آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آینده قیمت SOL پس از عبور از نقطه عطف ۲۰۰ دلار چیست؟

آینده قیمت SOL پس از عبور از نقطه عطف ۲۰۰ دلار چیست؟

با توجه به گزارش زوم ارز، سولانا در حال حاضر در مسیر رو به رشد بالای قیمت ۲۰۰ دلار قرار دارد و نشانه‌های مثبتی نشان می‌دهد که حتی ممکن است در زمان کوتاهی از سقف ۲۲۰ دلاری فراتر بروید.

  • ارتفاع قیمت SOL افزایش یافته و مقاومت ۲۰۰ دلاری را پشت سر گذاشته است.
  • قیمت در حال حاضر بالای ۲۰۰ دلار قرار دارد و متوسط متحرک ۱۰۰ ساده (دوره ۴ ساعته) راهی است.
  • یک خط روند صعودی که مرتبط با حمایت ۱۹۵ دلاری در نمودار ۴ ساعته جفت تجاری SOL/USD (منبع داده: Kraken) شکل گرفته است.
  • اگر موفق شود موانع ۲۰۵ و ۲۱۲ دلاری را پشت سر بگذارد، این جفت می‌تواند راه خود را به رشد ادامه دهد.

ارتقاء رالی قیمت سولانا

قیمت سولانا به نقطه قوی ۱۵۰ دلار برسیده و رالی خود را گسترش داده است. رشد قابل توجهی بالاتر از سطوح ۱۶۵ و ۱۸۰ دلار رخ داده است.

ارزش تقریبی ۲۰٪ افزایش یافته و به سمت بالای ۲۰۰ دلار حرکت کرده که نشان‌دهنده عملکرد بهتر از بیت‌کوین و اتریوم است. بیشترین قیمت چند ماه گذشته به نزدیکی ۲۰۴ دلار رسیده و قیمت هم اکنون در حال استحکام می‌باشد. درصد فیبوناچی ۲۳.۶٪ از حرکت صعودی از ۱۴۲ دلار به ۲۰۴ دلار همچنان پشتیبانی استواری دارد.

همچنین، یک خط روند صعودی که به پشتیبانی ۱۹۵ دلاری مرتبط شده، در نمودار ۴ ساعته جفت تجاری SOL/USD دیده می‌شود. سولانا در حال حاضر بالای ۲۰۰ دلار قرار دارد و متوسط متحرک ۱۰۰ ساده (۴ ساعته) راهی است.

منبع: SOLUSD در TradingView.com
منبع: SOLUSD در TradingView.com

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۰۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۱۲ دلار واقع شده است. پشت سر گذاشتن موفق مقاومت ۲۱۲ دلار می‌تواند سرعت رشد بزرگتری را فراهم کند.

قیمت کلیدی بعدی تقریباً ۲۲۰ دلار است و هر سود بیشتر ممکن است آن را به سطح ۲۳۲ دلار برساند. آیا Dips در SOL پشتیبانی می کند؟ اگر SOL نتواند به بالای مقاومت ۲۰۵ دلار صعود کند، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به سطح ۱۹۵ دلار و خط روند قرار دارد. حمایت اصلی نزدیک به ۱۷۵ دلار یا سطح اصلاح ۵۰ درصد فیبوناچی از حرکت صعودی از ۱۴۲ دلار به بالاترین سطح ۲۰۴ دلار است. شاخص‌های فنی نیز نشان می دهند که MACD برای SOL/USD در منطقه صعودی سرعت می‌گیرد و RSI برای SOL/USD بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد. در نهایت، سطوح پشتیبانی اصلی در ۱۹ دلار و ۱۷۵ دلار و سطوح مقاومت اصلی در ۲۰۵ دلار، ۲۱۲ دلار و ۲۲۰ دلار است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده