آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

زمانی که سیتی در جلسه خصوصی صحبت می کند، حدس و گمان ها در مورد این ارز دیجیتال داغ می شود

زمانی که سیتی در جلسه خصوصی صحبت می کند، حدس و گمان ها در مورد این ارز دیجیتال داغ می شود

زمانی که سیتی در جلسه خصوصی صحبت می کند، حدس و گمان ها در مورد این ارز دیجیتال داغ می شود

به گزارش زوم ارز، گمان‌های جدیدی درباره شرکت احتمالی سیتی و همکاری آن با شورای حاکمیتی هدرا هش گراف (HBAR) در صنعت ارزهای دیجیتال به چشم می‌خورد.

بعد از یک جلسه خصوصی که توسط هدرا هش گراف در نیویورک برگزار شد، گزارش شد که حدس و گمان‌ها بیشتری رونق گرفت. همان‌طور که تحلیلگر معاملات ارزهای دیجیتال CrediBull در یک توئیتر پیشین در تاریخ ۱۱ مه افشا کرد، بحث‌ها در مورد نشانه‌گذاری دارایی‌های واقعی و مسائل مرتبط دیگر تمرکز داشتند.

به گفته این تحلیلگر، گمانه‌زنی‌ها تشدید یافت وقتی تصویری که پیش‌تر حذف شده بود و توسط حساب هدرا هش گراف به اشتراک گذاشته شده بود، دوباره ظاهر شد و یک اسلاید با عنوان “ساخت آینده امور مالی” را نمایش داد. «روی هدرا»، رئیس استراتژی و مشارکت شرکت سیتی گروپ بین دو عضو شناخته شده شورای حاکم هدرا هش گراف قرار داشت.

حذف ناگهانی تصویر بسیار سوال برانگیزی را در ذهن ایجاد کرده است، که آیا شرکت سیتی می‌تواند عضو بعدی حاکمان هدرا باشد یا خیر؟ هرچند هیچ یک از طرفین این گمان‌ها را به طور رسمی تأیید نکرده‌اند، اما احتمال دخالت سیتی ممکن است تأثیر قابل توجهی بر هدرا و بازار کلی ارزهای دیجیتال داشته باشد.

به عبارت دیگر، حرکت هدرا هش گراف در حذف تعهد ممکن است به نوعی به یک لغزش اتفاقی شباهت داشته باشد، زیرا شرکت سیتی در شورای حاکمیتی هدرا هش گراف ، یا حداقل همکاری آن در امور نامشخص، احتمالاً با این موضوع مرتبط است.

پیش‌بینی قیمت هدرا هش گراف

در زمینه پیش‌بینی‌ها، ابزار پیش‌بینی قیمت مبتنی بر هوش مصنوعی CoinCodex، به مسیر بالقوه هدرا هش گراف نگاه کلی ارائه داد. به این توجه کنید که با استفاده از این ابزار، هدرا هش گراف آماده برای یک روند صعودی در ماه‌های آینده است و با نزدیک شدن به شکستن سطح مقاومت کلیدی، احتمالا به عنوان هدف بعدی، با ۰.۵ دلار شناسایی می‌شود.

CoinCodex پیش بینی می کند که قیمت هدرا هش گراف در آینده می‌تواند به ۰.۱۴ دلار برسد، که نشانگر افزایش چشمگیر در ارزش آن است. این پیش بینی برای یک سال آینده نیز ادامه دارد و پیش بینی می شود که قیمت هر توکن به ۰.۴۳ دلار افزایش یابد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سطوح قیمت کلیدی برای تماشا

در همان زمان، تحلیلگر کریپتو Egrag Crypto، در یک پست X در ۸ می، سه سطح قیمت بزرگ برای هدرا هش گراف را به عنوان فرصت‌های بالقوه برجسته کرد: بالاترین قیمت قبلی در ۰.۶۳ دلار، بازه‌ی قیمتی بین $۱ و $۱.۳۰، و بازه‌ی وسیع‌تر از $۲ تا $۳.

این تحلیلگر به سرمایه گذاران توصیه کرد که در معرض تغییرات بازار هوشیار باشند و بر اهمیت آمادگی سرمایه گذاران هدرا هش گراف برای تحمل نوسانات تأکید کنند.

می‌بایست ذکر شود که توکن هدرا هش گراف اخیراً رشد قابل توجهی را پیش‌رو داشته است و از مسیر اصلی بازار جلوه‌ای گرفته است. افزایش قیمت این توکن به دنبال حدس‌ها و پیش‌بینی‌های مرتبط با احتمالی‌تر شدن توکن سازی توسط شرکت بلک راک در بلاک چین هدرا هش گراف بود. با این وجود، زمانی که سرمایه‌گذاران متوجه شدند که بلک راک به‌طور غیرمستقیم درگیر است، توکن برخی از سودها را از دست داد.

در کل، جامعه هدرا هش گراف همچنان به جذب سرمایه گذاران نهادی مانند Citi برای هدایت توکن به سمت سطوح جدید، علاوه بر جلوه های کلی بازار، ادامه می‌دهد.

در زمان عرضه، قیمت هدرا هش گراف به مقدار ۰.۱۰۸ دلار ارزش گذاری شد که نشان‌دهنده یک افزایش روزانه تقریباً ۲٪ است. به نظر می‌رسد که این توکن آماده برای افزایش به سمت ۰.۱۵ دلار است، با این حال برای موفقیت در حرکت صعودی باید روی سطح مقاومت ۰.۱۲ دلار غلبه کند.

منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده