهده کنیم. بنابراین در صورت شکست حمایت، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۰.۷۱ دلار خواهد بود. این ناحیه می تواند پتانسیل واکنش مثبت مجدد را داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 7 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز THETA بعد از فشار فروشی که در مارکت ایجاد شد، روند نزولی آن تا محدوده کف کانال نزولی در قیمت ۰.۵۸ دلار ادامه پیدا کرد و تمام حمایت های خود را در محدوده های مشخص شده شکست. قیمت این ارز به محض برخورد به کف کانال، با تقاضای بسیار بالایی همراه شد و رشد ۵۰ درصد را تا محدوده مقاومت ۰.۸۶ دلار ثبت کرد.

با توجه به نشانه های قوی برای بازگشت قیمت، اگر مقاومت این ارز در محدوده ۰.۷۶ دلار یعنی میدلاین کانال شکسته شود، می توانیم با درصد بالایی انتظار داشته باشیم که پولبک به حمایت ۰.۷۰ دلار می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. کندل هفته گذشته و کندل ماهانه کاملا بالای محدوده ۰.۷۰ دلار بسته شده است. بنابراین می تواند نشانه خوبی برای تثبیت قیمت بالای این حمایت باشد. ضمن اینکه در تایم فریم ماهانه آخرین حرکت اسپایک صعودی از این محدوده شروع شده است. بنابراین می تواند این سطح به عنوان ناحیه تقاضای بلند مدت نیز در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 10 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز تتا به دلیل فشار فروش بالایی که داشت، حمایت خود را در سطوح مختلف از دست داد و با تبدیل شدن این سطوح به مقاومت، کاهش قیمت تا میدلاین کانال نزولی اصلی ادامه داشته است. با توجه به شکست حمایت ها و نبود تقاضا در سطوح بالاتر، محدوده حمایت اصلی ارز تتا در قیمت ۰.۷۶۰ الی ۰.۷۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که سطح حمایت ۰.۸۳ دلار هم تاکنون مانع از کاهش قیمت شده است، و حتی یک الگوی کف دوگانه در این سطح و روی میدلاین کانال شکل گرفته است. اگر سقف الگو شکسته و الگو تایید شود، از همین ناحیه انتظار رشد قیمت و پایان موج اصلاح در تایم فریم هفتگی را داریم. اهداف این ارز در محدوده های ۱، ۱.۰۸، ۱.۱۳ و ۱.۱۸ دلار خواهد بود. مقاومت سوم و چهارم دقیقا با سقف کانال نزولی اصلی همپوشانی دارند و شکست آن ها نیازمند به حجم معاملات بالایی از سمت خریداران می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 13 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز THETA در طی یک ماه گذشته دقیقا مطابق تحلیل ویدیویی قبلی روند آن ادامه پیدا کرد. بعد از برخورد به مقاومت سقف کانال نزولی، شاهد کاهش قیمت این ارز و تغییر روند در تایم روزانه بودیم. همچنین به دلیل قوی بودن حمایت محدوده ۰.۹۴۴ الی ۰.۹۷۰ دلار، واکنش مثبت به این سطح همچنان مشاهده می شود. اما خط روند صعودی این ارز شکسته شده است و اگر حمایت استاتیک هم شکسته شود، احتمال اینکه قیمت این ارز در محدوده ۰.۸۵ دلار حمایت شود و واکنش قوی داشته باشد، کاهش پیدا می کند.

بنابراین ما برای این ارز در محدوده ۰.۷۶۰ دلار یک حمایت قوی تر در نظر گرفته ایم و اگر بیت کوین وارد اصلاح قیمت شود، این ارز می تواند تا محدوده مشخص شده کاهش قیمت داشته باشد. با توجه به اینکه کندل ماهانه این ارز منفی و با سایه بالایی بلندی بسته شده است، در صورت از دست رفتن حمایت فعلی، حمایت کف قبلی در محدوده سبز رنگ مشخص شده هدف فروشندگان خواهد بود. اما برای رشد مجدد و در صورت حفظ حمایت، یکی از نشانه های رشد قیمت می تواند شکست محدوده مقاومت ۱.۰۳۳ الی ۱.۰۴۷ دلار در تایم فریم ۴ ساعته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 16 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز THETA در طی یک ماه گذشته نوسانات شدیدی را پشت سر گذاشت. واکنش قیمت به سطوح حمایتی مشخص شده به خوبی انجام شد، و رشد قیمت از محدوده حمایت دوم ۲۸ درصد بوده است. همچنان به دلیل اینکه بازار وضعیت مبهمی پیدا کرده است، تقاضای کافی برای رشد قیمت تا سقف کانال صورت نگرفته است، اما به طور کلی تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار حفظ شود، می‌توانیم انتظار صعودی ماند روند کوتاه مدت را داشته باشیم. همچنین حمایت خط روند صعودی این ارز می‌تواند در ترکیب با محدوده استاتیک قدرت کافی برای رشد قیمت را ایجاد کند. همچنین پتانسیل تشکیل الگوی مثلث متقارن برای این ارز وجود دارد. بنابراین احتمال اینکه قیمت بین سطوح در نظر گرفته شده باقی بماند، وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 19 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 20 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز تتا THETA در طی هفته های گذشته ریزش قیمت داشت. رشدی که از دو ماه قبل در بازار شروع شده بود، قیمت ارز تتا را تا محدوده مقاومت ۱.۲۸ الی ۱.۳۴ دلار بالا برد. این مقاومت یک ناحیه مهم عرضه محسبوب می شد، که با فشار فروش اعمال شده در کل بازار، ریزش قیمت شدت زیادی پیدا کرد.

توجه داشته باشید موج بزرگ صعودی که از محدوده حمایت ماهانه شروع شده است، وارد اصلاح شده، و با توجه به صعودی بودن روند این ارز در تایم فریم روزانه، پتانسیل واکنش مثبت قوی به حمایت محدوده ۰.۸۳ الی ۰.۸۷ دلار را دارد. در این ناحیه به دلیل قدرت بالای خریدار و فروشنده، انتظار داریم که مدتی روند قیمت بین سطوح مشخص شده رنج شود. در ادامه و در صورت مشاهده نشانه ها و ساختارهای بازگشتی، می توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده مقاومت ۱ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتا THETA در تاریخ 20 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز THETA در هفته گذشته کاهش قیمتی شدیدی داشت. بعد از رشد های خوب در طی یک ماه گذشته، برخورد به مقاومت محدوده ۱.۱۵ الی ۱.۲۱ دلار موجب واکنش منفی شدید به این سطح و برگشت به سمت محدوده حمایت رند ۱ دلار شده است. این حمایت رند در برخورد اول واکنش مثبت داشته است، اما در بازار هنوز مومنتوم کلی بیت کوین نزولی است، و احتمال اصلاح بیشتر وجود دارد. پس حمایت مهم اول در محدوده ۰.۹۴ الی ۰.۹۷ دلار در نظر گرفته شده است، و حمایت دوم در محدوده ۰.۸۳ الی ۰.۸۷ دلار قرار گرفته است.

در بازه زمانی هفتگی کاملاً مشخص است که حرکت قوی بازگشتی می‌تواند قیمت را از روند کاملاً نزولی خارج کرده و وارد روند رنج کند. همچنین یکی از دلایل واکنش قیمت به مقاومت محدوده ۱.۲۰ دلار، مقاومت کف کانال نزولی اصلی می‌باشد، که در چند ماه گذشته شکسته شد، و اکنون به عنوان یک مقاومت داینامیک عمل می‌کند. در هفته جاری از سطوح حمایت مشخص شده انتظار واکنش مثبت را داریم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی تتا THETA امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در هفته های گذشته افزایش قیمت خوبی داشت، و با حمایت خریدارانش، مقاومت آن در محدوده سقف کانال نزولی اصلی شکسته شده است. سطح رند ۱ دلار اکنون به حمایت تبدیل شده است، و در صورتی که مجددا قیمت به آن برخورد کند می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم. همچنین در تایم فریم روزانه روند این ارز صعودی شده است، اما قبل از ادامه حرکت به دلیل اینکه ریسک معاملات خرید بالا رفته است، احتمال ورود قیمت به موج اصلاحی بالا می باشد. بنابراین حمایت دوم در صورت اصلاح عمیق تر در محدوده ۰.۸۵ الی ۰.۸۸ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند واکنش قوی تری داشته باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در هفته گذشته روند صعودی قوی را شروع کرد. قیمت این ارز که روی یک ناحیه حمایت قوی ماهانه یک بار واکنش مثبت ایجاد کرده بود، در برخورد دوم نیز با واکنش مثبت و حمایت خوبی مواجه شد. با تشکیل شدن الگوی کف دو قلو و همچنین واگرایی مثبت RSI تقاضا در این ارز افزایش پیدا کرد. نکته دیگری که وجود دارد، حمایت میدلاین کانال نزولی میان مدت است، که محدوده ۰.۷۵ الی ۰.۷۰ دلار را تقویت کرده است. اکنون برگشت قیمت بالای سطح ۰.۷۸ الی ۰.۸۰ دلار، می تواند باعث تایید الگوی کف دو قلو شده است.

پس اولین هدفی که می توانیم برای کوتاه مدت در نظر بگیریم در محدوده ۰.۸۵ الی ۰.۸۸ دلار قرار دارد، که تارگت الگوی کف دو قلو می باشد. برخورد قیمت به این ناحیه می تواند واکنش منفی ایجاد کند. توجه داشته باشید که در بازه زمانی ۴ ساعته روند قیمت صعودی است، و اگر قبل از برخورد به این مقاومت اصلاح داشته باشیم، حمایت ها می توانند محدوده های تقاضای خوبی در نظر گرفته شوند. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۰.۷۹ دلار قرار دارد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 19 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 28 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در طی هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. فشار فروشی که در چند روز گذشته در بازار به وجود آمد، باعث قدرت گرفتن مجدد فروشندگان و شکست کامل حمایت محدوده ۰.۸۲۰ دلار شد. اما قیمت به محدوده حمایت اصلی در سطح ۰.۵۹۰ الی ۰.۷۶۵ دلار برخورد کرده است. این ناحیه به دلیل اینکه در گذشته محل شروع یک رالی صعودی قوی بوده است، در برخورد اول می تواند با واکنش اولیه خوبی همراه باشد. اما برگشت کامل از این محدوده نیاز به ایجاد تقاضای قوی در بازار دارد.

در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی کف دو قلو در قیمت ۰.۷۳۰ دلار تشکیل شده است، که اگر با شکست مقاومت ۰.۷۶۰ دلار تایید شود، رشد کوتاه مدتی را می توانیم برای این ارز تا محدوده های ۰.۷۹۰، ۰.۸۲۰ و ۰.۸۵۰ دلار انتظار داشته باشیم. در ادامه نیز بعد از رسیدن قیمت به این سطوح احتمال واکنش منفی و رنج شدن قیمت بین دو محدوده حمایت مقاومت مشخص شده بسیار بالا می باشد. در صورت مشاهده واگرایی روی سطوح می توانیم انتظار واکنش قوی تری داشته باشیم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 28 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته بعد از برخورد به مقاومتی که در محدوده ۰.۹۵۵ الی ۱ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه شد. روند کلی این ارز هنوز نزولی است. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته نیز به دلیل اینکه الگوی سقف دوقلو تشکیل شده بود، روند نزولی مجددا برقرار می باشد. یک حمایت در محدوده ۰.۸۲ الی ۰.۸۳ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورت افزایش بیشتر فشار فروش کاهش قیمت می تواند تا این سطح ادامه داشته باشد.

برگشت قیمت به این حمایت می تواند روی اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت ایجاد کند. بنابراین در صورت حفظ این محدوده، می توانیم انتظار داشته باشیم که با تشکیل الگوی کف دو قلو، احتمال برگشت کامل روند در هفته آینده ایجاد شود. سناریویی که در نظر گرفته شده است، به شرطی می تواند برقرار باشد که بیت کوین مجددا ریزش شدیدی نداشته باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه


تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز تتا THETA در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از فشار فروشی که باعث شکسته شدن حمایت محدوده ۱ دلار شد، و به این مقاومت پولبک زد، و باز هم در حال کاهش و حرکت به سمت حمایت های پایین تری که برای آن در نظر گرفته شده بود می باشد. حمایتی که در محدوده ۰.۷۶۵ الی ۰.۵۹۰ دلار قرار گرفته است، و در صورت برخورد قیمت به این ناحیه می تواند واکنش مثبتی به همراه داشته باشد. در تایم فریم روزانه شاهد یک موج اصلاحی با ۳۸ درصد اصلاح هستیم، که با توجه به واکنش قیمت به این محدوده می توانیم همچنان قدرت فروشندگان را بالاتر در نظر بگیریم. بنابراین حداقل انتظاری که داریم تست مجدد سطح حمایت قبلی در محدوده ۰.۸۵ دلار می باشد.

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک روند رنج را ببینیم. قبل از ادامه ریزش قیمت احتمال تست مجدد مقاومت محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار وجود دارد. چرا که در تایم فریم ۱ ساعته خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شده است، و در صورت تشکیل واگرایی احتمال ریزش تا حمایت ها بیشتر می شود. نکته تکمیلی این است که مقاومت فعلی که قیمت در آخرین کندل ها به آن واکنش نشان داده است، با میدلاین کانال نزولی نیز همپوشانی دارد، و قدرت بالایی در برگرداندن قیمت به سمت حمایت ها دارد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 30 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز تتا THETA در طی هفته گذشته روند نزولی خود را حفظ کرد، و در پایان هفته گذشته ریزش قیمت آن باعث شکسته شدن حمایت محدوده ۰.۸۷ دلار و ادامه روند نزولی شد. برای این ارز یک حمایت به شدت مهم در محدوده ۰.۷۵۰ الی ۰.۵۹۰ دلار و مخصوصا قیمت ۰.۶۴۵ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت برخورد قیمت به این ناحیه، پتانسیل واکنش مثبت و یک حرکت برگشتی قوی وجود دارد. این ناحیه تقریبا در کف کانال نزولی بلند مدت می باشد. همچنین در تایم فریم ماهانه یک حمایت فیبوناچی قدرتمند محسوب می شود.

این محدوده در صورتی که بیت کوین حمایت کف قبلی خود را حفظ کند، شکسته نمی شود. اما اگر فشار فروش در بازار شدت بگیرد، و بیت کوین وارد کانال قیمتی ۱۴۰۰۰ دلار شود، با شکست این حمایت، ریزش می تواند تا محدوده ۰.۲۶۵ الی ۰.۲۸۰ دلار ادامه داشته باشد. البته این ناحیه هم محدوده جذابی برای فعال شدن سفارشات خرید معامله گران در بازار می باشد. برای کوتاه مدت به دلیل تبدیل شدن محدوده رند ۱ دلار به مقاومت، اگر شاهد برگشت و رشد باشیم، از این ناحیه قیمت می تواند مجددا روند نزولی خود را از سر بگیرد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 30 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در هفته گذشته و در بازه زمانی روزانه کاملاً روند نزولی خود را حفظ کرده و داخل کانال نزولی کوتاه مدت در حال معامله شدن می باشد. محدوده حمایت قیمت رند یک دلار برای این ارز از گذشت در نظر گرفته شده بود و فشار فروشی که در هفته گذشته در بازار ایجاد شد، باعث شکسته شدن این محدوده حمایت شد. اما کاهش قیمت موقتی بود و با برخورد به محدوده کف کانال نزولی در قیمت ۰.۹۳ دلار واکنش مثبت بسیار خوبی مشاهده شد. در آخرین کندل ۴ ساعته می توانیم شکسته سقف کانال موجودی را مشاهده کنیم.
اما این شکست باید تایید شود و نیاز به حمایت و حجم معاملات بالایی دارند حجم معامله رفته رفته در حال افزایش است و در صورتی که شاهد برگشت قیمت بالای محدوده ۱.۰۴۴ دلار باشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت یک دلار کاملا شکسته شده و بعد از برگشت و پولبک به سقف کانال، رشد قیمت مورد انتظار خواهد بود. در بازه زمانی هفتگی می توانید با رسم یک خط روند نزولی روی اندیکاتور RSI، شکست این خط روند را به عنوان هشدار مثبت برای تغییر روند در تایم هفتگی و روزانه دریافت کنید. اهداف مشخص شده در قیمت های ۱.۲۹ الی ۱.۳۹ دلار می باشد.
تحلیل تتا THETA در تاریخ 2 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ترون TRX امروز 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ترون TRX امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز تتا THETA در طول هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد و قیمت داخل کانال نزولی کوتاه مدت حرکت کرد، و به محدوده حمایت مهم مشخص شده روی نمودار و همچنین ناحیه واکنشی کف قبلی رسیده است. این ناحیه حمایتی در قیمت ۱.۰۲۴ الی ۱.۰۸۳ دلار در نظر گرفته شده است، و در گذشته بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده و همچنین حمایت رند ۱ دلار زیر این ناحیه قرار دارد. در صورتی که بیت کوین حمایت مهم خود را حفظ کند و افزایش تقاضا در بازار داشته باشیم،

با توجه به واگرایی های مثبتی که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که سقف کانال نزولی شکسته شود. بنابراین در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده ۱.۰۸ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم که با خروج قیمت از کانال نزولی حرکت به سمت اهداف ۱.۲۰، ۱.۲۵ و ۱.۳۴ دلار را شاهد باشیم. همچنین اندیکاتور EMA دقیقاً در محدوده مقاومت مشخص شده قرار گرفته است. بنابراین شکست این مقاومت می تواند سیگنال مثبتی در جهت روند صعودی برای کوتاه مدت و میان مدت باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و با واکنشی که به محدوده مقاومت ۱.۲۰ دلار نشان داده بود، همزمان با ریزش قیمت بیت کوین ریزش شدیدی را تجربه کرد. قیمت داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد و به محدوده های حمایت بسیار مهم برخورد کرده است. حمایت بسیار مهمی که در قیمت رند ۱ دلار قرار دارد و یک ناحیه زون حمایتی بسیار مهم در محدوده ۱.۰۱۲ الی ۱.۰۸۳ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، که با واکنش به این محدوده قیمت برگشته بسیار کمی در تایم فریم های پایین تر روی نمودار به ثبت رسیده است.

اما همانطور که مشاهده می کنید، روند در بازه زمانی روزانه نزولی است. اندیکاتور EMA این موضوع را تایید می کند. اما در بازه زمانی چهار ساعته می توانیم یک واگرایی مثبت را که توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است در نظر داشته باشیم. بنابراین اگر خط روند نزولی داخل کانال به سمت بالا شکسته شود, مجددا رشد قیمت می تواند اتفاق بیفتد در این صورت قیمت با خروج از کانال نزولی و روند رنجی که برای آن انتظار می رود بعد از کانال داشته باشد، برای هفته های آینده می تواند حرکت به سمت محدوده ۱.۳۰ الی ۱.۴۰ دلار را به ثبت برساند.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز تتا THETA در طول هفته گذشته بعد از اینکه دقیقا به محدوده حمایت رسم شده واکنش مثبت نشان داد، رشد ۱۳ درصدی را تاکنون به ثبت رسانده است. کندل هفتگی این ارز مثبت بسته شده، اما بدنه بسیار کوچک آن نشانه ضعف در قدرت خریداران را دارد. کانال نزولی که در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار رسم شده بود، با اینکه شکسته شده است، اما کندل قوی بالای سقف کانال بسته نشده است.

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز ابر اندیکاتور ایچیموکو زیر قیمت در محدوده ۱.۱۴ دلار قرار گرفته است. اما در تایم روزانه ابر این اندیکاتور در محدوده مقاومت ۱.۲۹ الی ۱.۳۹ دلار قرار گرفته است. با مشخص شدن وضعیت ادامه روند بیت کوین در صورتی که شرایط مساعد صعودی را حفظ کند، می توانیم انتظار رشد قیمت تا سطح مقاومت اصلی ادامه داشته باشد. بنابراین در صورت عبور قیمت از مقاومت ۱.۲۰ دلار، هدف بعدی در محدوده ۱.۳۰ دلار می باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، اما شیب روند نزولی آن به دلیل کاهش حجم معاملات، کاهش یافته است. سطوح حمایتی بسیار مهمی در نزدیکی قیمت قرار گرفته است، که توجه خریداران به این محدوده معطوف شده است. محدوده حمایت ۱.۰۸ تا عدد رند ۱ دلار، پایین ترین محدوده ای است که قیمت این ارز در طی ۶۰۰ روز گذشته به خود دیده است. بنابراین حفظ حمایت فوق برای ادامه روند بسیار اهمیت دارد.

اگر بازار مجددا فشار فروش داشته باشد، با شکست این حمایت، محودده حمایت ماهانه در قیمت ۰.۶۵ الی ۰.۷۵ دلار می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. این حمایت نیز بسیار قدرتمند می باشد، و پتانسیل برگرداندن قیمت را تا سطوح بالایی دارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که شکست حمایت ۱ دلار، می تواند ارز تتا را به مرحله طولانی تری از روند نزولی وارد کند. در تایم فریم ۴ ساعته می توانید با رسم یک کانال نزولی روی موج های آخر، نوسانات قیمت را در محدوده حمایت به صورت دقیق تر زیر نظر داشته باشید.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال THETA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت THETA را مشاهده کنید.

رمز ارز تتا THETA در هفته گذشته شیب نزولی بالایی داشت. فشار فروش بالایی که در تمام بازار اتفاق افتاد، موجب کاهش شدید قیمت آلت کوین ها از جمله قیمت تتا شد. محدوده مقاومت ۱.۶۵ دلار، بارها در برخوردها مانع از رشد بیشتر قیمت شده بود. بنابراین با برگشت شدیدی که شاهد بودیم، خط روند صعودی نیز به سمت پایین شکسته شد.

محدوده حمایتی که در زمان نگارش این تحلیل مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، همان حمایت اصلی ۱.۰۶ الی ۱.۱۶ دلار می باشد. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید، در تایم فریم روزانه یک روند رنج وجود دارد، و در صورت حفظ این محدوده، مجددا با شکست خط روند نزولی درتایم فریم ۴ ساعته می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. اندیکاتور ایچیموکو دقیقا بالای قیمت فعلی یک مقاومت خطی را نشان می دهد. خریداران در صورتی می توانند مجدد قیمت را به روند صعودی برگردانند، که سطح ۱.۲۵ دلار مجددا پس گرفته شود.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز تتا THETA در طی هفته های گذشته حرکت صعودی آن ادامه پیدا کرد و قیمت به یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۵۴ الی ۱.۶۸ دلار برخورد کرده و شاهد واکنش شدیدی در این محدوده هستیم. به دلیل اینکه قیمت در تایم فریم روزانه داخل یک روند رنج قرار گرفته است، شکست هایی که در سقف و کف ها اتفاق می افتد، می تواند به صورت فیک باشد.

اما همانطور که مشاهده می کنید، بالاترین سقف قبلی توسط خریداران پس گرفته شده است، و در صورتی که شاهد ریزش شدیدی در بازار نباشیم، پتانسیل حمایت خوب در محدوده ۱.۳۴ الی ۱.۳۶ دلار وجود دارد. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از حالت صعودی خارج شده است، و خط روند صعودی نیز شکسته شده است، قیمت می تواند تا حمایت ذکر شده اصلاح داشته باشد. اندیکاتور EMA نیز مومنتوم صعودی را نشان می‌ دهد، و پتانسیل رشد مجدد قیمت بعد از اصلاح وجود دارد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در طی دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۱.۰۵ دلار حرکت صعودی خود را مجددا شروع کرد، و با توجه به اینکه قیمت این ارز بیش از دو ماه در یک محدوده رنج به سر می برد، هفته گذشته با شکست مقاومت ترند لاین نزولی، شرایط بهتری برای این ارز فراهم شده است. اما همچنان روند کلی آن در تایم فریم بالاتر نزولی می باشد. پیوت ماهانه در محدوده ۱.۲۳ دلار قرار دارد، که قیمت با فشار فروش بالایی که داشته به این محدوده برخورد کرده است، و در صورتی که کندل برگشتی قوی روی نمودار تشکیل نشود، کاهش بیشتر تا محدوده حمایت ۱.۱۳ الی ۱.۵ دلار مورد انتظار می باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در طی هفته گذشته روند رنج خود را بین سطح حمایت ۱ دلار و مقاومت محدوده ۱.۴۰ الی ۱.۵۶ دلار حفظ کرده است. خط روند نزولی هنوز به عنوان مقاومت داینامیک عمل می‌کند، و قیمت در محدوده ۱.۳۰ دلار واکنش منفی نشان داده است. به طور کلی نوسانات رنج تا زمانی که بازار از شرایط بحرانی خارج شود، می تواند ادامه داشته باشد. در صورتی که مقاومت محدوده ۱.۲۵ الی ۱.۳۰ دلار به حمایت تبدیل شود، مجددا مقاومت ۱.۵۰ دلار رویت خواهد شد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل ترون TRX امروز 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل ترون TRX امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA برای هفته جاری در محدوده حمایت ۱.۰۸ الی ۱.۱۹۰ دلار در حال معامله شدن می‌ باشد. نکته‌ ای که باید در مورد این نمودار مد نظر قرار گیرد، این است که خط روند نزولی داخل کانال به سمت بالا شکسته شده و قیمت به این خط روند پولبک زده است. اما تا زمانی که مقاومت پیوت در محدوده ۱.۲۴ دلار پس گرفته نشود، امکان صعودی شدن روند در هفته جاری وجود نخواهد داشت. در بازه زمانی روزانه، قیمت در کف کانال یک کانال رنج تشکیل داده است، و با توجه به واکنش قیمت از هر دو طرف پتانسیل ادامه این روند رنج برای هفته جاری وجود دارد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز تتا THETA در طی هفت روز گذشته رشد خوبی از محدوده حمایت ۱.۱۴ الی ۱.۱۸ دلار شروع کرده است. این ارز بعد از شکست مقاومت ترند لاین نزولی، با حمایت بیشتر خریداران اکنون به مقاومت مهمی در محدوده ۱.۵۰ دلار برخورد کرده است. این محدوده مقاومت در تایم فریم روزانه سطح عرضه بسیار مهمی است، و همان طور که مشاهده می کنید با واکنش شدیدی همراه بوده است. برای هفته جاری تا زمانی که قیمت بالای ۱.۴۰ دلار برگشت نداشته باشد، پتانسیل برگشت به سمت حمایت های پایین بیشتر خواهد بود.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA همچنان در یک محدوده رنج در حال نوسان می باشد. حمایتی که در محدوده ۱ دلار قرار دارد و مقاومتی که عدد ۱.۵۰ دلار را نشان می دهد، کانال رنج را تشکیل داده که رمز ارز تتا مدت ۴۰ روز در این کانال رنج در حال نوسان می باشد. با توجه به اینکه محدوده حمایت ۱ دلار عدد بسیار مهمی می باشد، و قیمت در کف کانال نزولی میان مدت قرار گرفته است، تا زمانی که محدوده یک دلار حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت مورد نظر و همچنین شکسته خط روند نزولی رسم شده روی نمودار وجود دارد. بنابراین در صورت شکست و تثبیت قیمت بالای مقاومت، هدف اول می تواند محدوده ۲ دلار باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته  روند رنجی داشت. قیمت این ارز که به محدوده حمایت مهمی برخورد کرده بود، مجددا در برخورد دوم به این سطح با واکنش همراه بود. این حمایت مهم در محدوده ۱ الی ۰.۷۵ دلار قرار گرفته است، و با توجه به اینکه یکی از محدوده های مهم عرضه و تقاضا برای این ارز می باشد، در صورتی که شکسته شود، روند قیمت در تایم فریم هفتگی نزولی خواهد شد.

اما باید توجه کرد که این سطح با حمایت کف کانال نزولی همپوشانی دارد. بنابراین احتمال رنج شدن روند قیمت در تایم فریم روزانه بین این حمایت و مقاومت محدوده ۱.۴۲ الی ۱.۶۰ دلار افزایش خواهد یافت. در کوتاه مدت، در صورتی که خریداران بتوانند سطح حمایت ۱.۱۴۹ الی ۱.۱۸۴ دلار را حفظ کنند، هدف اول در محدوده ۱.۵۰ دلار و هدف دوم می تواند محدوده ۲ دلار باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA همچنان در محدوده کف کانال نزولی میان مدت خود در یک کانال کوچک رنج قرار گرفته است. این کانال رنج در محدوده مقاومت ۱.۴۱ الی ۱.۵۶ دلار و حمایت ۱.۱۶۰ الی ۰.۹۶ دلار قرار گرفته است، و واکنش‌ های قیمت به این محدوده موجب ادامه دار بودن نوسانات داخل این کانال شده است. یک خط روند نزولی در هفته گذشته روی نمودار در تایم فریم ۴ ساعت رسم شده بود.

قیمت با شکستن خط روند نزولی و با توجه به واگرایی مثبتی که روی اندیکاتور RSI تشکیل شده است، حرکت صعودی به سمت سقف کانال رنج شروع کرده است. خریداران در صورتی که موفق شوند این کانال را در محدوده ۱.۵۰ دلار پس بگیرند، می توانیم انتظار رشد قیمت تا مقاومت بالاتر عدد ۲ دلار را هم داشته باشیم. اما با توجه به واکنش احتمالی به محدوده مقاومت پیش رو با احتمال بالا روند رنج در این کانال ادامه پیدا خواهد کرد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در ابتدای هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و مجددا به محدوده حمایت ماهانه خود برخورد کرد. این محدوده که در قیمت ۰.۹۶ الی ۱.۱۵ دلار قرار دارد، یکی از مهم ترین حمایت های این نمودار می باشد. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را در محدوده حمایت شناسایی  کرده است، بنابراین در صورتی که مقاومت ترند لاین نزولی به سمت بالا شکسته شود، و شاهد بسته شدن قیمت بالای محدوده مقاومت ۱.۲۷ دلار باشیم، ادامه حرکت صعودی می تواند تا مقاومت بعدی ۱.۴۰ الی ۱.۵۰ دلار اتفاق بیوفتد.

در غیر اینصورت برگشت قیمت برای تست مجدد شکست حمایت را شاهد خواهیم بود. به طور کلی روند قیمت مدتی می تواند بین حمایت فعلی و مقاومت ذکر شده تبدیل به حالت رنج در تایم فریم های پایین تر گردد. قیمت می تواند با عبور کامل از مقاومت ترند لاین نزولی، و همچنین یکی از خطوط اندیکاتور Ichimoku حتی تا میدلاین کانال نزولی نیز به رشد خود ادامه دهد. باید دید که شرایط مثبت بازار ادامه دارد خواهد بود یا خیر.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته به محدوده مقاومت ۱.۴۲ الی ۱.۶۰ دلار واکنش شدید نشان داد و مجدد شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت ماهانه این ارز در قیمت ۱.۱۵ دلار بودیم. روند قیمت همچنان در تایم فریم روزانه و حتی چهار ساعته نزولی می باشد. تا زمانی که این مقاومت تبدیل به حمایت نشود برگشت به سمت بالا می‌تواند توسط فشار فروش فروشندگان خنثی شود.

در حال حاضر نیز محدوده ۱.۲۷ الی ۱.۳۳ دلار به عنوان نقطه عطف ادامه روند قیمت می تواند تعیین کننده باشد. در صورتی که بازار ریزش شدید نداشته باشد، از محدوده حمایت فعلی می توانیم انتظار رشد قیمت تا عدد ۱.۵۰ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA با ریزش بیش از ۳۰ درصدی هفته گذشته را به پایان رساند. کندلی که به ثبت رسیده است، در محدوده حمایت مهمی در قیمت ۰.۹۵ الی ۱.۳۲ دلار با واکنش بسیار خوب همراه بوده است. اما برگشت قیمت و خروج از روند اصلاحی نیازمند گذشت زمان زیادی برای جذب تمام فشار فروش ها در بازار می باشد. قیمت همزمان به کف کانال نزولی نیز برخورد کرده است و در صورتی که شرایط بازار مجددا ریزشی نباشد، انتظار می رود که چندین هفته روند قیمت بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۲ دلار ادامه داشته باشد.

در شرایط فعلی برای کوتاه مدت انتظار داریم که با برخورد مجدد قیمت به حمایت و تست این محدوده، در صورت وجود الگوهای کندلی مناسب، شاهد رشد قیمت تا میدلاین کانال نزولی در محدوده ۱.۷۰ دلار باشیم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 26 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته با ریزش ۲۲ درصدی قیمت آن به حمایت محدوده ۲ الی ۲.۳۰ دلار برخورد کرد و واکنش داد. ترند لاین نزولی و مقاومت استاتیک محدوده ۲.۶۰ الی ۲.۷۰ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. بنابراین انتظار می رود که در صورت برخورد قیمت به این مقاومت، باز هم شاهد برگشت به سمت حمایت هفتگی در محدوده کف کانال نزولی باشیم.

به دلیل فشار فروش و مومنتوم منفی، رمز ارز تتا برای برگشت نیاز به کف سازی در محدوده حمایت های خود دارد. تا در آینده در صورت مساعد شدن شرایط بازار، حرکت به سمت مقاومت سقف کانال نزولی را شاهد باشیم. در این شرایط، می توانیم انتظار داشته باشیم که با تشکیل الگوی کف دوقلو، و واگرایی مثبت در کف کانال، شاهد برگشت قوی به سمت اهداف ۳ و ۵ دلار باشیم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 12 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز تتا THETA در طول هفته گذشته هم نوسانات مثبت و هم نوسانات منفی را تجربه کرد. این ارز که از محدوده حمایت ۲.۸۷ الی ۲.۷۲ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرده بود، با برخورد به مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی، واکنشی نداشت‌. خریداران بعد از تلاش برای شکست این مقاومت، موفق به تثبیت قیمت بالای این خط شدند. در ادامه هفته شاهد پولبک به این ترند لاین و مجددا برخورد به همان محدوده حمایت بودیم. این بار نیز که قیمت برای تست مجدد حمایت به این سطح برگشته بود، تا این لحظه با واکنش خوبی همراه بوده است.

در صورتی که کندل روزانه به همین صورت بسته شود و یک الگوی برگشتی چکش را به ثبت برسد، می توانیم انتظار رشد قیمت را در ادامه هفته و هفته های آینده داشته باشیم. هدف قیمت با توجه به روند رنج تایم فریم روزانه، محدوده ۴.۵ دلار می باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 5 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در هفته گذشته ریزش ۱۴ درصدی قیمت را تجربه کرد. با شروع هفته جدید شاهد واکنش خریداران به محدوده حمایت ماهانه هستیم. این حمایت که در ناحیه ۳ دلار قرار گرفته است، و یک قیمت رند می باشد، می تواند محدوده شروع یک موج صعودی جدید در میان مدت الی بلند مدت باشد.

با توجه به اینکه روند تایم فریم روزانه رنج می باشد، انتظار رشد قیمت را تا مقاومت ۴.۵ دلار در کوتاه مدت داریم. این رشد قیمت در صورتی خواهد بود که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود و خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح رند ۳ دلار تثبیت بدهند. لازم به ذکر است پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت در تایم فریم ۴ ساعته وجود دارد. بنابراین در ساعات آینده می توان انتظار رشد قیمت را داشت.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 29 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA بعد از رشد شارپی که تا محدوده ۱۴ دلار داشت و به میدلاین کانال دوم صعودی بلند مدت خود برخورد کرد، با واکنش به این مقاومت داینامیک وارد موج اصلاحی شد. همان طور که در هفته های گذشته انتظار داشتیم، خریداران از محدوده حمایت ۲.۶۰ الی ۲.۷۰ دلار با حمایت های خود موجب رشد قیمت تا مقاومت ۴ الی ۴.۳۵ دلار شده اند.

این محدوده حمایت مقاومت ذکر شده یک کانال رنج در تایم روزانه تشکیل داده است، و همان طور که مشاهده می کنید، این بار نیز بعد از برخورد به مقاومت شاهد واکنش و کاهش قیمت بوده ایم. نزدیک ترین حمایت در محدوده باکس قرمز رنگ در قیمت ۳.۳۹ الی ۳.۵۷ دلار قرار گرفته است، که با میدلاین کانال نزولی کوتاه مدت همپوشانی دارد و انتظار داریم خریداران از این محدوده حمایت، یک حرکت صعودی را به سمت مقاومت فعلی برای تست شکست انجام دهند.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 15 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA در این هفته شرایط مساعدی دارد، و هنوز حمایت محدوده ۲.۷۰ الی ۲.۶۰ دلار شکسته نشده است. برخورد مجدد قیمت به میدلاین کانال صعودی بلند مدت می تواند با واکنش بسیار خوبی همراه باشد. بنابراین در این هفته امکان رشد قیمت ارز تتا وجود دارد. تنها در صورتی که ریزش شدیدی در بازار داشته باشیم، با شکسته شدن حمایت ذکر شده، تتا می تواند با فشار فروش در بازار به محدوده حمایت اصلی خود در قیمت ۲.۲۶ الی ۲ دلار برسد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

قیمت بعد از برخورد به کف محدوده حمایت در عدد ۲.۷۰ الی ۲.۶۰ دلار، با واکنش خوبی همراه شده است. چنانچه شرایط به همین صورت ادامه پیدا کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران موفق شوند سقف الگوی کنج نزولی را شکسته و قیمت را حداقل تا محدوده ۴ دلار حمایت کنند. این رشد قیمت نیاز به ثبات قیمت و شرایط بازار دارد، و در کوتاه مدت می تواند اتفاق بیوفتد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تتا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز THETA هفته گذشته را با اینکه با کاهش قیمت شروع کرد، اما درپایان هفته افزایش قیمت خوبی داشت. به طوری که موجب شد کندل هفتگی در قیمت ۲.۷۵ بسته شود. این قیمت بالای حمایت داینامیک الگوی کنج نزولی بوده و موجب شدکه الگو از پایین شکسته نشود. در ضمن حمایت های اصلی در قیمت های ۲.۳۳ الی ۲.۲۸ و محدوده ۲.۲۶ الی ۲ دلار قرار گرفته اند، و شکست این محدوده ها احتمال کمی دارد. مگر اینکه بازار دچار ریزش های شدیدی گردد.

اصلاح قیمت به محدوده ای رسیده است، که انتظار رشد قیمت و یک حرکت رو به بالا حداقل تا محدوده ۴ دلار وجود دارد. به دلیل اینکه واکنش قیمت در هفته قبل نشانه هایی از تشکیل الگوی کف دو قلو روی نمودار نشان می دهد، که در صورت تایید این الگو، در هفته های آینده امکان رشد بیشتر قیمت تا محدوده هدف ۶.۵ الی ۷ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 9 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی روند قیمت رنج بوده و علاوه بر تشکیل الگوی برگشتی، و واگرایی مثبت RSI، حجم معاملات نیز نشان می دهد که تمایلات برای فروش در قیمت های پایین کاهش داشته است. بنابراین در صورت حفظ حمایت ۲.۷۰ الی ۲.۵۸ دلار، رشد قیمت حداقل تا مقاومت ۴ دلار ادامه خواهد داشت، و در این بین، مقاومت محدوده ۳.۱۷ الی ۳.۲۲ دلار نیز می تواند مدت کوتاهی قیمت را متوقف کند.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز THETA در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. این ارز در طول سه هفته گذشته حجم معاملات بالاتر از میانگین ۳۰ هفته گذشته داشته است. الگویی که روی نمودار مشاهده می‌کنید، یک الگوی کنج نزولی می باشد، و حرکتی که از محدوده میدلاین کانال شروع شده است، در صورت عبور از مقاومت ۳.۷۵ دلار ، و تثبیت کندل ۴ ساعته بالای این مقاومت، می توان انتظار ادامه رشد قیمت تا سقف الگوی کنج در قیمت ۴.۶۵ دلار را داشت.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

روند قیمت در این بازه زمانی نزولی بوده و تا زمانی که مقاومت ۴.۶۵ دلار شکسته نشود، و تثبیت بالای این محدوده نداشته باشیم، قیمت می تواند باز هم کاهش داشته باشد. قیمت در نوک الگو در حال فشردگی می باشد، حمایتی که در قیمت ۳.۳۳ الی ۳.۴۰ دلار وجود دارد، در صورتی که شکسته شود، روند ۴ ساعته را نیز نزولی خواهد کرد. اما اگر خریداران اجازه کاهش قیمت زیر این محدوده را ندهند، خط روند نزولی سبز رنگ می تواند شکسته شود، و قیمت به مقاومت ۴.۶۵ دلار برسد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز تتا THETA در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۴۰ درصد همراه بود، که موجب از دست رفتن ارزش زیادی از این ارز شد. با توجه به اینکه قیمت در کانال صعودی قرار دارد و موج صعودی که مستقیماً از کف کانال به سقف کانال برخورد کرده بسیار پرقدرت می باشد، بنابراین اصلاح قیمت تا محدوده ۲ دلار امری طبیعی می باشد. با توجه به اینکه یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۳.۸۰ تا ۳ دلار شکسته شده است،

روند این ارز در تایم روزانه نزولی شده است. اما در تایم هفتگی همچنان روند صعودی به قوت خود باقی است، و یک حمایت دیگر در محدوده ۲ تا ۱.۷۰ دلار روی نمودار وجود دارد. در واقع با شکسته شدن میدلاین کانال صعودی امکان برخورد قیمت به این حمایت دوم وجود دارد، و آخرین حمایت مهم نیز درمحدوده ۰.۶۰ دلار قرار گرفته است.

این حمایت با کف کانال صعودی همپوشانی دارد. از نظر زمانی با این شرایط بازار در کوتاه مدت قیمت می ‌تواند همچنان در روند اصلاحی به سر ببرد. بنابراین با توجه به اینکه دو محدوده مهم از مقاومت فعلی روی نمودار مشخص شده انتظار داریم که قیمت در حال حاضر بین دو محدوده نوسان داشته باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

در حال حاضر در این بازه زمانی قیمت در محدوده ۲.۴۰ دلار قرار گرفته است. به هیچ عنوان در نقطه مناسبی قرار ندارد، و باید صبر کرد تا حداقل یا قیمت به محدوده محدوده ۳ دلار برگردد، تا در این نقطه وضعیت قدرت روند برای شکستن مقاومت ۳ دلار بررسی شود. یا اینکه کاهش قیمت تا محدوده ۲ دلار ادامه داشته باشد، و خریداران در این محدوده با حمایتی که انجام می دهند اجازه کاهش بیشتر قیمت و شکست حمایت مورد نظر را ندهند. بنابراین با توجه به شیب بسیار بالای آخرین موج نزولی هنوز نمی ‌توان در مورد وضعیت روند این ارز صحبت کرد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز THETA همچنان روی محدوده حمایت میدلاین کانال نزولی و محدوده استاتیک ۴ دلار قرار دارد. این محدوده در حال شکسته شدن استt و کاهش بیشتر قیمت را می توانیم مشاهده کنیم. البته اصلی ‌ترین حمایت درمحدوده  ۳.۵ دلار می باشد. قیمت در تایم روزانه هنوز به کف کانال نزولی برخورد نداشته است. با توجه به این که شاهد یک واگرایی در محدوده حمایت ۴ دلار هستیم، و این واگرایی توسط اندیکاتور RSI به خوبی مشخص شده است، انتظار برگشت کامل قیمت در صورت شکست خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته را داریم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

برگشت کامل روند در این بازه زمانی در صورتی که همزمان هم خط روند نزولی و هم محدوده مقاومت ۴.۲۰ به سمت بالا شکسته شود، اتفاق خواهد افتاد. در این صورت روند ۴ ساعته صعودی خواهد شد، و امکان رشد قیمت در مرحله اول تا هدف ۵ دلار و در مرحله دوم هدف ۶ دلار در سقف کانال نزولی فعال خواهد شد.

تا این لحظه حمایت میدلاین کانال اجازه کاهش قیمت نداده است. و هر بار برخورد به محدوده حمایت ۳.۹۰ دلار با واکنش قیمت همراه بوده است. در واقع قیمت بین محدوده ۳.۹۰ تا ۴.۲۰ در حال رنج زدن می باشد، و همچنین در حالی که به سمت خط روند نزولی حرکت می کند، در حال فشرده شدن نیز می باشد. اگر شرایط بازار شرایط مساعدی باشد امکان رشد ارز تتا و پایان موج اصلاح وجود دارد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 دی 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز THETA در یک روند کوتاه مدت اصلاحی قرار دارد. و هنوز فشار فروش در ارز این زیاد می باشد. اما همچنان در محدوده ۳ تا ۳.۷ دلار توسط خریداران حمایت می شود. این ارز در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۱۷ درصد همراه بوده است، که مانند اکثر آلت کوین ها از ریزش های بازار در امان نمانده است. قیمت در حال نزدیک شدن به میدلاین کانال صعودی بلند مدت می باشد. و از بالا توسط خط روند نزولی احاطه شده است. فشردگی قیمت را در کندل های آخر مشاهده می‌کنید. خریداران در انتظار فرصتی مناسب برای ورود به این ارز هستند، تا افزایش تقاضا بتواند قیمت را به سطح مقاومت سقف قبلی برساند. سطح حمایت استاتیک، با خط ۰.۲۳۶ فیبوناچی اصلاحی کلاستر شده است. پس محدوده حمایت را تقویت کرده است‌.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 20 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

تمام موج اصلاحی، داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است. قیمت تاکنون دو بار به میدلاین کانال واکنش داشته است. و الگوی کف دو قلو در حال شکل گرفتن می باشد. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را تشخیص داده است. اگر قیمت بالای سطح ۴ دلار برگردد، انتظار رشد قیمت حداقل تا سقف کانال نزولی در محدوده ۶ دلار وجود دارد. البته در صورتی که شاهد ریزش شدیدی در بازار نباشیم.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه تاریخ 20 دی 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز THETA در هفته ای که گذشت با رشد بسیار خوبی همراه بود. قیمت در محدوده ۴ دلار حمایت شد, و مستقیماً با فشار خرید و حجم معاملات بالا از نیمه دوم کانال نزولی خارج شد، و خط روند نزولی را شکست. همچنین اندیکاتور EMA نیز با قدرت به سمت بالا شکسته شده است. تمام این موارد نشان می‌دهد که تمایل بسیار زیادی برای برگشت قیمت وجود دارد. در حال حاضر مهم‌ترین حمایتی که می‌تواند در صورت برگشت از ریزش قیمت جلوگیری کند در محدوده ۵ دلار می باشد، که این محدوده حمایت میدلاین کانال نزولی نیز است.

با توجه به اینکه اندیکاتور RSI به محدوده بیش خرید رسیده است، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت ۵ دلار وجود دارد. نکته ای که وجود دارد این است که با شکست خط روند نزولی امکان رشد قیمت تا سقف کانال نزولی در محدوده ۷ و مقاومت بسیار مهم ۸ دلار وجود دارد. اگر مقاومت ۸ دلار نیز شکسته شود روند به طور کامل در بازه زمانی روزانه، صعودی خواهد شد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر قیمت اصلاح داشته باشد با ابزار فیبوناچی محدوده ۵ دلار یکی از حمایت بسیار خوب و محدوده ۴.۷۷ دلار حمایت بعدی می باشد، که انتظار واکنش قیمت و ادامه حرکت صعودی را در این بازه زمانی داریم. و یک محدوده بسیار مناسب خرید برای اهداف بالاتر می باشد. همچنین با توجه به اصلاح زمانی انتظار داریم که قیمت در محدوده باکس آبی رنگ متوقف شده و به رشد خود ادامه دهد اهداف قیمت هم روی نمودار مشخص می باشد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 6 دی 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز THETA که در رتبه ۴۰ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، در کانال نزولی میان مدت قرار دارد. کانالی که قیمت در حال برخورد به کف آن می باشد. حمایت مهم این محدوده، در قیمت ۴ دلار و ۳.۵ الی ۳.۱۸ دلار می باشد. در صورتی که نشانه های حمایت روی این محدوده دیده شود، برگشت قیمت تا محدوده میدلاین کانال می تواند ادامه داشته باشد.

قیمت به محدوده حمایت واکنش‌های خوبی داشته و کندل آخر نیز در انتظار تایید برای برگشت به سمت بالا می باشد. باید ببینیم که کندل روزانه در چه قیمتی بسته خواهد شد. اندیکاتور RSI در محدوده بیش فروش قرار گرفته و در حال حرکت به سمت بالای محدوده ۳۳ می باشد. اگر این اتفاق بیفتد، در برگشت و پولبکی که اندیکاتور می‌تواند به محدوده حمایت خود بزند، می‌توانیم به دنبال نشانه های ورود باشیم.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک حرکت اسپایک نزولی را مشاهده می کنید که مستقیماً به کف کانال نزولی برخورد داشته، و بعد از اینکه در محدوده حمایت به سمت بالا برگشته به صورت یک کانال نزولی کوچکتر تبدیل شده است. در واقع تمام این کانال نزولی یک فاز رنج در مقیاس بزرگتر می باشد. در واقع شیب روند نزولی به حدی بالا بوده که برگشت قیمت نیازمند گذشت زمان می باشد تا به خط روند نزولی قرمز برسد.

واگرایی روی اندیکاتور RSI نیز به وضوح مشخص بوده و بیانگر آن است که یک حرکت رو به بالا از همین محدوده انتظار داریم، که می‌تواند تا مقاومت ۵ دلار رشد داشته باشد. به طور کلی در صورت تثبیت قیمت بیت کوین در محدوده ۴۶ هزار دلار می‌توان انتظار برگشت اکثر آلت کوین ها را داشت، که یکی از این موارد رمز ارز تتا می باشد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 29 آذر 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز تتا در کانال صعودی خود روی حمایت بسیار خوبی قرار گرفته است، که در محدوده ۳.۵۰ الی ۴ دلار قرار دارد. این محدوده با میدلاین کانال همپوشانی داشته، بنابراین حمایت بسیار خوبی جهت جلوگیری از ریزش بیشتر قیمت می باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 22 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه موج اصلاحی به صورت یک کانال نزولی مشخص شده است. پایین ترین محدوده این موج نزولی در قیمت ۴ الی ۳.۵ دلار قرار دارد. اگر این حمایت شکسته شود، حمایت بعدی در محدوده ۲.۲۰ دلار می باشد. اگر ریزش بازار ادامه داشته باشد، قیمت تتا می تواند تا کف کانال نزولی کاهش پیدا کند. با توجه به اینکه حمایتی که روی آن قرار دارد حمایت بسیار مهم می باشد و در گذشته واکنش‌ های بسیار خوبی به آن داشته، در صورت برگشت بازار می‌توان نشانه‌های حمایت روی این محدوده مشاهده کرد. اما به دلیل شیب بالای روند نزولی برگشت این ارز از محدوده حمایت مورد نظر نیاز به کمی زمان دارد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه تاریخ 22 آذر 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی روزانه تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته اندیکاتور MACD یک واگرایی جزئی تشخیص داده است. اندیکاتور Ichimoku نیز در محدوده ۵.۲۰ دلار مقاومت مهمی را نشان می دهد. بنابر این قیمت می‌تواند در این محدوده رنج باشد، تا شرایط بازار به حالت عادی برگشته و با حمایت خریداران انتظار رشد قیمت را برای این ارز داشته باشیم.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 22 آذر 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز 1 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تتا THETA امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز THETA در بازه زمانی هفتگی بعد از رشد بسیار خوبی که از اوایل سال ۲۰۲۰ داشته است، در یک موج اصلاحی قرار گرفته است. و این موج هنوز تکمیل نشده است.

در تایم روزانه یک کانال نزولی بین دو محدوده ۳.۵۷ دلار و محدوده ۱۳.۵ دلار رسم شده است. اما در همین کانال با توجه به اینکه قیمت در نیمه بالایی کانال قرار دارد، ما یک خط روند صعودی روی نمودار رسم کرده ایم. تا زمانی که این خط به سمت پایین شکسته نشود و یک کندل روزانه زیر آن بسته نشود، قیمت می تواند به رشد خود ادامه داده و از کانال نزولی خارج شود.

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

حال در تایم فریم ۴ ساعته دو حمایت مهم وجود دارد. که اگر این دو حمایت بتواند قیمت را از ریزش حفظ کند، خروج قیمت از کانال اتفاق خواهد افتاد و قیمت می‌تواند تا محدوده ۱۳.۵ دلار به رشد خود ادامه بدهد.

اندیکاتور Ichimoku نشان می دهد که قیمت داخل ابر کومو قرار دارد. پس مقاومت مهمی جهت ادامه حرکت قیمت به سمت بالا می باشد. چنانچه شرایط بازار ثابت شود، مقاومت محدوده ۷ دلار می تواند شکسته شده و قیمت را از کانال نزولی خارج کند.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 1 آذر 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز THETA امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز THETA امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز تتا در کانال صعودی کوتاه مدت خود، حرکتی که به سمت بالا داشته، به محدوده سقف کانال نزولی میان مدت رسیده است. این روند صعودی زمانی ادامه دار خواهد بود، که قیمت تتا بتواند مقاومت محدوده ۷.۵۰ تا ۸ دلار را بشکند، و بالای آن تثبیت بدهد. در این صورت از کانال نزولی میان مدت خارج شده و می تواند به محدوده ۹ دلار برسد.

حمایت اصلی تتا محدوده ۶ دلار است. و اگر تا این محدوده ریزش داشته باشد، شرایط ادامه حرکت آن دشوار خواهد شد. در صورت شکست مقاومت ۸ دلار می تواند با قدرت به سمت اهداف خود در قیمت های ۹ و ۱۰ دلار دست یابد.

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ 17 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز THETA در یک روند رنج بین دو محدوده استاتیک سبز رنگ قرار گرفته است. در همین بازه زمانی روزانه یک روند نزولی بزرگ می توان برای آن پیدا کرد.  که ما این روند نزولی را به صورت یک کانال نشان داده ایم.

قیمت اکنون در نیمه بالایی کانال می باشد. که به تازگی با حمایتی در محدوده ۶ دلار  دست و پنجه نرم می کند. اندیکاتورهای EMA و SMA نیز به خوبی در  همین منطقه حمایت خود را نشان داده اند. اگر این حمایت افقی حفظ شود، THETA می تواند تا محدوده بین ۸  دلار به صعود خود ادامه بدهد، که سقف کانال نزولی می باشد.

تحلیل تتا THETA در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تتا THETA در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز THETA بازه زمانی ۴ ساعته:

در همین بازه زمانی، یک کانال صعودی روی نمودار رسم شده، که قیمت در حال حاضر روی حمایت استاتیک و محدوده کف کانال صعودی می باشد. اگر این کانال حفظ شود و شکسته نشود، قیمت THEATA می تواند از کانال نزولی بزرگ خارج شده و به مسیر خود ادامه بدهد. در این صورت می تواند تا قیمت ۹ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تتا THETA بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تتا THETA بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ارز تتا در یک کانال صعودی کوتاه مدت می باشد، که سر راه خود دو خط روند نزولی میان مدت دارد. یکی از این خطوط روند شکسته شده، و قیمت بین این دو خط در حال نوسان است.

در صورتی که مقاومت مووینگ های EMA و SMA شکسته شود، الگوی سرو شانه معکوس با موفقیت تکمیل می شود، و قیمت می تواند تا خط روند نزولی بالایی به رشد خود ادامه بدهد. در صورتی که مقاومت محدوده ۶.۵۰ تا ۶.۳۰ شکسته شود، و کندل روزانه بالای آن بسته شود، این اتفاق خواهد افتاد.

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ 29 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

محدوده های حمایتی که هم اکنون قیمت تتا روی آن قرار دارد، ۵.۱۳ می باشد. در حال حاضر باید منتظر شکست ترند لاین نزولی ماند. حمایت بعدی در صورت شکست ۴.۳۳ و در نهایت محدوده ۳.۵ تا ۴ دلار می باشد. در صورت صعودی شدن مومنتوم، می توانیم بعد از شکست ترند لاین، در محدوده های حمایت به دنبال نشانه های ورود باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ 30 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز THETA در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا THETA

تتا را می توان یک شبکه انتقال ویدئویی غیرمتمرکز معرفی نمود که از فناوری بلاکچین استفاده می نماید. THETA رمز ارز ارائه شده توسط این شبکه می باشد. علاوه بر رمز ارز تتا، ارز دیجیتال تتافیول نیز توسط شبکه تتا ارائه شده است. سرعت بالا در انتشار داده ها از ویژگی های شبکه تتا به شمار می رود. همچنین این شبکه از قدرت مقیاس پذیری بالا و پردازش خارج از زنجیره برخوردار است.

رمز ارز تتا THETA در شبکه تتا برای تشویق کاربران استفاده می شود. این رمز ارز کاربران را تشویق می نماید تا پهنای باند بدون استفاده خود را به اشتراک بگذارند و به عنوان ذخیره کننده ویدئو برای شبکه تتا عمل نمایند.

راه اندازی تتا در سال ۲۰۱۷ توسط Mitch Liu صورت گرفته است. از دیگر بنیانگذاران ان می توان به Jieyi Long اشاره کرد . به علاوه تیم پشت تتا در سال ۲۰۱۷ یک فروش توکن اختصاصی را برگزار نمود. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با رمز ارز تتا را دارید، می توانید به مقاله “ارز تتا چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز تتا THETA پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار رمز ارزها که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز تتا

در تحلیل تکنیکال تمرکز اصلی بر روی داده ها و نمودار است و یکی از رایج ترین روش های تحلیل می باشد. در این نوع از تحلیل، تحلیلگران با بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات به پیش بینی آینده می پردازند. همانطور که مشاهده می نمایید، در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا پرداخته ایم و نمونه ای از تحلیل تکنیکال می باشد.

تحلیل فاندامنتال برای ارز تتا

در تحلیل فاندامنتال افراد به بررسی یک پروژه خواهند پرداخت. همچنین در این تحلیل، عوامل تاثیرگذار همچون اخبارها و رویدادهای مربوطه، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. شما می توانید در سایت زوم ارز و با کلیلک بر روی لینک اخبار ارز دیجیتال، در ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی به اخبار رمز ارزها دسترسی پیدا کنید.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف تحلیل فاندامنتال بپردازیم می توان گفت این روش تحلیل، آنالیز تمام عوامل موثر بر یک پروژه به منظور تعیین ارزش ذاتی ان است.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز تتا

در تحلیل سنتیمنتال رفتار سایر معامله گران مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در واقع رفتار و حرکات انها در بازار شناسایی خواهد شد. افراد باید در این نوع از تحلیل حرکت قیمت را نیز تحت نظر داشته باشند. همچنین تحلیل سنتیمنتال مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی بازار است.

نکته: در این صفحه تیم زوم ارز تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته است و هیچگونه دید سیگنال دهی ندارد. ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری بررسی های لازم را انجام نموده و به تحقیق و جستجو بپردازید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا THETA” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده