لایت فارکس

استلار ۲۳ درصد افزایش یافته است

استلار 23 درصد افزایش یافته است

استلار ۲۳ درصد افزایش یافته است

اکوسیستم ارزهای دیجیتال شاهد بازگشت به روند صعودی است. پروتکل پرداخت استلار Stellar از ابتدای هفته در یک روند مثبت ثابت بوده است، اما امروز، رشد عظیم ۲۳ درصدی را در معاملات یک شبه اضافه کرد تا قیمت خود را به ۰.۱۶۸۳ دلار ثابت کند.

شتاب رشد فعلی بر تلاش های بی وقفه خریداران Stellar برای سوق دادن XLM به بالاترین سطح جدید تاکید می کند. در هفته گذشته، این ارز دیجیتال تا ۷۴.۳۸ درصد افزایش یافت که می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین رالی‌های هفتگی برای استلار از ابتدای سال طبقه‌بندی کرد.

در حالی که علاقه و خرید پایدار XLM دلایل اصلی افزایش قیمت است، پذیرش رو به رشد شبکه Axelar پروتکل Stellar در LATAM نیز یکی از عوامل اصلی کمک کننده است. طبق گزارش‌های قبلی، USDC موجود در شبکه Stellar پذیرش گسترده‌ای را به عنوان یک روش پرداخت در آفریقا و اخیراً LATAM ثبت کرده است. این گزینه بر هدف اصلی Stellar تأکید می‌کند، یعنی پر کردن شکاف مالی با ارائه یک مدل پرداخت یکپارچه که به راحتی برای همه قابل دسترسی است.

استلار یکی از اولین پروتکل هایی است که به طور خاص برای پرداخت ها راه اندازی شد. با وجود این، ابزار پروتکل به شدت در حال رشد بوده است. حرکت مثبت این رمز ارز، سودمندی بسیار خوبی را ایجاد کرده است، که قیمت آن نیز به ازای داده‌های CoinMarketCap، رشد ۱۱۱ درصدی را در ماه گذشته حفظ کرده است. رشد استلار Stellar در مواجهه با رقبای اصلی، به ویژه XRP، بسیار چشمگیر بوده است.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده