آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همکاری Sandbox با Nuqtah برای تقویت پذیرش Web3 در عربستان سعودی!🌐

همکاری Sandbox با Nuqtah برای تقویت پذیرش Web3 در عربستان سعودی!

همکاری Sandbox با Nuqtah برای تقویت پذیرش Web3 در عربستان سعودی!🌐

به گزارش زوم ارز، Sandbox، Nuqtah و Sandsoft به منظور ترویج Web3 و انتشار متاورس در عربستان سعودی و منطقه MENA شراکت کرده‌اند.

شرکت متاورس، The Sandbox و توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل Sandsoft در همکاری با پلتفرم Web3 Nuqtah، گامی بلند به سوی پذیرش وب ۳ در عربستان سعودی برداشته‌اند.

تعاملات اعلام شده با هدف حمایت از اکوسیستم بازی Web3 در عربستان سعودی انجام شده است. این همکاری به طور خاص بر توسعه تجربه‌های بازی و Web3 با توجه به سلیقه و ترجیحات گیمرهای سعودی تمرکز دارد.

سباستین بورگت، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران The Sandbox، در بیانیه‌ای اظهار داشت:

“همراه با پیشگامانی چون Nuqtah، برای جلب سازندگان محلی عربستان سعودی به سمت پلتفرم تولید محتوای تولید شده توسط کاربران خود همکاری خواهیم کرد و ایشان را قادر به بهره‌مندی از ساخته‌های دارایی‌های دیجیتال خود در پلتفرم Nuqtah برای کسب درآمد می‌نماییم.”

نقطه برای فهرست کردن زمین و آواتارها

این اقدام با برگزاری یک مسابقه برای سازندگان محلی در اوایل سال آینده آغاز می‌شود. Nuqtah برای برگزاری این مسابقه از ویرایشگر سه بعدی The Sandbox به نام VoxEdit استفاده خواهد کرد و آثار برنده در بازار NFT به عنوان زیرساخت Web3 عرضه خواهند شد.

این سه پلتفرم در چارچوب این همکاری تعهد دارند تا با انجام پروژه‌هایی که با بازار محلی سازگار باشند، سازندگان عربستان سعودی را برای فعالیت در اکوسیستم تشویق کنند. منتظر است که Nuqtah در ادامه این همکاری، زمین و آواتارهای Sandbox را در بازار NFT خود فهرست کند.

Sandbox این همکاری را یک شروع به همکاری‌های بیشتر در عربستان سعودی و منطقه MENA می‌داند.

منبع: coinjournal.net

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده