آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در حجم معاملات روزانه و هفتگی DEX سولانا از اتریوم پیشی گرفت.

در حجم معاملات روزانه و هفتگی DEX سولانا از اتریوم پیشی گرفت.

به گزارش زوم ارز، Solana با جابجایی بهتر در حجم تبادلات غیرمتمرکز روزانه و هفتگی، قبل از سایر پلتفرم‌های بلاکچین از جمله اتریوم، به جلو پیشرفت کرده است.

آمارهای اخیر نشان می‌دهد که در طول ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات Solana به ۱.۴۴۷ میلیارد دلار و در هفته‌ی گذشته به ۱۰.۷۸۶ میلیارد دلار رسیده است.

زنجیره های پیشرو بر اساس حجم های DEX

صعود قابل توجه Solana در رتبه‌بندی حجم DEX، به عنوان یک گواهی بر نفوذ و پذیرش رو به افزایش آن، تلقی می‌شود.

در حال حاضر، Solana با حجم هفتگی DEX به میزان ۱۰.۷۸۶ میلیارد دلار، رتبه‌ی اول را در بین بلاکچین‌ها به خود اختصاص داده است. این عدد بیشتر از حجم ۹.۶۰۴ میلیارد دلار اتریوم، ۳.۴۲۹ میلیارد دلار زنجیره هوشمند بایننس، ۴.۵۳۵ میلیارد دلار Arbitrum، ۱.۶۱۸ میلیارد دلار Polygon و ۱.۱۱۸ میلیارد دلار Avalanche است.

داده‌های روزانه نیز تصویری مشابه را نشان می‌دهند، زیرا حجم ۱.۴۴۷ میلیارد دلار Solana، حجم ۱.۲۸۲ میلیارد دلار اتریوم را پشت سر گذاشته است.

این ارقام نشان می‌دهد که در بازار DEX، Solana با عملکرد قوی خود و افزایش شهرت، توانسته است همگام‌سازی مجدد قابل توجهی را ایجاد کند و در میان تجار و علاقه‌مندان به DeFi ارزشمند شناخته شود.

سلطه چندوجهی سولانا

سولانا، علاوه بر حجم DEX، در چندین معیار مهم دیگر نیز اتریوم را پشت سر گذاشته است.

به طور قابل توجه، سولانا در معیار حجم معاملات آتی دائمی از اتریوم جلوگیری می‌کند. این معیار بسیار حیاتی است و نشان‌دهنده نقدینگی بازار و علاقه سرمایه‌گذاران است. قدرت سولانا در حوزه معاملات آتی دائمی نشان از اعتماد بازار به آن دارد، زیرا معاملات آتی دائمی برای کشف قیمت و افزایش نقدینگی در بازارهای ارزهای دیجیتال بسیار اهمیت دارند.

با ارزش بازار بیش از ۵۰ میلیارد دلار، سولانا در حال تثبیت موقعیت خود به عنوان یک نیروی اصلی در فضای ارزهای دیجیتال است.

افزایش اخیر در فعالیت بازار سولانا، که در طی ۲۴ ساعت گذشته باعث افزایش ۳۳.۶ درصدی قیمت شده است، به افزایش ارزش کل قفل شده و جنون میم کوین مرتبط است. این نشان‌دهنده رشد قابل توجه در بازار سولانا است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده