آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات قابل توجه در صرافی‌های کره جنوبی با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال؛ بررسی ۵ آلت کوین برجسته

1710314449-f328ba4352235f966e32582c0c6ebcd342ae0f5d.jpg

حجم معاملات قابل توجه در صرافی‌های کره جنوبی با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال؛ بررسی ۵ آلت کوین برجسته

به گزارش زوم ارز، با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، حجم معاملات قابل توجهی در صرافی‌های کره جنوبی ثبت شد. طبق گزارش زوم ارز، مقادیر بزرگی از تراکنش‌های برخی از آلت‌کوین‌ها در Upbit، بزرگترین صرافی کره جنوبی و دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان شناسایی شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

در نمودار ۴ ساعته شبکه Pyth (PYTH)، افزایش قابل توجهی در حجم معاملات مشاهده شد. در این صرافی، حجم متوسط تراکنش‌های ۵۰ ۴ ساعته از ۱۹ میلیون دلار به ۴۷ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۱۴۳.۸۹ درصد افزایش است. همچنین، حجم معاملات در بایننس از ۱۳ میلیون دلار به ۱۶ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۲۸.۶۷ درصد افزایش است.

در نمودار ۱ ساعته پروتکل ۰x (ZRX) نیز حجم معاملات غیرعادی مشاهده شد. در Upbit، حجم متوسط تراکنش‌های ۵۰ یک ساعته از ۱۳ میلیون دلار به حدود ۴۰ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۲۰۲.۹۶ درصد افزایش می‌باشد. در عین حال، حجم معاملات در بایننس نسبتاً ثابت بود و با ۱.۲۱% افزایش ثبت شد.

همچنین، QuarkChain (QKC) نیز حجم معاملات ۴ ساعته‌ای بالایی را تجربه کرد. در Upbit، حجم متوسط تراکنش‌های ۵۰ ۴ ساعته از ۲۸۴ میلیون دلار به یک میلیارد دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده افزایش ۲۷۱.۳۶ درصدی است. در بایننس، حجم تراکنش‌ها از ۴۰ میلیون دلار به ۴۷ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۱۷.۶۲ درصد افزایش است.

همچنین، گولم (GLM) تغییرات چشمگیری در حجم معاملات ۱ ساعته داشت. در Upbit، حجم متوسط تراکنش‌های ۱ ساعته از ۲ میلیون دلار به تقریباً ۹ میلیون دلار با ۳۳۹.۷۵ درصد افزایش رسید. حجم معاملات در بایننس نیز از ۸۹۶ هزار دلار به ۱ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده تغییر ۲۶.۸۱ درصدی است.

در پایان، Aergo (AERGO) نیز تغییرات معناداری در حجم معاملات ۴ ساعته داشت. در Upbit، حجم متوسط تراکنش‌های ۵۰ ۴ ساعته از ۲۰ میلیون دلار به ۳۰ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۵۰.۳۵ درصد افزایش می‌باشد.در دامنه مالی، حجم معاملات از میانگین سه میلیون دلار، با افزایش ۲۰ درصد روبرو شد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده