آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز سوپر چیست؟ | آینده ارز سوپر

ارز سوپر Super چیست؟

ارز سوپر Super چیست؟، بازار توکن های غیرقابل تعویض در حال رونق است و با آن، پروژه های بلاکچین بیشتری برای بهره گیری از پتانسیل NFT و فارمینگ NFT در حال ظهور هستند. NFTها به بخشی جدایی ناپذیر از بخش مالی غیرمتمرکز تبدیل شده اند، به همین دلیل است که پروژه هایی مانند ارز دیجیتال سوپرفارم SuperFarm اهمیت و محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

سوپرفارم SuperFarm به کاربران بدون دانش کدنویسی اجازه می دهد تا توکن های غیرقابل تعویض و فارم های NFT خود را ایجاد کنند. NFTها می توانند هر ارزش واقعی از جمله آثار هنری، موسیقی، بازی ها و دارایی های درون بازی، مشتقات مالی و غیره را نشان دهند. با سوپرفارم، جوامع می توانند NFTها را با استفاده از ابزارهای بصری و کاربر پسند راه اندازی، توسعه و فارم کنند. به این ترتیب، این پروژه با هدف جلب توجه به NFTها و موارد استفاده از آنها در دراز مدت است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با پلتفرم سوپرفارم SuperFarm و توکن آن یعنی SUPER با شما عزیزان گفتگو نماییم. برای دریافت اطلاعاتی کامل در ارتباط با این رمز ارز تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال سوپر SUPER چیست؟

ارز دیجیتال سوپر SUPER چیست؟
ارز دیجیتال سوپر SUPER چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله بیان نمودیم، توکن SUPER توکن ارائه شده توسط پلتفرم سوپرفارم SuperFarm می باشد. این توکن نقش مهمی در اکوسیستم سوپرفارم ایفا می کند. در واقع یک توکن ERC-20 می باشد که برای اقدامات مختلف در پلتفرم استفاده خواهد شد. می توانید از این توکن برای کارهای زیر در پلتفرم سوپرفارم SuperFarm استفاده نمایید.

  1. مدیریت: می توانید به پیشنهادهایی برای ایجاد تغییرات در شبکه سوپرفارم SuperFarm رای دهید. این شبکه در نهایت به دست جامعه می رسد و در نتیجه کاملا غیرمتمرکز می شود. دارندگان این رمز ارز این فرصت را خواهند داشت تا در مورد پیشنهادات رای دهند.
  2. استیکینگ: علاوه بر مشارکت، به دارندگان توکن برای استیکینگ رمز ارز سوپر پاداش داده می شود. اگر توکن های SUPER را استیک کنید، می توانید توکن های سوپر SUPER بیشتری کسب نمایید.
  3. پرداخت: برای استفاده از ویژگی های مختلف در پلتفرم، به SUPER برای پرداخت نیاز دارید.
  4. فارمینگ: امکان استیک کردن توکن SUPER برای کسب پاداش های NFT نیز وجود دارد. با شرکت کردن در استکینگ برای دریافت NFTها، کاربران قادر به دریافت پاداش NFT انحصاری و ارائه شده پلتفرم سوپرفارم می باشند.

نیم نگاهی به توکن سوپرفارم SuperFarm

نام اختصاری SUPER
نوع ارز Token
عرضه کل ۹۹۹،۹۹۸،۰۷۷
مقدار در گردش ۴۰۴،۴۱۰،۹۰۴
وب سایت رسمی superfarm.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ethplorer-mainnet.maticvigil.com

bscscan.com

پیج های ارتباط رسمی twitter
آدرس قرارداد اتریوم ۰xe53ec727dbdeb9e2d5456c3be40cff031ab40a55

معرفی پلتفرم سوپرفارم SuperFarm

معرفی پلتفرم سوپرفارم SuperFarm
معرفی پلتفرم سوپرفارم SuperFarm

سوپرفارم SuperFarm یک اکوسیستم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران امکان می دهد NFTها را ایجاد، استقرار، توسعه و فارم کنند. ایده اصلی این پروژه ایجاد و توسعه آسان و کاربر پسند NFTها و فارم های NFT است.

سوپرفارم SuperFarm یک محیط زنجیره ای برای فارم NFT ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند توکن های غیرقابل تعویض خود را مبادله کنند و اقتصاد توکن منحصر به فردی ایجاد کنند. سوپرفارم SuperFarm دسترسی به چندین محیط بلاکچین را ارائه می دهد و در عین حال مجموعه ابزار منحصر به فردی را برای راه اندازی فارم های NFT و ایجاد NFT ارائه می دهد. رابط و دستورات آنقدر ساده است که حتی افرادی که نحوه کدنویسی را نمی دانند می توانند به راحتی فارم NFT خود را راه اندازی کنند و NFTها را ایجاد و مبادله کنند.

سوپرفارم SuperFarm با کمک به کاربرانی که محصولات خود را به NFT تبدیل کنند، سودمندی را برای NFTها فراهم می کند، در حالی که می توانند بازارهای جدیدی برای محصولات خود ایجاد کنند. کاربرانی که فارم های خود را ایجاد می کنند می توانند مجموعه ای از قوانین خود را برای خودکارسازی فرآیند ایجاد کنند. سوپرفارم SuperFarm به کاربران این امکان را می دهد که مستقیما NFTها را با سایر ارزهای دیجیتال خریداری کنند.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوپرفارم SuperFarm

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوپرفارم SuperFarm
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوپرفارم SuperFarm

سوپرفارم SuperFarm در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد و توسط Elliot Wainman توسعه و ایجاد شد. او یک تریدر معروف ارزهای دیجیتال، خالق محتوا و تاثیرگذار رسانه های اجتماعی با تمرکز بر یوتیوب و توییتر است.

الیوت وینمن تیمی از توسعه دهندگان را برای ایجاد سوپرفارم با Timothy Clancy به عنوان توسعه دهنده اصلی گردآوری کرد. Clancy سابقه ای به عنوان یک توسعه دهنده و یکی از بنیانگذاران یک شرکت آموزشی VR دارد. سوپرفارم هنوز به عنوان یک پروژه در مقیاس کامل توسعه نیافته است و قابلیت های بیشتری مانند ترید NFTها را اضافه خواهد کرد.


عملکرد سوپرفارم SuperFarm چگونه است؟

عملکرد سوپرفارم SuperFarm چگونه است؟
عملکرد سوپرفارم SuperFarm چگونه است؟

سوپرفارم به کاربران اجازه می دهد تا NFTها را از طریق بازارهای منحصر به فرد NFT و فارم های NFT ایجاد، استقرار، استفاده، ترید و فارم کنند. این سیستم هنوز در مرحله اول توسعه از سه مرحله تعریف شده در نقشه راه رسمی سوپرفارم است. این سیستم از برنامه های غیرمتمرکز پیشرفته تشکیل شده است که دسترسی به سرویس های دیفای DeFi و NFT در شبکه را فراهم می کند.

کاربران می توانند به NFT Launchpad و NFT Farming دسترسی داشته باشند، در حالی که تیم توسعه دهنده در حال کار بر روی NFT Generation، NFT Marketplace و NFT Trading است. هر یک از این برنامه ها دارای ابزار متفاوتی هستند که به عملکرد و کاربرد عمومی شبکه کمک می کند. کاربران می توانند NFTهای محدودی را که منحصر به فرد و کمیاب هستند از طریق پلتفرم Drops راه اندازی کنند. این عملکرد برای گیمرها و توسعه دهندگان بازی که مایلند از آیتم های خاص درون بازی کسب درآمد کنند بسیار مفید است.

کاربران همچنین می توانند با قرار دادن توکن های دیگر در سوپرفارم SuperFarm، که به عنوان فارمینگ NFT تعریف می شود، توکن های غیر قابل تعویض مختلفی به دست آورند. فارمرها امتیازهایی را جمع آوری می کنند که بعدا می توانند برای خرید NFT از آنها استفاده کنند. سوپرفارم SuperFarm یک پروژه نسبتا جدید است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد و دارای برنامه های آینده برای تولید NFT، بازار و ترید است. با به روزرسانی های آینده، کاربران می توانند دارایی های دیجیتالی ایجاد کنند و NFTها را در سیستم مبادله کنند.


چه چیزی سوپرفارم SuperFarm را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی سوپرفارم SuperFarm را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی سوپرفارم SuperFarm را منحصر به فرد می کند؟

هدف سوپرفارم SuperFarm ایجاد یک اکوسیستم منحصر به فرد برای NFTها با تعداد زیادی عملکرد در یک محیط واحد است که دسترسی به بازارها و ابزارهای NFT را فراهم می کند. هدف اصلی این پروژه این است که کاربرانی را که در زمینه کدنویسی تجربه ندارند، قادر سازد تا به راحتی ارزش دیجیتالی خود را در قالب توکن های NFT یا غیرقابل تعویض ایجاد کنند.

یکی دیگر از مواردی که سوپرفارم SuperFarm را به یک پروژه منحصر به فرد در بخش دیفای تبدیل می کند این است که تعاملات ساده ای را با دارندگان NFT و NFT فراهم می کند زیرا کاربران می توانند به راحتی NFTهای خود را با سایر دارندگان NFT تعویض کنند و همچنین خرید، فروش، فارم و کسب درآمد را داشته باشند. NFTها همه این قابلیت ها حول یک اکوسیستم منحصر به فرد می چرخند که به طور خاص طراحی شده است تا توکن های غیرقابل تعویض را به دارایی های مطلوب تری در بلند مدت تبدیل کند. با ادامه توسعه پروژه سوپرفارم می تواند به یک پلتفرم شماره یک برای NFTها تبدیل شود.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER در تاریخ ۲۲ فوریه ی ۲۰۲۱ به بازار های ارز های دیجیتال با قیمت ۱.۲۶۹ دلار آمریکا عرضه شده است، حجم معاملات رمز ارز سوپر فارم SUPER در ۲۴ ساعت اخیر برابر است با ۲۳,۳۰۶,۰۰۳ دلار آمریکا.

ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER در سال ۲۰۲۱ بین ۱۱ مارس تا ۱۹ می سال ۲۰۲۱ روند صعودی فوق العاده ای را تجربه کرده است ولی بعد از این تاریخ تا ۲ نوامبر سال ۲۰۲۱ روندی نزولی داشته است و در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۱.۱۶۰۷ دلار آمریکا سال ۲۰۲۱ را به اتمام رسانده و وارد سال ۲۰۲۲ شد و تا کنون متاسفانه روندی نزولی را تجربه کرده است.

رمز ارز سوپر فارم SUPER در تاریخ ۲۲ ژوئن سال ۲۰۲۱ یعنی هفت ماه پیش ATL خود را تجربه کرده است و در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ یعنی ۱۰ ماه پیش توانست ATH خود را تجربه کند.

شما می‌توانید با استفاده از عکس زیر که نمودار قیمت ارز سوپر فارم SUPER را از ابتدای عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا به امروز برای شما به نمایش گذاشته ایم روند قیمتی رمز ارز سوپر فارم SUPER را مطالعه و مورد بررسی قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

خرید و فروش ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

خرید و فروش ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER
خرید و فروش ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

اگر شما تا به امروز تصمیم به خرید و فروش رمز ارز سوپر فارم SUPER را داشته اید ولی راه انجام آن را نمی‌دانستید اصلا نگران نباشید ما در این قسمت به شما راه انجام این کار را آموزش می‌دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید. اولین قدم برای خرید و فروش ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER ثبت نام در یکی از صرافی ارز های دیجیتالی که از این رمز ارز پشتیبانی میکنند است ما در ادامه ی این مقاله به صرافی هایی که از رمز سوپر فارم SUPER پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم .

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که ایران را در بر گرفته است کاربران ایرانی نمی‌توانند مقدار تومان خود را تبدیل به ارز سوپر فارم SUPER کنند کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی مقدار تومان دلخواه خود را به یک استیبل کوین مانند تتر تبدیل کنند و سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به ارز سوپر فارم SUPER تبدیل کنند.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

در این قسمت ما به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER می‌پردازیم و آنها را برای شما نام برده که در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز SUPER آگاه باشید.

کاربران عزیز زوم ارزی حتما قبل از انتخاب صرافی مورد نظر به بررسی آن صرافی بپردازید و صرافی را که از نظر امنیت قابل اعتماد بوده است را انتخاب کنید و قبل از ثبت نام و احراز هویت ما به شما پیشنهاد می‌دهیم صرافی ارز دیجیتالی را که انتخاب کرده اید مقاله ی تخصصی و آموزش آن کیف پول را که در قسمت صرافی سایت زوم ارز می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید را مطالعه کرده و بعد اقدام به فعالیت کنید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER عبارتند از:

ارز سوپر فارم SUPER توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ رمز ارز سوپر فارم SUPER در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER

بعد از خرید ارز دیجیتال سوپر فارم SUPER نوبت به نگهداری و ذخیره ی رمز ارز های خریداری شده می‌کنیم، با توجه به زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های ارز دیجیتال انتخاب کیف پول متناسب با خواسته ها و نیاز های ما کار بسیار سخت و دشواری شده است، اما اصلا نگران نباشید ما تیم زوم ارز در انتخاب کیف پول به شما کمک می‌کنیم.

  • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی بهترین و معروف ترین کیف پول های دنیای ارز دیجیتال است کیف پول سیف پل رابط کاربری آسان و مناسبی دارد.
  • کیف پول نرم افزار تراست Trust: کیف پول نرم افزاری تراست یکی از پنج کیف پول برتر و محبوب ارز های دیجیتال است. کیف پول نرم افزاری تراست از سیستم عامل های موبایلی اندروید و iOS پشتیبانی میکند

بررسی آینده ارز دیجیتال سوپر SUPER

بررسی آینده ارز دیجیتال سوپر SUPER
بررسی آینده ارز دیجیتال سوپر SUPER

 ارزش ذاتی سوپرفارم SuperFarm از طریق ظرفیت فنی، تکنولوژی، پیشرفت ها و موارد استفاده آن تعریف می شود. ارزش فنی سوپرفارم توسط ابزارها و قابلیت های کاربر پسند برای ایجاد، استقرار و فارم NFTها پشتیبانی می شود. این پروژه به اندازه کاربرد آن ارزشمند است که اغلب می تواند از طریق حجم معاملات بیان شود.

رمز ارز سوپر SUPER هم مانند دیگر رمز ارزها می تواند در یک دوره کوتاه به طور چشمگیری افزایش یابد و یا کاهش یابد. ارزش کلی پروژه، هم ارزش ذاتی و هم ارزش بازار، ممکن است در طول زمان با پیشرفت های جدید افزایش یابد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوپر Super

اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوپر Super
اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوپر Super

کلام پایانی

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز سوپر SUPER و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی سوپرفارم SuperFarm پرداختیم. سوپرفارم به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین معرفی می شود که می توان از آن برای ایجاد توکن های غیرقابل تعویض یا NFT استفاده نمود. هدف سوپرفارم SuperFarm ایجاد یک اکوسیستم منحصر به فرد برای NFTها با تعداد زیادی عملکرد در یک محیط واحد است.

رمز ارز سوپر SUPER در پلتفرم سوپرفارم نقش مهمی را ایفا می نماید و یک توکن ERC-20 می باشد. از این توکن می توان در پلتفرم سوپرفارم برای کارهای مختلف همچون مدیریت، استیکینگ و یا فارمینگ استفاده نمود. امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با رمز ارز سوپر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز سوپر چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

تیم محتوا
تیم محتوا
من حسن هستم. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه پیام نور گرایش نرم افزار سابقه ی یکسال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و فعال در حوزه ی مدیریت سایت و seo را دارا هستم علاقه مند به موسیقی و دنیای تکنولوژی هستم و به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین بوده، و بر این باور هستم صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا میری
2 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما