آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ swopin چیست؟ + آموزش شرکت در ایردراپ swopin

آموزش شرکت در ایردراپ رایگان swopin

ایردراپ swopin، ایردراپ‌ها روش محبوبی در دنیای ارزهای دیجیتال برای جذب کاربران جدید و افزایش آگاهی در مورد پروژه‌ها هستند. ایردراپ تلگرامی Swopin نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این ایردراپ، تیم توسعه‌دهنده Swopin از تلگرام به عنوان پلتفرمی برای توزیع رایگان توکن‌های خود به کاربران استفاده می‌کند.تلگرام با داشتن میلیون‌ها کاربر فعال و قابلیت‌های ارتباطی گسترده، به یکی از ابزارهای اصلی در اجرای ایردراپ‌های ارز دیجیتال تبدیل شده است. ایردراپ Swopin با هدف جذب تعداد بیشتری از کاربران و ترویج استفاده از توکن‌های Swopin طراحی شده است. کاربران با شرکت در این ایردراپ می‌توانند توکن‌های Swopin را به صورت رایگان دریافت کنند. این امر می‌تواند به افزایش تعامل و استفاده از این ارز دیجیتال در آینده منجر شود. در ادمه همراه ما باشید تا ایردراپ swopin را به شما معرفی کنیم.

برسی ویدیویی ایردراپ swopin


نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

قبل از هر چیزی باید وارد ربات این بازی بشوید. سپس بعد از انتخاب گزینه start باید گزینه open app را انتخاب کنید تا وارد محیط این بازی بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

طبق تصویر بالا، صفحه اصلی ایردراپ Swopin شامل بخش‌های مختلفی است که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم:

۱. نام کاربری و تعداد توکن:

 • در بالای صفحه، نام کاربری شما و تعداد توکن‌هایی که تاکنون دریافت کرده‌اید به نمایش درآمده است.

۲. دریافت توکن روزانه:

 • با ورود به صفحه اصلی ایردراپ به صورت روزانه، می‌توانید توکن‌های رایگان این پروژه را دریافت کنید.

۳. Social Task:

 • در این بخش با انجام فعالیت‌هایی که Swopin از شما می‌خواهد، می‌توانید توکن‌های بیشتری دریافت کنید. این فعالیت‌ها می‌توانند شامل اشتراک‌گذاری پست‌های Swopin در شبکه‌های اجتماعی، دنبال کردن حساب‌های Swopin یا دعوت از دوستان برای شرکت در ایردراپ باشند.

۴. منو برنامه:

 • در پایین صفحه، بخش “منو برنامه” قرار دارد. با کلیک بر روی این بخش، می‌توانید به بخش‌های مختلف ایردراپ دسترسی پیدا کنید. که در ادامه درباره هر بخش توضیح داده خواهد شد.
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

با توجه به تصویر بالا، بخش “دیلی تسک” شامل دو بخش اصلی است:

 1. دعوت از دوستان: در این بخش، شما می‌توانید با دعوت دوستانتان به ایردراپ Swopin، توکن‌های بیشتری دریافت کنید. برای انجام این کار، باید لینک دعوت خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. هر چه تعداد دوستانی که با استفاده از لینک شما به ایردراپ بپیوندند بیشتر باشد، توکن‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.
 2. Swop Box: در این بخش، شما می‌توانید با وارد کردن کدهای خاصی، توکن‌های رایگان دریافت کنید. این کدها را می‌توانید از کانال تلگرام زوم ارز دریافت کنید.

این بخش‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا با فعالیت‌های ساده، توکن‌های بیشتری به دست آورند و از امکانات ایردراپ Swopin بهره‌مند شوند.

نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

بخش “Stats” اطلاعات جامعی درباره فعالیت‌ها و درآمدهای شما از این پلتفرم را ارائه می‌دهد. در تصویر بالا، جزئیات زیر قابل مشاهده است:

 1. موجودی (Balance): این بخش موجودی کلی شما را نشان می‌دهد که در تصویر ۲,۱۵۱ توکن Swopin است.
 2. درخواست‌ها (Claims): تعداد درخواست‌هایی که انجام داده‌اید را نشان می‌دهد که در این تصویر ۱ مورد است.
 3. وظایف اجتماعی (Social Tasks): تعداد توکن‌هایی که از انجام وظایف اجتماعی مانند پیوستن به کانال‌ها یا گروه‌ها به دست آورده‌اید. در این تصویر، ۴۰۰ توکن از این طریق کسب شده است.
 4. وظایف روزانه (Daily Tasks): تعداد توکن‌هایی که از انجام وظایف روزانه به دست آورده‌اید. در این تصویر، ۲۵۰ توکن از وظایف روزانه کسب شده است.
 5. جعبه‌های SwopBox: تعداد توکن‌هایی که از باز کردن جعبه‌های SwopBox به دست آورده‌اید. در این تصویر، ۱,۵۰۰ توکن از این طریق کسب شده است.
 6. دوستان (Friends): تعداد دوستانی که از طریق لینک شما به این پلتفرم پیوسته‌اند و توکن‌های کسب شده از این طریق. در این تصویر، هیچ دوستی دعوت نشده است.
 7. دعوت از دوستان (Invite a Friend): شما می‌توانید دوستان خود را دعوت کنید و به ازای هر دوست که ثبت‌نام کند، ۱۰۰ توکن و به ازای هر درخواست او، ۵۰ توکن دریافت کنید.
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

بخش “Global” اطلاعات جامعی درباره وضعیت عمومی پلتفرم و کاربران آن ارائه می‌دهد. در تصویر بالا، اطلاعات زیر مشاهده می‌شود:

 1. موجودی کل (Total Balance): مجموع تعداد توکن‌های Swopin در کل سیستم که برابر با ۱۱,۶۴۷,۶۲۹,۹۵۳ توکن است.
 2. تعداد کل بازیکنان (Total Players): تعداد کاربرانی که در پلتفرم ثبت‌نام کرده و از آن استفاده می‌کنند. در این تصویر، ۲۴۷,۲۸۸ کاربر ثبت‌نام کرده‌اند.
 3. کاربران روزانه (Daily Users): تعداد کاربرانی که به صورت روزانه در پلتفرم فعال هستند، که ۴۱,۶۴۳ کاربر را شامل می‌شود.
 4. کاربران آنلاین (Online Users): تعداد کاربرانی که در لحظه فعلی آنلاین هستند و از پلتفرم استفاده می‌کنند، که برابر با ۱,۷۱۲ کاربر است.

این بخش به کاربران کمک می‌کند تا از فعالیت کلی و مشارکت کاربران در پلتفرم Swopin مطلع شوند. همچنین، با ارائه دو دکمه زیر، امکانات اضافی برای کاربران فراهم می‌کند:

 • اجتماع (Community): دسترسی به جامعه کاربران Swopin.
 • برترین ارجاع‌دهندگان (Top Referrers): مشاهده لیست کاربرانی که بیشترین ارجاع‌ها را انجام داده‌اند.

این اطلاعات به کاربران اجازه می‌دهد تا از وضعیت کلی پلتفرم و سطح فعالیت سایر کاربران آگاه شوند و بتوانند استراتژی‌های خود را بر اساس این اطلاعات تنظیم کنند.

نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

بخش “Community” در ایردراپ Swopin به کاربران این امکان را می‌دهد تا به جامعه کاربران Swopin بپیوندند و از اخبار، به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌های مهم باخبر شوند. در تصویر بالا، تنها یک گزینه برای پیوستن به کانال تلگرام Swopin وجود دارد که کاربران می‌توانند با کلیک بر روی آن به کانال تلگرام Swopin بپیوندند و از تمامی اطلاعات و اعلان‌های جدید مطلع شوند.

نحوه مشارکت در ایردراپ swopin
نحوه مشارکت در ایردراپ swopin

بخش “Top Referrers” در ایردراپ Swopin به کاربران این امکان را می‌دهد که لیست برترین ارجاع‌دهندگان را مشاهده کنند. این بخش نشان می‌دهد کدام کاربران بیشترین تعداد ارجاع‌ها را داشته‌اند و بر اساس تعداد ارجاع‌ها رتبه‌بندی شده‌اند.


سوالات متداول

 • آیا ایردراپ Swopin معتبر است؟

در مورد این ایردراپ نیز مانند سایر ایردراپ های تلگرامی، نمی توان پاسخ قطعی داد. با این حال، به نظر می رسد که این پروژه واقعی است و تیمی در پشت آن وجود دارد. همچنین، وب سایت و کانال های رسمی این پروژه فعال هستند و به طور مرتب به روز می شوند.

 • ایردراپ Swopin چه زمانی برگزار می شود؟

تاریخ دقیق برگزاری ایردراپ Swopin هنوز مشخص نیست. با این حال، تیم این پروژه اعلام کرده است که به زودی تاریخ دقیق آن را اعلام خواهد کرد. شما می توانید با دنبال کردن کانال های رسمی این پروژه از آخرین اخبار و تحولات آن مطلع شوید.

 • قیمت توکن Swopin چقدر است؟

قیمت توکن Swopin هنوز مشخص نیست و هنگام توزیع ایردراپ آن قیمت گذاری خواهد شد.

 • آیا Swopin کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟

هیچ خبری مبنی بر تحریم کاربران ایرانی از سوی این پروژه منتشر نشده است. با این حال، برای اتصال به وب سایت و کانال های رسمی این پروژه ممکن است به فیلترشکن نیاز داشته باشید.


هشدارها

دوستان حتما برای اتصال کیف پول به این بازی (در آینده) از یک کیف پول خالی استفاده کنید.

ممنون که تا پایان مقاله “ایردراپ Swopin” همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده