آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازگشت بازار استیبل کوین، رشد ۵.۴۸ میلیارد دلاری در ۲۲ روز!!!📢

بازگشت بازار استیبل کوین، رشد ۵.۴۸ میلیارد دلاری در ۲۲ روز!!!📢

بازگشت بازار استیبل کوین، رشد ۵.۴۸ میلیارد دلاری در ۲۲ روز!!!📢

به گزارش زوم ارز، در چند هفته گذشته، ارزش بازار استیبل‌کوین‌های پیشرو تجربه افزایش قابل توجهی کرده است. اقتصاد این توکن‌های فیات از ۱۲۳.۶۶ میلیارد دلار به ۱۲۹.۱۴ میلیارد دلار افزایش یافته است. این رشد تقریباً ۶ میلیارد دلاری را نشان می‌دهد که پس از کاهش ده‌ها میلیارد دلاری در صنعت استیبل‌کوین در سال گذشته رخ داده است. لازم به ذکر است که توکن‌هایی مانند BUSD، USDP و USDC در ۱۲ ماه گذشته بازخریدهای قابل توجهی را ثبت کرده‌اند.

Stablecoins توسعه بازار چند میلیارد دلاری را در سه هفته تجربه می‌کند

داده‌های اخیر نشان می‌دهد که از ۲ نوامبر تا ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، در طول ۲۲ روز گذشته، بازار استیبل‌کوین ۵.۴۸ میلیارد دلار افزایش یافته است. در طی ۲۴ ساعت اخیر، حجم معاملات ارزهای رمزنگاری شده فیات به میزان ۵۰.۷۴ میلیارد دلار بوده که نسبت به حجم کل معاملات جهانی (۸۸.۶۵ میلیارد دلار) کاهش یافته است.

معیارها نشان می‌دهند که معاملات استیبل‌کوین ۵۷.۲۳ درصد از حجم کل معاملات جهان را تشکیل می‌دهند. تتر (USDT) با ارزش بازار ۸۸.۵۹ میلیارد دلار، پیشتاز است که ۶۸.۵۹ درصد از کل سرمایه بازار (۱۲۹.۱۴ میلیارد دلار) و ۵.۹۳ درصد از کل اقتصاد ۱.۴ تریلیون دلاری ارز دیجیتال را شامل می‌شود.

در ۲۲ روز گذشته، ارزش بازار USDT 4.24٪ افزایش یافته است. سکه USD (USDC) نیز از ۲ نوامبر رشد کمی را تجربه کرده و ارزش بازار آن از ۲۴.۵ میلیارد دلار به ۲۴.۷ میلیارد دلار افزایش یافته است.

ارزش بازار DAI 43.2٪ افزایش یافته است، در حالی که عرضه TrueUSD (TUSD) از ۲ نوامبر ۵.۳۸٪ کاهش یافته است. BUSD در طول سال به دنبال تصمیم Paxos برای توقف تولید BUSD کاهش یافته است.

ارزش بازار BUSD 22 روز پیش ۱.۹۵ میلیارد دلار بوده و اکنون به ۱.۷۴ میلیارد دلار کاهش یافته است، که نشان‌دهنده ۱۰.۷۶ درصد کاهش است. ارز دیجیتال تازه‌وارد FDUSD ارزش بازار خود را از ۵۹۰ میلیون دلار به ۷۳۳ میلیون دلار افزایش داده است، نشان از افزایش ۲۴.۲۳ درصدی در ارزش آن است.

ارز USDD Tron با اندکی کاهش از ۷۲۵ میلیون دلار به ۷۱۹ میلیون دلار فعلی رسیده و دلار فراکس (FRAX) نیز با کاهش ۰.۴۴ درصدی از ۶۷۱ میلیون دلار به ۶۶۸ میلیون دلار در مدت مشابه رسیده است.

Paxos که از انتشار PYUSD پشتیبانی می‌کند، کاهش ۱.۱۰ درصدی در عرضه دلار Paxos (USDP) از ۴۵۳ میلیون دلار به ۴۴۸ میلیون دلار را نشان داده است. دهمین استیبل‌کوین بر اساس ارزش بازار، نقدینگی USD (LUSD)، کاهش عرضه خود را از ۲۲۰ میلیون دلار به ۲۰۵ میلیون دلار تجربه کرده است، در حالی که ارزش بازار alchemix USD (ALUSD) و PYUSD (Paypal USD) نسبتاً بدون تغییر باقی‌مانده‌اند.


منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده