آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سهم بازار تتر، در سال ۲۰۲۳ به ۷۵% عرضه استیبل‌کوین افزایش یافت!😮

سهم بازار تتر، در سال ۲۰۲۳ به ۷۵% عرضه استیبل‌کوین افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، با توجه به داده‌های The Block، تتر، شرکتی که استیبل‌کوین USDT را به بازار عرضه می‌کند، به عنوان ارزشمندترین شرکت در حوزه کریپتو در حال بزرگتر شدن است. در سال ۲۰۲۳، سهم تتر از عرضه استیبل‌کوین جهانی از ۵۰ درصد به ۷۱ درصد افزایش یافت.

اطلاعات نشان می‌دهد که تتر بیش از ۹۵ میلیارد واحد استیبل‌کوین در گردش دارد، که این مقدار بیشتر از تولید ناخالص داخلی کشورهایی مانند گواتمالا و بلغارستان است. بزرگترین رقیب فعلی تتر، نماد USD Coin شرکت Circle است که در ابتدای سال ۲۰۲۳، تنها ۲۷ میلیارد واحد استیبل‌کوین در گردش داشته است در حالی که تتر بیش از ۴۸ میلیارد واحد را به بازار عرضه کرده است.

تتر در مدت اخیر با تغییراتی در رهبری مواجه شده است. در ماه دسامبر، پائولو آردوینو، مدیر ارشد اجرایی سابق، جای ژان لوئیس ون در ولده، مدیرعامل سابق، را به عنوان رهبر جدید تیم تتر جایگزین کرد. این تغییر در رهبری به عنوان “محرمانه” توصیف شده است. در ماه‌های اخیر، آردوینو تلاش‌هایی را برای جلب رضایت مجریان قانون و نظارت‌کنندگان انجام داده است، از جمله با مسدود کردن مقداری از USDT در کیف‌پول‌هایی که تحت تحریم‌های اداره کنترل دارایی‌های خارجی ایالات متحده (OFAC) قرار دارند و همچنین با همکاری با آژانس‌های مجری قانون بر روی پلتفرم.

منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده