آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل استکس STX امروز + کامل و دقیق

تحلیل استکس STX

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از STX در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت نیر را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال STX را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت STX را مشاهده کنید. و همچنین اطلاعات مفیدی را می توانید درباره ارز stx بدست آورید.

تحلیل استکس STX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان زوم ارزی‌ ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز استکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده است و گفتیم اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه ساختار کانال صعودی می‌شوید، که آن کانال را ما نیز رسم کرده‌ایم و در ادامه باکس قرمز را به عنوان یک مقاومت نیز اعلام کردیم و سپس قیمت در طی رشدی که انجام داد، شاهد بریک و شکست باکس قرمز بودیم و بعد از تشکیل پولبک، دقیقاً طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت خود را به ناحیه سقف کانال نیز رسانده است.
دوستان در حال حاضر قیمت به ناحیه مقاومتی سقف کانال واکنش نشان داده و شاهد شکل‌گیری کندل‌های قرمز رنگ نیز هستیم و نکته‌ای که می‌بای اصفهان اشاره کنیم این است که اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم قیمت می‌تواند تا ناحیه کف کانال یک موج اصلاحی بزرگ را تشکیل دهد. اما اگر به تایم فریم روزانه برویم ،در آنجا شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی و اصلاحی هستیم و قیمت هم اکنون در فاز اصلاحی قرار دارد و می‌تواند تا باکس قرمز رنگ نیز حداقل به اصلاح خود ادامه دهد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز NEAR هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل STX امروز 28 فروردین 1403
تحلیل STX امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل استکس STX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان زوم ارزی‌ ،امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز استکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده است و گفتیم اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه ساختار کانال صعودی می‌شوید که آن کانال را ما نیز رسم کرده‌ایم. ماه گذشته قیمت در ناحیه باکس قرمز رنگ( مقاومت ماژور و ناحیه عرضه) قرار داشت و گفتیم که انتظار داریم قیمت شروع به اصلاح کند که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است و دوستان در ادامه شاهد بریک و شکست باکس قرمز بوده‌ایم.
دوستان در حال حاضر از آنجایی که در موج جنبشی کانال صعودی قرار داریم انتظار داشتیم که قیمت به ناحیه سقف کانال برسد و همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً طبق تحلیلی که داریم در حال حرکت است و این انتظار را داریم که مد نظرمان دست یابد.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز NEAR هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل STX امروز 1 اسفند 1402
تحلیل STX امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل استکس STX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز استکس در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده است و گفتیم اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه ساختار کانال صعودی می‌شوید که آن کانال را ما نیز رسم کرده‌ایم. ماه گذشته قیمت در ناحیه سقف کانال و باکس قرمز رنگ( مقاومت ماژور و ناحیه عرضه) قرار داشت و گفتیم که انتظار داریم قیمت شروع به اصلاح کند که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت هنوز در ناحیه باکس قرمز قرار دارد و در صورت شکل گرفتن الگوهای صعودی در این ناحیه مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به رشد کند اما اگر باکس قرمز به طرف پایین شکسته شود توقع داریم قیمت این ارز تا ناحیه کف کانال صعودی نیز افت پیدا کند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل STX امروز 3 بهمن 1402
تحلیل STX امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل استکس STX امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۵ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم ارز STX را در تایم فریم هفتگی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، در این ارز از آنجایی که ما شاهد تشکیل شدن کف‌های بالاتر از کف قبل و سقف‌های بالاتر از سقف قبل هستیم، روندی صعودی دارد و به همین خاطر ما یک ترند لاین صعودی رسم و آن را تبدیل به کانال صعودی کرده‌ایم.
در حال حاضر قیمت به محدوده باکس قرمز که به عنوان حمایت مشخص کرده‌ایم رسیده ،که البته ناحیه سقف کانال را هم، باید مد نظر داشته باشیم و در این نواحی با دیدن الگوهای اصلاحی، انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به اصلاح کرده و حداقل می‌تواند تا باکس سبز که، اولین حمایت در نظر گرفته شده می‌باشد، ادامه یابد.

تحلیل STX امروز 5 دی 1402
تحلیل STX امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز STX در تایم فریم روزانه به یک ناحیه عرضه که قبلا هم تاچ شده بود برخورد کرد و به سمت پایین حرکت کرد در ماه گزشته خط روند نزولی خودش را شکست و به سمت بالا تا همین ناحیه عرضه قوی که الان دوباره جلوی رشد قیمت را گرفت برخورد کرد؛ یک ناحیه تقاضا و محدوده حمایتی دارد که حدودا قیمت ۰.۵۵۵۱ دلار است که می‌تواند دوباره قیمت را به سمت بالا بفرستد؛ این رمز ارز می‌تواند رشد خوبی داشته باشد و حتی سقف قبلی خود را بزند به دلیل اینکه خط روند نزولی که داشت را شکست در بلند مدت می‌توان گفت روند صعودی است.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استکس STX امروز 30 آبان 1402 بازه زمانی ماهانه
تحلیل استکس STX امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه

تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز STX برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۹ در صرافی بایننس لیست شد. روند این ارز در ماه های ابتدایی به دلیل فشار فروش سنگینی که در تمام بازار وجود داشت، نزولی بود. بنابراین کمترین قیمت این ارز محدوده ۰.۰۴ دلار را نشان می دهد. بعد از مارس ۲۰۲۰ که بیت کوین یک موج صعودی بسیار قوی را شروع کرد، این ارز هم روند صعودی پر قدرتی را شروع کرد و دو بار تا قیمت رند ۳ دلار رشد کرد. همانطور که در تایم فریم ماهانه مشاهده می کنید، در پایان سال ۲۰۲۲ واکنش مثبت خوبی به حمایت محدوده رند ۰.۲۰ دلار نشان داده و یک موج صعودی قوی ۵۵۹ درصدی را تا قیمت ۱.۳۱ دلار به ثبت رسانده است. حجم معاملات هم در این محدوده زمانی به طرز خیره کننده ای افزایش پیدا کرده است. بنابراین نشان می دهد که این ارز در سطح ۰.۲۰ دلار تقاضای بسیار زیادی دارد.

بازه زمانی ماهانه:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی ماهانه
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ماهانه

 

در بازه زمانی هفتگی می توانیم موج اصلاحی را به صورت یک الگوی کنج نزولی ببینیم. چند سطح حمایت و مقاومت روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. با توجه به اصلاح تقریبا عمیق و تبدیل شدن محدوده رند ۰.۵۰ دلار به مقاومت، دو حمایت بسیار مهم و قوی برای این ارز در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده دقیق ۰.۳۸ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۵ دلار رسم شده است و انتظار داریم که واکنش قوی به این محدوده ها بتواند تقاضای بسیار خوبی در این ارز ایجاد کند. در محدوده حمایت دوم یک اوردربلاک صعودی بسیار معتبر وجود دارد و نسبت به حمایت اول قدرت بالاتری دارد. نکته دیگر این است که دو حمایت مشخص شده، در انتهای الگوی کنج نزولی هستند و در صورت شکست الگو از بالا و تایید شدن آن، اولین محدوده ای که هدف خریداران است، مقاومت ۰.۸۰ دلار خواهد بود. اهداف بالاتر این ارز در قیمت رند ۱ دلار و سقف قبلی خواهد بود.

بازه زمانی هفتگی:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی هفتگی
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی هفتگی

همانطور که مشاهده می کنید، روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی است و پتانسیل کاهش بیشتر تا حمایت های مشخص شده را دارد. اما اگر قیمت به حمایت های مشخص شده برخوردی نداشته باشد، در یک شرایط می توانیم انتظارات صعودی داشته باشیم. مقاومت محدوده ۰.۴۹ الی ۰.۵۳ دلار باید شکسته شود، تا شرایط تغییر روند در این تایم را ایجاد کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل استکس STX امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل استکس STX امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

 


زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده