آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد ۳.۲۶ میلیارد دلاری در بخش استیبل کوین؛ Tether به نزدیکی نقطه عطف ۱۰۰ میلیارد دلاری می رسد۱

رشد ۳.۲۶ میلیارد دلاری در بخش استیبل کوین؛ Tether به نزدیکی نقطه عطف ۱۰۰ میلیارد دلاری می رسد!

به گزارش زوم ارز، در طول هشت روز گذشته، بازار استیبل کوین‌ها شاهد رشدی به میزان ۳.۲۶ میلیارد دلار بود و تا یکشنبه ۳ مارس ۲۰۲۴ از ۱۴۰.۸۲ میلیارد دلار به ۱۴۴.۰۸ میلیارد دلار افزایش یافت. در طول ماه فوریه، عرضه استیبل کوین‌ها نیز افزایش یافت. از بین پنج استیبل کوین برتر از نظر ارزش بازار، چهار مورد رشدی داشتند و افزایش عرضه FDUSD در بین این پنج مورد برتر بود.

اقتصاد استیبل کوین در یک هفته ۲.۳۱ درصد افزایش می یابد در حالی که عرضه PYUSD و USDP Witness Sharp در فوریه کاهش می یابد

در طی هفته گذشته و در طول ماه فوریه، استیبل کوین ها شاهد رشد قابل توجهی بوده‌اند. ارزش بازار استیبل کوین در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۴ به میزان ۳.۲۶ میلیارد دلار افزایش یافت و درصد افزایش آن ۲.۳۱ درصد بود. ارزش کل استیبل کوین ها تا روز یکشنبه به ۱۴۴.۰۸ میلیارد دلار رسیده است که به افزایش ۶۰.۸۲ میلیارد دلار نسبت به مجموع ۱۱۰.۱۹ میلیارد دلاری ثبت شده در سراسر جهان در ۲۴ ساعت گذشته کمک کرده است.

عرضه تتر در ۳۰ روز گذشته ۳.۵ درصد افزایش یافته و نزدیک به نقطه عطف ارزش بازار ۱۰۰ میلیارد دلاری با ارزش فعلی ۹۹.۷ میلیارد دلار قرار دارد. عرضه در گردش USDT در حال حاضر به ۹۹.۴۴ میلیارد تتر رسیده است. در مدت ۳۰ روز گذشته، عرضه USDC نیز ۸ درصد افزایش یافته و ارزش بازار آن به ارزش فعلی ۲۹ میلیارد دلار رسیده است.

ارزش بازار DAI نیز تجربه افزایش ۲.۷ درصدی را کرده و به اندکی بالاتر از ۵ میلیارد دلار رسیده است. از طرف دیگر، FDUSD در ماه فوریه با ۲۶ درصد رشد ارزش بازار به میزان ۳.۲۶ میلیارد دلار رسید. به عبارت دیگر، TUSD که در رتبه پنجم ارزش بازار در بین استیبل کوین ها قرار دارد، در گذشته ۳۰ روز با کاهش ۱۲.۳ درصدی عرضه روبرو شده است. در هفته گذشته، TUSD با چالش هایی روبرو شده و هر کدام با قیمت ۰.۹۷۳ دلار معامله شده است.

امروز، TUSD با قیمت ۰.۹۹۸ دلار در هر واحد معامله می شود. ارزش بازار USDD Tron نیز با افزایش ۲.۱ درصدی به ۷۳۵ میلیون دلار رسیده است. اتریوم‌دلار در طول ماه گذشته با رشد قابل توجهی ۳۷۴.۴ درصدی مواجه بوده و ارزش بازار آن تا بعد از ظهر یکشنبه به حدود ۶۹۵ میلیون دلار رسیده است. در ماه فوریه، دلار فراکس استیبل کوین با کاهش ۰.۱ درصدی ارزش بازار خود را به زیر ۶۴۸ میلیون دلار آمریکا رساند.

PYUSD و USDP به ترتیب در جایدر استیبل کوین‌های وابسته به دلار، موقعیت نهم و دهم را دارند. PYUSD در ماه گذشته با کاهش قابل توجهی ۱۲.۴ درصدی در عرضه روبرو شد و ارزش بازار آن در حال حاضر ۲۶۴ میلیون دلار است. از سوی دیگر، عرضه USDP در ماه فوریه با ۴۲.۶ درصد کاهش، به ارزش بازار ۲۰۲ میلیون دلار رسید.

نظر شما در مورد رشد اقتصاد پایدار کوین از ۲۴ فوریه ۲۰۲۴ چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده