لایت فارکس

دهها میلیارد شیبا اینو به بایننس و از بایننس ارسال شد

دهها میلیارد شیبا اینو به بایننس و از بایننس ارسال شد

دهها میلیارد شیبا اینو به بایننس و از بایننس ارسال شد

به گزارش زوم ارز، طی یک ساعت گذشته، نهنگ ها نزدیک به ۳۰ میلیارد SHIB در پلتفرم معاملاتی بایننس خرید و فروش کرده اند.

داده‌های ارائه شده توسط Etherscan نشان می‌دهد که در ۶۰ دقیقه گذشته، صاحبان کیف پول‌های ناشناس چندین شیبا اینو به ارزش نزدیک به ۳۰ میلیارد را انتقال داده‌اند. عمدتاً، اینها به بزرگترین پلتفرم ترید جهانی از نظر حجم، Binance، منتقل شدند.

ده تراکنش بزرگ شیبا اینو توسط Etherscan مورد توجه قرار گرفت زیرا آنها از ۱.۵ میلیارد SHIB به ۷.۵ میلیارد شیبا اینو میم کوین رسیدند. در مجموع ۱.۵ میلیارد SHIB و ۷.۵ میلیارد SHIB پس از خریدهایی که به نظر می رسد از بایننس به کیف پول های ناشناس منتقل شدند. از سوی دیگر، نهنگ های دیگر ۱.۶ میلیارد SHIB و ۲ میلیارد SHIB به کیف پول های بایننس فرستادند تا ارزهای رمزنگاری شده خود را بفروشند. جدای از این نقل و انتقالات، Etherscan متوجه شد که نهنگ های ناشناخته نیز پنج تراکنش عظیم انجام دادند که ۲.۹ میلیارد، ۴.۳ میلیارد، ۳.۹ میلیارد، ۲.۹ میلیارد و ۵.۴ میلیارد بوده است.

با این حال، در ماه گذشته، انجمن شیبا اینو موفق شد ۹۱۵,۳۷۱,۸۳۲ SHIB را از عرضه در گردش در تقریبا ۱۴۰ تراکنش به کیف پول‌های مرده حذف کند. از زمان نگارش این مقاله، SHIB به جایگاه نوزدهم در CoinMarketCap بازگردانده شده است. میم کوین برجسته در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۷۵۵ دلار در حال تغییر است که در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱.۴ درصد کاهش یافته است.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده