آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انجمن پازل‌های سولانا با توییت غیرمنتظره ساتوشی، جامعه را به تعجب می‌اندازد!😶

انجمن پازل‌های سولانا با توییت غیرمنتظره ساتوشی، جامعه را به تعجب می‌اندازد!😶

انجمن پازل‌های سولانا با توییت غیرمنتظره ساتوشی، جامعه را به تعجب می‌اندازد!

به گزارش زوم ارز، توییت اخیر یاکوونکو، بنیانگذار سولانا، پس از انتشار ۱۲۰ صفحه ایمیل بین ساتوشی ناکاموتو و مارتی مالمی، یکی از اولین توسعه دهندگان بیت کوین، در تاریخ ۲۳ فوریه منتشر شد. این توییت اطلاعات و جزئیات زیادی را درباره توسعه اولیه و چشم انداز بیت کوین و همچنین برخی از اطلاعات شخصی و نظرات ساتوشی نشان می‌دهد.

به طور جالب، ساتوشی نیز سولانا را اختراع کرده است، اما این بار با کار بهتری و ردپایی که پنهان شده است. این حقیقت جالب نظر یاکوونکو را به خود جلب کرده و او را وادار به ابراز نظر کرده است: “ساتوشی نیز سولانا را اختراع کرده است، اما این بار با کار بهتری و ردپایی مخفیانه. حقیقت وجود دارد.”

تأکید یاکوونکو بر شباهت‌های میان میراث ساتوشی و نوآوری‌های سولانا، به دلیل او بودن خالق سولانا، می‌تواند به عنوان یک اظهار نظر مهم در نظر گرفته شود.

سولانا (SOL) در سال ۲۰۱۷ به منظور افزایش مقاومت در برابر سانسور و افزایش سرعت تراکنش‌ها با هزینه کمتری نسبت به بلاکچین‌های دیگر مانند بیت‌کوین و اتریوم ایجاد شد. این اتفاق در حدود شش سال پس از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین، رخ داد. ساتوشی در سال ۲۰۱۱ از دید اینترنتی ناپدید شد.

سولانا از مکانیزم زمان‌بندی جدید اثبات تاریخ (PoH) برای پشتیبانی از ساختار اثبات سهام (PoS) خود استفاده می‌کند. این باعث شده است که بلاکچین سولانا بسیار سریع عمل کند و با افزایش استفاده از پروتکل، بدون نیاز به لایه ۲ یا به اشتراک گذاری مقیاس، قابلیت مقیاس‌پذیری را داشته باشد.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده