آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

زمان تنظیم استیبل کوین ایالات متحده اکنون فرا رسیده است 

زمان تنظیم استیبل کوین ایالات متحده اکنون فرا رسیده است 

زمان تنظیم استیبل کوین ایالات متحده اکنون فرا رسیده است 

به گزارش زوم ارز، اتحادیه اروپا به اجرای مقررات مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده (MiCA) پرداخته و هم‌اکنون قوانین مربوط به ارزهای پایدار نیز در حال اجراست.

با فراهم کردن این قانون مهم برای حفاظت از حقوق مصرف کنندگان و کسب و کارها، ایجاد چالش‌های جدیدی برای ناشران نیز از جمله ابزارهای اصلاحی در اختیار قرار می‌دهد. این ابزارها شامل محدودیت‌ها در معاملات و سرمایه‌گذاری‌های سخت، ضوابط ذخیره کردن و همچنین الزامات بازخرید می‌شود.

به جلو بردن مقررات ارزهای دیجیتال در اروپا با گام های بیشتر، نیازمند بحث فراگیرتر درباره روش‌هایی است که حوزه‌های قضایی دیگر، مانند ایالات متحده، می‌توانند الزامات نظارتی را تشکیل دهند و بهبود بخشند.

احساسات مرتبط با رمزنگاری در ایالات متحده در سطح بالاترین خود قرار دارند. با نزدیک شدن به انتخابات، هر دو طرف به استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان ابزاری برای نشان دادن اقدامات و پیشرفت خود توجه ویژه‌ای دارند. تصویب قانون نوآوری مالی و فناوری برای قرن بیست و یکم (FIT21) در مجلس نمایندگان آمریکا نشانگر اهمیتی که به این موضوع داده می‌شود و نتیجه‌ای از بسیاری از گفتگوهای صورت گرفته برای افزایش شفافیت و رعایت قوانین است.

با این حال، نباید در اینجا توقف کنیم. شاید بهتر باشد که ایالات متحده بجای سایر حوزه‌های قانونی، قانون استیبل کوین را تصویب کند که به بازار جهانی ۱۵۰ میلیارد دلاری برای استیبل کوین‌های دلاری مخصوص بازیابی پرداخت کند.

بسیاری از کشورهای دیگر در گذشته به اهمیت قانون استیبل کوین پی برده‌اند. به عنوان مثال، کشورهایی مانند سنگاپور، بریتانیا و سایر کشورهای اتحادیه اروپا تصویباتی را در خصوص استفاده از استیبل کوین‌ها انجام داده‌اند. در ایالات متحده، یک لایحه توسط سنسور لومیس و گیلیبراند در ماه آوریل ارائه شد که به شفاف‌سازی بیشتر در این زمینه می‌پرداخت. با راه‌اندازی FIT21، امیدواریم که بتوانیم بهبودی در امور مالی مربوط به استیبل کوین‌ها را مشاهده کنیم.

فقدان قوانین استیبل کوین در سطح فدرال بسیار نگران‌انگیز است. بدون یک قانون معین، ناشران استیبل کوین در ایالات متحده همچنان مشمول ده‌ها قوانین انتقال پول دولتی می‌شوند که نه به یک شکل یکسان طراحی شده‌اند و نه به صورت مداوم در زمینه تمایز وجوه مشتریان و یکپارچگی دارایی‌های نگهداری شده در انبارها اعمال می‌شوند.

بین حمایت از صنعت و تجربه کشورهای دیگر، روشن است که لازم و حیاتی است که قوانین مناسب تصویب شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به خوشی، در حال حاضر مقامات صنعت و سیاست متفقند که استانداردهای پایداری همچون الزامات سخت‌گیرانه تولیدکننده که به حفاظت از حقوق مصرف‌کننده اهمیت می‌دهند، بسیار مهم هستند. تدوین دستورالعمل‌های شفاف می‌تواند به تقویت کسب‌وکارهای آمریکایی کمک کرده و فرصت‌های بیشتری را برای افراد عادی فراهم نماید.

توانایی استفاده از کوین‌های استیبل برای ایجاد راه‌های جدید برای پرداخت‌ها، انتقال وجوه بین‌المللی و دسترسی به سامانه‌های مالی را می‌توان به عنوان یک ابزار حیاتی دانست – و از این ابزار‌ها در حال حاضر به طور گسترده استفاده می‌شود. راه‌حل‌های مختلفی که با استفاده از کوین‌های استیبل طراحی می‌شوند، با توجه به نیازهای روزمره کاربران تهیه می‌شوند؛ از فراهم کردن امکان پرداخت‌های بزرگ به کمک به آوارگان در اوکراین تا فراهم‌سازی پرداخت‌های امن و غیرنقدی برای کارگران روستایی در کلمبیا. کوین‌های استیبل به عنوان دارایی دیجیتال جهانی با قیمت ثابت ارائه می‌شوند و امکان انتقال سریع و کم هزینه و تبدیل آسان به ارزهای محلی را فراهم می‌کنند؛ بنابراین، نیازهای مالی حیاتی در مناطق ناپایدار یا با کمبود خدمات را پاسخ می‌دهند.

به نظر می‌رسد که این نمونه‌ها با واقعیت ایالات متحده بیشتر تفاوت دارند و این ایده را پیش می‌برند که آیا ایالات متحده باید حتی با مقررات استیبل کوین درگیر شود یا خیر. اما این اعتقاد اشتباه است. بیش از ۹۵ درصد از استیبل کوین‌های موجود به دلار مرتبط هستند که این موضوع ایالات متحده را در مرکز بحث این تکنولوژی قرار می‌دهد. به طور عملی، استیبل کوین‌ها راهی برای افراد در سراسر جهان برای نگهداری ارز دیجیتال دلار فراهم می‌کنند. به همین دلیل، کنگره باید به مقررات مربوط به استیبل کوین‌ها توجه داشته باشد، به خصوص در زمینه صدور استیبل کوین‌های مرتبط با دلار و نیز نحوه مدیریت ذخایر مربوطه.

برای دستیابی به تمامی مزایای فناوری‌های جدید، ضروری است که ایالات متحده یک چارچوب قانونی محکم برای استیبل‌کوین‌ها ایجاد کند. تصویب این قانون توسط کنگره می‌تواند به کشور کمک کند تا در مسیر رهبری در حوزه استیبل‌کوین‌ها قرار گیرد و از حاشیه‌نشینی جلوگیری کند.

به زمان تصویب قانون استیبل کوین در ایالات متحده رسیده است. این تصمیم می‌تواند برای مصرف‌کنندگان، صنعت، و رهبری آمریکا در زمینه نوآوری مالی مزیت‌هایی داشته باشد و در نهایت می‌تواند منجر به تثبیت دلار به عنوان ارز جهانی ترجیحی شود.


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده