آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش بازار تتر به مرز ۸۴ میلیارد دلار رسید

پیش بینی روند بازار با استفاده از دامیننس تتر

ارزش بازار تتر به مرز ۸۴ میلیارد دلار رسید

ارزش بازار تتر USDT در ماه جولای به بالاترین حد خود رسیده است. بر اساس گزارش شرکت تحلیل زنجیره ای Into The Block، بزرگترین استیبل کوین جهان به طور پیوسته به مرز ۸۴ میلیارد دلار نزدیک می شود.

بر اساس داده‌های DeFiLlama، ارزش بازار USDT از ابتدای ژوئیه بیش از ۴۸۰ میلیون دلار افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش سطح پذیرش است. به طور کلی، ارزش کل سهم بازار استیبل کوین در اکثریت سال ۲۰۲۳ در حال افزایش بوده است و از ۶۶.۲۳ میلیارد دلار در اول ژانویه به ارزش فعلی ۸۳.۸۰ میلیارد دلار رسیده است.

همزمان با رشد ارزش بازار تتر، Into The Block همچنین اشاره کرد که عرضه در گردش این توکن تا به امروز تقریباً ۳۰ درصد افزایش یافته است. جالب توجه است که رشد بازار USDT در توسعه اپراتور آن نیز منعکس شده است.

در ماه می، Tether Holdings Ltd گزارش تضمین سه ماهه خود را منتشر کرد که سود خالص ۱.۴۸ میلیارد دلاری را برای سه ماهه اول ۲۰۲۳ اعلام کرد و ذخایر مازاد خود را به بالاترین رقم تاریخ ۲.۴۴ میلیارد دلار رساند.

Into The Block خاطرنشان کرد که در حال حاضر، تتر در مسیر خوبی برای پیشی گرفتن از سطوح سود در سه ماهه دوم و سه ماهه سوم است زیرا مقدار USDT صادر شده افزایش یافته است.

بازار عمومی استیبل کوین در سال ۲۰۲۳ کاهش قابل توجهی را ثبت کرده است و از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۲.۱۷ میلیارد دلار از دست داده است. با این حال، در این دوره، USDT رشد کرده است و بیش از ۱۷ میلیارد دلار ارزش بازار را انباشته کرده است.

طبق داده‌های DeFiILama، دامیننس بازار تتر در سال ۲۰۲۳ حدود ۱۹ درصد رشد کرده است، زیرا این توکن اکنون دو سوم بازار استیبل کوین را به خود اختصاص داده است. در حالی که این توسعه عمدتاً ناشی از عملکرد چشمگیر USDT است، همچنین کاهش قابل توجهی در سهم بازار برخی از استیبل کوین های برجسته دیگر مشاهده شده است.

به عنوان مثال، کوین USDC که به عنوان دومین استیبل کوین بزرگ رتبه بندی می شود، در سال ۲۰۲۳ شاهد کاهش ۴۰ درصدی ارزش بازار خود بوده است و ارزش فعلی آن در حال حاضر ۲۶.۲۶ میلیارد دلار تعیین شده است. در همین حال، BUSD با ارزش بازار ۳.۷۱ میلیارد دلار، بیش از ۷۷ درصد از سهام بازار خود را پس از تحریم انتشار در اوایل سال جاری کاهش داده است.

در زمان انتشار این خبر، ارزش تتر روی ۱ دلار ثابت مانده است. با ارزش بازار ۸۳.۸۰ میلیارد، این استیبل کوین به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ قرار دارد.

منبع: newsbtc

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده