آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با نزدیک شدن به شکست BTC، قیمت Stacks و ICP پیش بینی می شود! 

با نزدیک شدن به شکست BTC، قیمت Stacks و ICP پیش بینی می شود!

به گزارش زوم ارز، قیمت Stacks  در آخر هفته ادامه داد و با عملکرد قوی خود، به دلیل شکست صعودی بیت کوین، به بالاترین سطح سال ۲۰۲۴ نزدیک شد. قیمت STX بالای ۳ دلار حرکت کرد و به ۳.۳۸ دلار، که بالاترین سطح سالیانه آن است، نزدیک شد. این نشانگر افزایش بیش از ۱۴۷ درصدی نسبت به پایین‌ترین سطح سال ۲۰۲۴ است.

در مقابل، قیمت رمزارز ICP در محدوده‌ای محدود باقی ماند، زیرا توسط سایر ارزهای دیجیتال پشت سر گذاشته شد. در صبح دوشنبه، قیمت ICP با قیمت ۱۳.۱۵ دلار معامله شد که حدوداً ۲۰ درصد بالاتر از کمترین سطح سال جاری آن بود.

قیمت بیت کوین به عنوان پیشرو

Stacks و Internet Computer دو ارز رمزنگاری شده هستند که رابطه نزدیکی با بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان دارند.

در سال ۲۰۲۳، اینترنت کامپیوتر  ckBTC راه‌اندازی شد. این پروژه به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا با استفاده از بیت کوین، اکوسیستم خود را ایجاد کنند. ckBTC یک دوقلوی بیت کوین است که به تدریج محبوبیت زیادی به دست آورده است. براساس داده‌های DeFi Llama، این دارایی بیش از ۱۵ میلیون دلار دارایی جذب کرده است و مجموع قفل شده  آن در ۳۰ روز گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است.

از سوی دیگر، Stacks بزرگترین شبکه لایه ۲ برای بیت کوین است. هدف این شبکه کمک به توسعه‌دهندگان برای استفاده از امنیت و شهرت بیت کوین در ساخت dApps است. داده‌ها نشان می‌دهد که اکوسیستم Stacks در حال رشد است و مجموع قفل شده آن به رکورد ۲۹۴ میلیون دلار رسیده است. برخی از برنامه‌های کاربردی بزرگ در Stacks شامل ALEX، StackingDAO، Bitflow و Arkadiko هستند.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که درآمد شبکه Stacks در سه ماه گذشته بیش از ۳۳۸۶ درصد افزایش یافته است. به‌علاوه، ارتقای ناکاموتو در آینده نزدیک برای Stacks برنامه‌ریزی شده است که در آوریل انتظار می‌رود. این ارتقا باعث تسریع تراکنش‌ها، کاهش MEV و حذف فورک‌ها در لایه Stacks خواهد شد و اعتبار ۱۰۰٪ بیت کوین به تراکنش‌ها را فراهم می‌کند.

با توجه به اینکه بیت کوین در هفته گذشته به بالاترین سطح خود نزدیک شده است، قابلیت عملکرد خوبی برای Stacks و Internet Computer وجود دارد. این حرکت احتمالاً باعث افزایش قیمت بیش از ۶۹۰۰۰ دلار در این هفته و افزایش احتمال رسیدن به ۸۰۰۰۰ دلار خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت ICP

نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت ICP در چند روز گذشته کمی نوسان داشته است. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 روزه و ۲۵ روزه باقی می‌ماند که این یک علامت مثبت است. همچنین، این سکه در سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگردانده می‌شود.

به علاوه، قیمت ICP در بالای خط روند صعودی، که با رنگ مشکی نشان داده شده است، حرکت کرده است. ولی مهمتر از همه، این سکه در بالای نشانگر ابر ایچیموکو قرار دارد. این نشانگر نشان می‌دهد که چشم‌انداز ICP صعودی است و قیمت بعدی که باید تماشا شود، ۱۴.۹ دلار است که بالاترین نقطه در تاریخ ۱۹ فوریه بود. در صورت حرکت بالاتر از این قیمت، اوج YTD که ۱۶.۳۰ دلار است، ممکن است دوباره آزمایش شود.

نمودار قیمت ICP
نمودار قیمت ICP

پیش‌بینی قیمت Stacks

Stacks در چند ماه گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است. از پایین ترین سطح سال گذشته ۰.۲۰ دلار به بیش از ۳ دلار امروز رسیده است. سکه بالاتر از میانگین های متحرک باقی مانده است در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) به نقطه خرید بیش از حد ۷۰ رسیده است.

به‌علاوه، شاخص جهت‌گیری متوسط ​​(ADX) به بالای ۵۰ رسیده است که نشان‌دهنده قوی بودن روند است. بنابراین، چشم انداز توکن به شدت صعودی است زیرا احتمال رسیدن آن به ۴ دلار افزایش می یابد. حد ضرر این معامله ۲.۵۰ دلار است.

نمودار STX توسط TradingView
نمودار STX توسط TradingView

 

پیش‌بینی Stacks و ICP با نزدیک شدن به شکست BTC اولین بار در Invezz ظاهر شد


منبع: invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید