آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۴.۹۵ میلیارد دلاری بخش استیبل کوین در ۱۲ روز، افزایش ۳۷۶ درصدی USDE، تتر به ۱۰۳ میلیارد دلار رسید!

افزایش ۴.۹۵ میلیارد دلاری بخش استیبل کوین در ۱۲ روز، افزایش ۳۷۶ درصدی USDE، تتر به ۱۰۳ میلیارد دلار رسید!

افزایش ۴.۹۵ میلیارد دلاری بخش استیبل کوین در ۱۲ روز، افزایش ۳۷۶ درصدی USDE، تتر به ۱۰۳ میلیارد دلار رسید!

به گزارش زوم ارز، در ۱۲ روز گذشته، بخش استیبل کوین ۴.۹۵ میلیارد دلاری رشد کرده و به بالاترین قیمت سال ۲۰۲۴ یعنی ۱۴۹.۰۳ میلیارد دلار در ارزش بازار رسیده است. در میان انواع توکن‌های وابسته به دلار که افزایش تعداد عرضه‌شان را در ۳۰ روز گذشته دیده‌ایم، USDE با افزایش ۳۷۶ درصدی عرضه‌اش در این دوره متمایز است.

اقتصاد استیبل کوین در مسیر رشد است

از زمانی که بازار کریپتو در ۱۵ مارس ۲۰۲۴ با یک کاهش ۴.۴ درصدی از ارزش خود در برابر دلار آمریکا روبرو شد، استیبل کوین‌ها به عنوان ذینفعان ظاهر شده اند و سهم قابل توجهی از حجم معاملات در روز گذشته را در اختیار دارند. با حجم کل تجارت جهانی در میزان ۲۵۶.۸ میلیارد دلار، توکن‌های وابسته به دلار ۱۷۲.۹ میلیارد دلار از این کل را تشکیل می‌دهند. همچنین، عرضه استیبل کوین‌ها به طور قابل توجهی گسترش یافته است در همین زمان هم بازار نوسانی کریپتو را تجربه کرده است.

از ۳ مارس ۲۰۲۴، عرضه استیبل کوین قابل ملاحظه ای رشد کرده و حدود ۴.۹۵ میلیارد دلار به اقتصاد خود اضافه کرده است. تتر که از نظر ارزش بازار پیشتاز این بسته است، افزایش ۶.۷ درصدی را نسبت به ماه قبل داشته است. تا تاریخ ۱۵ مارس، ارزش بازار USDT به ۱۰۳.۴ میلیارد دلار رسیده است که ۱۳۰ میلیارد دلار از ۱۷۲.۹ میلیارد دلار حجم تجارت استیبل کوین را در ۲۴ ساعت اختصاص داده است.

در همین حال، عرضه USDC افزایش یافته و رشد ۸.۷ درصدی را در ۳۰ روز نشان داده و ارزش بازار آن را تا روز جمعه به حدود ۳۰.۵ میلیارد دلار افزایش داده است.

در همین مدت، کاهش ۴.۸ درصدی عرضه مشاهده شده است که ارزش بازار آن در حال حاضر ۴.۶۷ میلیارد دلار است، در زمان مشابه FDUSD افزایش ۵.۸ درصدی در عرضه کلی خود داشته و به ارزش بازار ۳ میلیارد دلار رسیده است. TUSD نیز افزایش ۰.۷ درصدی در عرضه خود تجربه کرده و ارزش بازار آن به ۱.۲۹ میلیارد دلار رسیده است. از سوی دیگر، USDE به دنبال افزایش ۳۷۶.۸ درصدی در عرضه در طی ۳۰ روز گذشته است و به ارزش بازار بیش از ۱ میلیارد دلار دست یافته است. به طور کلی، برخی ارزها افزایش یافته و برخی دیگر کاهش یافته‌اند. حالا نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد رشد پایداری اقتصاد کوین از ۳ مارس ۲۰۲۴ با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده