آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط ناگهانی قیمت نات کوین و افزایش شدید حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته؛ معامله‌گران در شوک هستند!

سقوط ناگهانی حجم معاملات نات کوین در 24 ساعت گذشته

سقوط ناگهانی قیمت نات کوین و افزایش شدید حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته

ارز دیجیتال NOT با نماد معاملاتی “NOT” در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات چشمگیری را تجربه کرده و توجه بسیاری از معامله‌گران را به خود جلب کرده است. برای خرید و فرش نات کوین می توانید از صرافی ها اقدام کنید

 ارز NOT در ۲۴ ساعت گذشته کاهش ۸.۴۷ درصدی را تجربه کرده است. این کاهش قیمت ناگهانی باعث نگرانی شدید در میان سرمایه‌گذاران و معامله‌گران شده است. برخی از تحلیلگران معتقدند که این کاهش ناشی از فروش ناگهانی توسط نهنگ‌های بازار است که می‌تواند به عنوان نشانه‌ای از کاهش اعتماد به آینده این ارز باشد.از طرفی حجم معاملات NOT به $۳.۴۳ میلیارد رسیده است که افزایش ۳۰.۱۲ درصدی را نشان می‌دهد. این افزایش حجم معاملات ممکن است نشان‌دهنده فعالیت‌های نوسان‌گیران و سودجویان باشد که به دنبال بهره‌برداری از نوسانات بازار هستند.

مطالعه بیشتر: تحلیل نات کوین

کاهش موقعیت‌های باز: کاهش ۲۷.۱۵ درصدی در موقعیت‌های باز نشان‌دهنده بستن موقعیت‌های بلندمدت توسط معامله‌گران و افزایش عدم اطمینان نسبت به آینده بازار است. این تغییرات ممکن است باعث افزایش نوسانات در کوتاه‌مدت شود.

میزان تصفیه‌ها در ۲۴ ساعت گذشته به $۷.۶۲ میلیون رسیده است که نشان‌دهنده نقد شدن بسیاری از موقعیت‌ها و فشار فروش شدید است. این امر می‌تواند باعث نگرانی بیشتر در میان سرمایه‌گذاران شود و فشار فروش را افزایش دهد.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

محسن عباسپور
محسن عباسپور
کارشناسی ارشد مدیریت مالی | مدرس دانشگاه | تحلیل گر ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده