آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا در ماه دسامبر به ۲۸ میلیارد دلار رسید.😲

حجم صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا در ماه دسامبر به ۲۸ میلیارد دلار رسید.😲

حجم صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا در ماه دسامبر به ۲۸ میلیارد دلار رسید.

به گزارش زوم ارز، در ماه دسامبر، حجم کل در صرافی‌های غیرمتمرکز در بلاکچین سولانا به مجموعاً ۲۸ میلیارد دلار رسید.

اکوسیستم صرافی غیرمتمرکز سولانا (DEX) با وجود پلتفرم‌های مختلف، به عملکرد قوی بلاکچین در طول ماه گذشته کمک کرد.

Raydium، که به عنوان پیشروی DEX در سولانا شناخته می‌شود، کاهش ۴۲.۶ درصدی در عملکرد هفتگی را گزارش کرده است، با حجم ۲۴ ساعته ۲۲۴.۱ میلیون دلار و حجم هفته ۲.۴ میلیارد دلار. با وجود کاهش عملکرد هفتگی، Raydium تسلط خود را حفظ کرده و ۴۱.۱٪ از کل حجم تجمعی را به خود اختصاص داده و به ۵۳.۶ میلیارد دلار رسید.

Orca و Lifinity به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند با کاهش هفتگی به ترتیب ۱۹.۷٪ و ۱۱.۷٪. Orca حجم ۲۴ ساعته ۲۰۹ میلیون دلار و حجم هفته ۲.۶ میلیارد دلار را ثبت کرده است، در حالی که Lifinity حجم ۲۴ ساعته ۴۷.۱ میلیون دلار و حجم هفته ۸۲۴.۲ میلیون دلار را گزارش کرده است.

Mango Markets با تغییر هفتگی مثبت ۱۷.۶٪، روندی منحصربه‌فرد را نشان داده و حجم ۲۴ ساعته ۹.۵ میلیون دلار و حجم هفته ۳۳۲.۷ میلیون دلار را ثبت کرده است. صرافی‌های دیگری نیز مانند Drift، OpenBook، Crema Finance، Saber، Penguin، Aldrin، Saros، Serum و Synthetify در رشد ماهیانه DEX سولانا نقش داشتند.

منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده