آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رکورد رشد در اکوسیستم Solana DeFi: حجم DEX به بالاترین سطح، TVL به دو سال گذشته می‌رسد!

رکورد رشد در اکوسیستم Solana DeFi: حجم DEX به بالاترین سطح، TVL به دو سال گذشته می‌رسد!

به گزارش زوم ارز، ترت ممتاز، مدیر عامل Helius Labs اظهار داشت: “در حال حاضر، Solana به طور دیوانه‌وار شلوغ شده است و به طور همزمان همچنان رکورد جدیدی در حجم تمام دوران DEX دارد.”با شکست رودررو شوید تا ببینید پس از بهبود عملکرد شبکه چه نتایجی خواهید داشت.

در دنیای پلتفرم‌های DEX سولانا، سه برتر از جمله Orca با حجم معاملات ۱.۶۴ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته، Raydium با ۸۶۷ میلیون دلار، و Lifinity با ۶۷۹ میلیون دلار جالب توجه هستند.

همچنین، ارزش کل دارایی‌های قفل شده در شبکه سولانا در دو سال اخیر به نزدیک‌ترین حد ۴ میلیارد دلار رسیده است. تحلیلگر DeFi، پاتریک اسکات، به این واقعیت جالب اشاره کرد که Solana DeFi TVL، از جمله پخش مایع، برای اولین بار در روز گذشته Binance Smart Chain  را پشت سر گذاشت.

«در سال ۲۰۲۳، Solana DeFi مرده اعلام شد. از آن زمان، TVL آن ۱۸ برابر افزایش یافته است. و دیروز، سولانا اتریوم را در حجم انتقال روزانه استیبل کوین تغییر داد. لارک دیویس، اینفلوئنسر برجسته ارزهای دیجیتال، گفت: این یک چرخش کامل است.

Solana vs. BSC TVL (منبع: پاتریک اسکات)
Solana vs. BSC TVL (منبع: پاتریک اسکات)

علاوه بر این، شاهد افزایش قابل توجهی در ایجاد توکن‌های جدید با استفاده از کتابخانه‌های عمومی سولانا (SPL) بوده‌ایم. در هفته گذشته، به طور متوسط روزانه بیش از ۷۸۰۰ توکن SPL در شبکه سولانا ایجاد شد. طبق داده‌های Solscan، در تاریخ ۱۱ مارس، این رقم به ۹۶۹۰ توکن افزایش یافت و یک رکورد جدید یک‌روزه را ثبت کرد.

این نقاط عطف نشان دهنده مسیر رو به جلوی سولانا در اکوسیستم DeFi است و آن را به عنوان یک رقیب قدرتمند برای اتریوم معتبر می‌سازد.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده