آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توسعه دهنده Solana MEV Jito میخواهد توکن حاکمیتی راه اندازی کند!🆘

توسعه دهنده Solana MEV Jito میخواهد توکن حاکمیتی راه اندازی کند!🆘

توسعه دهنده Solana MEV Jito میخواهد توکن حاکمیتی راه اندازی کند!🆘

به گزارش زوم ارز، بنیاد Jito، سازمانی که از پروتکل ذخیره‌سازی مایع مبتنی بر Solana استفاده می‌کند، در حال راه‌اندازی توکن حاکمیتی جدیدی است که برای مدیریت شبکه Jito به کار می‌رود.

Jito Labs، سازمانی با هدف کاهش اثرات منفی حداکثر ارزش استخراجی بر Solana، این توکن را به منظور توانمندسازی اعضای جامعه برای مشارکت در تصمیم‌گیری و هدایت شبکه Jito به راه‌اندازی می‌کند.

ماه گذشته، بنیاد سولانا اعلام کرد که حدود یک سوم از سهام از طریق سرویس گیرنده Jito Labs منتقل می‌شود. در اطلاعیه‌ای جدید، بنیاد Jito اعلام کرد که شبکه اعتبارسنجی Jito MEV در حال حاضر “بیش از ۴۰٪ از سهام شبکه Solana را استفاده می‌کند.”

تعداد کل ۱ میلیارد توکن JTO برای مدیریت شبکه، اعم از تعیین هزینه‌ها برای استخر سهام JitoSOL و نظارت بر درآمد و خزانه DAO، ایجاد شده است. از این تعداد، ابتدا ۱۱۵ میلیون توکن JTO در گردش قرار خواهند گرفت. حدود ۳۴ درصد از توکن‌ها برای رشد جامعه اختصاص یافته‌اند، که ۲۵ درصد به توسعه اکوسیستم، ۲۴.۵ درصد به مشارکت‌کنندگان اصلی و ۱۶ درصد به سرمایه‌گذاران اختصاص دارد.

همچنین گفته شده است که ۱۰% از توکن‌ها به اعضای انجمن Jito ارسال می‌شود تا قدردانی از مشارکت آن‌ها در راه‌اندازی شبکه و اطمینان از امکان حکمرانی در روز اول انجام شود.

سرمایه‌گذاران Jito Labs شامل Solana Ventures و Solana Labs به همراه یکی از بنیان‌گذاران آناتولی یاکوونکو هستند. شرکت Solana Labs سال گذشته ۱۰ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A جمع‌آوری کرد.

منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده