آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل استکس STX امر

تحلیل استکس STX

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از STX در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت نیر را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال STX را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت STX را مشاهده کنید. و همچنین اطلاعات مفیدی را می توانید درباره ارز stx بدست آورید.

تحلیل استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز STX در تایم فریم روزانه به یک ناحیه عرضه که قبلا هم تاچ شده بود برخورد کرد و به سمت پایین حرکت کرد در ماه گزشته خط روند نزولی خودش را شکست و به سمت بالا تا همین ناحیه عرضه قوی که الان دوباره جلوی رشد قیمت را گرفت برخورد کرد؛ یک ناحیه تقاضا و محدوده حمایتی دارد که حدودا قیمت ۰.۵۵۵۱ دلار است که می‌تواند دوباره قیمت را به سمت بالا بفرستد؛ این رمز ارز می‌تواند رشد خوبی داشته باشد و حتی سقف قبلی خود را بزند به دلیل اینکه خط روند نزولی که داشت را شکست در بلند مدت می‌توان گفت روند صعودی است.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استکس STX امروز 30 آبان 1402 بازه زمانی ماهانه
تحلیل استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه

تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز STX برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۹ در صرافی بایننس لیست شد. روند این ارز در ماه های ابتدایی به دلیل فشار فروش سنگینی که در تمام بازار وجود داشت، نزولی بود. بنابراین کمترین قیمت این ارز محدوده ۰.۰۴ دلار را نشان می دهد. بعد از مارس ۲۰۲۰ که بیت کوین یک موج صعودی بسیار قوی را شروع کرد، این ارز هم روند صعودی پر قدرتی را شروع کرد و دو بار تا قیمت رند ۳ دلار رشد کرد. همانطور که در تایم فریم ماهانه مشاهده می کنید، در پایان سال ۲۰۲۲ واکنش مثبت خوبی به حمایت محدوده رند ۰.۲۰ دلار نشان داده و یک موج صعودی قوی ۵۵۹ درصدی را تا قیمت ۱.۳۱ دلار به ثبت رسانده است. حجم معاملات هم در این محدوده زمانی به طرز خیره کننده ای افزایش پیدا کرده است. بنابراین نشان می دهد که این ارز در سطح ۰.۲۰ دلار تقاضای بسیار زیادی دارد.

بازه زمانی ماهانه:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی ماهانه
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه

 

در بازه زمانی هفتگی می توانیم موج اصلاحی را به صورت یک الگوی کنج نزولی ببینیم. چند سطح حمایت و مقاومت روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. با توجه به اصلاح تقریبا عمیق و تبدیل شدن محدوده رند ۰.۵۰ دلار به مقاومت، دو حمایت بسیار مهم و قوی برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده دقیق ۰.۳۸ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۵ دلار رسم شده است و انتظار داریم که واکنش قوی به این محدوده ها بتواند تقاضای بسیار خوبی در این ارز ایجاد کند. در محدوده حمایت دوم یک اوردربلاک صعودی بسیار معتبر وجود دارد و نسبت به حمایت اول قدرت بالاتری دارد. نکته دیگر این است که دو حمایت مشخص شده، در انتهای الگوی کنج نزولی هستند و در صورت شکست الگو از بالا و تایید شدن آن، اولین محدوده ای که هدف خریداران است، مقاومت ۰.۸۰ دلار خواهد بود. اهداف بالاتر این ارز در قیمت رند ۱ دلار و سقف قبلی خواهد بود.

بازه زمانی هفتگی:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی هفتگی

همانطور که مشاهده می کنید، روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی است و پتانسیل کاهش بیشتر تا حمایت های مشخص شده را دارد. اما اگر قیمت به حمایت های مشخص شده برخوردی نداشته باشد، در یک شرایط می توانیم انتظارات صعودی داشته باشیم. مقاومت محدوده ۰.۴۹ الی ۰.۵۳ دلار باید شکسته شود، تا شرایط تغییر روند در این تایم را ایجاد کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

 


زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده