آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از عبور سولانا از ۱۴۰ دلار، او چهارمین ارز دیجیتال بزرگ شد!

پس از عبور سولانا از ۱۴۰ دلار، او چهارمین ارز دیجیتال بزرگ شد!

به گزارش زوم ارز، سولانا رالی بیت کوین در ۴ مارس را دنبال کرد و در عرض ۲۴ ساعت به ۷ درصد رسید و سکه BNB بایننس را برای رتبه بالاتر در بین پنج ارز دیجیتال برتر غصب کرد.

Solana پس از صعود به بالای ۱۴۰ دلار، پس از صعود به بالای ۱۴۰ دلار، به چهارمین ارز رمزنگاری بزرگ در جهان پس از BNB تبدیل شده است، زیرا توکن ها در سراسر بازار سودهای دو رقمی داشتند. . رشد SOL دارایی دیجیتال را به بالاترین سطح در دو سال اخیر رساند و آخرین بار در آوریل ۲۰۲۲، سه ماه پس از اوج چرخه صعودی ۲۰۲۱ مشاهده شد.

نقطه عطف سولانا به بالاترین حد تاریخ بیت کوین  رسید، زیرا توکن رمزنگاری پیشرو قبل از عقب نشینی به حدود ۶۹۰۰۰ دلار افزایش یافت. ۶۵۰۰۰ دلار در زمان چاپ، به ازای هر CoinGecko.

احتمالاً ردیابی بیت کوین به دلیل فروش در بازار بود، زیرا معامله گران سودهای خود را رزرو کردند و ارز دیجیتال با یک دیوار مقاومت فنی در ATH خود مواجه شد.

نمودار روزانه SOL | منبع: TradingView
نمودار روزانه SOL | منبع: TradingView

سولانا، بیت کوین بالاست، اما این سکه ها هم همینطور

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که با افزایش قیمت بیت‌کوین و سولانا، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت نزدیک به ۳ درصد افزایش یافت. این افزایش ارزش کل بازار کریپتو را به بیش از ۲.۵۴ تریلیون دلار رساند که منجر به سود ۳۵ درصدی یا بیشتر برای دو سکه خاص شد.

حجم معاملات بیش از ۱.۵ میلیارد دلار به eCash  اجازه داد تا بیش از ۵۳٪ در یک روز افزایش یابد، اگرچه این ارز دیجیتال هنوز ۸۸٪ با ATH قبلی خود که در نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شده بود فاصله دارد. eCash که در جولای ۲۰۲۱ راه اندازی شد، یک نام تجاری مجدد است. از فورک بیت کوین، بیت کوین کش ABC، و تنها به عنوان یک روش پرداخت دیجیتال برای کالاها و خدمات وجود دارد.

Terra Classic، کریپتو اصلی Luna نیز با جهش ۳۸ درصدی با حجم معاملات روزانه ۵۹۶ میلیون دلاری مواجه شد. افزایش سکه همزمان با پیروزی دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه های Terraform در مونته نگرو بود، زیرا سرمایه دار سابق رمزارز استرداد خود را برای پیگرد کیفری به ایالات متحده به چالش کشید.

منبع: crypto.news


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده