آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌ها و تسلط بر میم‌کوین ها

نهنگ‌ها و تسلط بر میم‌کوین ها

به گزارش زوم ارز، در حالی که ارزهای دیجیتال میم ابتدا به عنوان نمادی از اخلاق “تنها برای سرگرمی” و تمرکززدایی تصور می‌شد، تحقیقات جدید نشان می‌دهد که نهنگ‌ها ممکن است عوامل اصلی در دیوانگی رمزنگاری میم باشند.

SHIB، MEME، BABYDOGE: قدرت چند نهنگ

گروهی از پنج ارز میم‌دار به نام‌های Dogecoin، Shiba Inu ، Floki ، Baby Doge Coin و Memecoin تحت سلطه نهنگ‌ها قرار دارند. برای هر یک از این ارزها، ۱۰ کیف پول برتر بیش از ۵۰ درصد از عرضه آن‌ها را در اختیار دارند.

اما بیشتر مردم علاقه‌ای به این ارزها ندارند، چرا که بیشتر memecoin‌ها توسط چند دارنده کلیدی نگهداری می‌شوند. به طور مثال، ۹۹.۷٪ از BABYDOGE توسط ۱۰ دارنده برتر نگهداری می‌شود و ۹۶٪ از MEME در اختیار همین گروه قرار دارد.

طبق گزارش پلتفرم تحلیلی Power Your Own Research، نهنگ‌ها ۹۹% از BABYDOGE و ۹۶% از MEME را در اختیار دارند. در حالی که میزان نگهداری نهنگ‌ها در SHIB و FLOKI به ترتیب برابر با ۷۵.۰۳٪ و ۶۹٪ می‌باشد.

در صورتی که در صورتی که برای ارزهای BONE، PEPE و DOGE این معیار بین ۴۲٪ تا ۵۴٪ وارد شده است. در دسامبر ۲۰۲۳، بنیاد بلاکچین برای اولین بار شروع به خرید ارزهای میم کرد.

بنیاد آوالانچ در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که در حالی که موفقیت تحقیقات را بالا می‌برند، این ارزهای میم تحت تاثیر قرار گرفتند.

در حوزه Web3، شد که “جایگاهی ایجاد کند” و سکه‌های میم را به مجموعه خود اضافه کرد. در این بین، سکه‌های میم نسل جدید در شبکه بلاک چین Solana (SOL) دیده می‌شوند که به نظر نمی‌رسد که توسط نهنگ‌های بزرگ کنترل شوند. طبق گزارش PYOR، تنها ۱۰ کیف پول برتر ۱۴.۳٪ از Bonk و ۲۲.۶٪ از Dogwifhat را در اختیار دارند. امروز، Bonk  به لیست صرافی متمرکز سطح بالا Robinhood اضافه شد. به گزارش U.Today، قیمت BONK در کوتاه‌ترین زمان ۱۹٪ افزایش یافت.

منبع u.today

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید