آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رالی سولانا نشان داد اتریوم یک رقیب جدی دارد!

رالی سوزان سولانا نشان داد که اتریوم یک رقیب جدی دارد

رالی  سولانا نشان داد اتریوم یک رقیب جدی دارد!

به گزارش زوم ارز، در سال ۲۰۲۱، سولانا  با تبلیغات فوق‌العاده خود توجه زیادی را به خود جلب کرد و طرفدارانش قابلیت آن را برای حل مشکل اصلی بلاکچین اتریوم تحسین کردند. سولانا قول داده بود یک پلتفرم ارزان‌تر و سریع‌تر برای انجام تراکنش‌ها، DeFi و قراردادهای هوشمند باشد.

اما سال ۲۰۲۲ فجایعی را به همراه داشت و وضعیت برای سولانا (و به اصطلاح، بیشتر ارزهای رمزی) تاریک به نظر می‌رسید. حتی نزدیکی سام بنکمن-فرید به سولانا و رمزارز SOL، که قبلاً به زیر ۱۰ دلار کاهش یافته بود، به آن کمک نکرد.

اما در اکتبر، SOL به قیمت ۲۰ دلار بازگشت و سام بنکمن-فرید در حال آزمایش بود. و سپس به طور غافلگیرانه، سولانا و SOL تقریباً به یکی از شاخص‌ترین وقایع تبدیل شدند. در حال حاضر، SOL برای اولین بار از اوایل سال ۲۰۲۲ به بیش از ۱۰۰ دلار رسیده است و با سرمایه‌گذاری ۴۷ میلیارد دلار، به عنوان پنجمین ارز رمزی بزرگ شناخته می‌شود. در اوایل این هفته نیز به مدت کوتاهی به عنوان چهارمین ارز رمزی بزرگ شناخته می‌شد.

همکار من، دنی نلسون، به طور قاطع اتفاقات اخیر را خلاصه کرده است: اتریوم همچنان به عنوان رهبر در بین بلاکچین‌های لایه ۱ که می‌توانند قراردادهای هوشمند را اجرا کنند، باقی می‌ماند. با توجه به داده‌های DefiLlama، ارزش کل قفل شده در اتریوم برابر با ۲۹ میلیارد دلار است، که نشانگر میزان پول ذخیره شده در اکوسیستم بلاکچین اتریوم است و بسیار بیشتر از ۱.۵ میلیارد دلار سولانا است.

با این حال، رویدادهای اخیر نشانگر این است که سولانا ممکن است در حال حاضر یک رقیب جدی برای اتریوم باشد.

منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده