لایت فارکس

Terraform Labs به دنبال دسترسی به کیف پول های FTX برای دفاع از کلاهبرداری است

Terraform Labs به دنبال دسترسی به کیف پول های FTX برای دفاع از کلاهبرداری است

Terraform Labs به دنبال دسترسی به کیف پول های FTX برای دفاع از کلاهبرداری است

Terraform درخواستی برای دسترسی به اطلاعات کیف پول‌های مورد استفاده توسط فروشندگان کوتاه مدت در طول سقوط استیبل کوین الگوریتمی خود در سال ۲۰۲۲ ارائه کرد.

یک پرونده دادگاه نشان می دهد که Terraform Labs به دنبال مجوز از یک قاضی برای احضار اطلاعات از صرافی ورشکسته FTX است و ادعا می کند که این اطلاعات می تواند به دفاع از آن در برابر شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ماه فوریه کمک کند.

وکلای Terraform در جستجوی شواهدی که بتواند دفاع خود را در برابر اتهامات کلاهبرداری حمایت کند، در ۱۹ ژوئیه درخواستی را در پرونده ورشکستگی FTX برای دسترسی به اطلاعات این شرکت در مورد کیف پول‌های دیجیتالی که توسط فروشندگان کوتاه‌مدت بین مارس ۲۰۲۲ تا می ۲۰۲۲ استفاده می‌کردند، ارائه کردند.

در ۱۶ فوریه، SEC شکایتی علیه Terraform Labs و بنیانگذار آن، Do Kwon، به اتهام “سازمان دادن به یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار دارایی های رمزنگاری شده” تنظیم کرد. طبق گفته رگولاتور، Terraform اوراق بهادار ثبت نشده را در عملیاتی از طریق استیبل کوین الگوریتمی ناموفق خود، TerraUSD (UST) و توکن Terra Luna (LUNA) ارائه می‌کرد. شکست Terraform در سال ۲۰۲۲ منجر به ضرر بیش از ۴۰ میلیارد دلار از بازارهای ارز دیجیتال شد.

این حرکت همچنین اطلاعاتی در مورد کیف پول های مورد استفاده توسط Jump Trading درخواست کرد، که SEC آنها را به همکاری با Terraform در دستکاری قیمت استیبل کوین UST متهم کرد. طبق گزارش سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، UST در عوض قیمت خود را بازیابی کرد زیرا متهمان با یک شرکت تجاری ایالات متحده، Jump Trading، برای خرید مقادیر قابل توجهی UST برای حمایت از قیمت، قراردادی را وارد کردند.

منبع: Cointelegraph

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده