آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دو ارز دیجیتال برای این هفته، که قرار است افزایش چشمگیر داشته باشند

دو ارز دیجیتال برای این هفته، که قرار است افزایش چشمگیر داشته باشند

دو ارز دیجیتال برای این هفته، که قرار است افزایش چشمگیر داشته باشند

به گزارش زوم ارز، فروشندگان کوتاه مدت ارزهای دیجیتال در دو ماه گذشته در شرایط نامساعدی به دلیل روند نزولی کوتاه مدت بازار ارزهای دیجیتال در ماه مارس آسیب دیدند. اما، ، دو ارز دیجیتال وجود دارند که احتمال افزایش قیمت و فشار کوتاه مدت را در هفته آینده نشان می‌دهند. در این حوزه، تغییرات صعودی در نمودارهای قیمت و در شاخص‌های فنی مشاهده می‌شود که نشان‌دهنده تغییر در روند است. این موارد معمولاً به هشدارهایی برای فشار کوتاه منجر می‌شود، از جمله نرخ‌های منفی بودجه، افزایش در حجم موقعیت‌های کوتاه، و انباشت سرمایه در سطوح بالاتر.

همچنین، افزایش امیدواری در هند از طریق بازگشایی مجدد درهای تبادل ارزهای دیجیتال فراساحلی، جهت تحلیل نظارتی و بنیادی، پتانسیل بازار را برای هفته‌های آینده تائید می‌کند.

بنابراین، ارزهای رمزپایه ای که بازار مشتقات ناپایداری قابل توجهی دارند، ممکن است اولین ارزهای باشند که رونق قابل توجهی بیابند.

هشدار فشار کوتاه برای آوالانچ(AVAX)

آوالانچ(AVAX) یکی از ارزهای دیجیتال پتانسیل دار است که در هفته آینده تحت فشار کوتاهی قرار خواهد گرفت و احتمالاً منجر به افزایش قیمت چشمگیر آن خواهد شد. به ویژه، با بررسی علاقه‌مندی‌های هفتگی بازاریان به مواضع کوتاه در معاملات ارزهای دیجیتال.

این موجب افزایش نرخ‌های منفی برای آواکس شده است، به طوری که در ماه آوریل، فروشندگان کوتاه‌مدت حدود ۵.۸ درصد به معامله‌گران با موقعیت طولانی پرداخت کردند. داده‌های مربوطه توسط Finbold در تاریخ ۱۱ مه از CoinGlass و سایر شاخص‌های منطبق با آن بازیابی شدند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

توجه داشته باشید که نقشه حرارتی انحلال Avalanche به مدت یک ماه، نشان می دهد که استخر نقدینگی حیاتی با قیمت ۴۰ دلار برای هر توکن، به عنوان یک هدف کوتاه مدت در نظر گرفته می‌شود. افزایش قیمت به این حد، معامله گران اواکس را با بیش از ۱۷٪ سود سریع نسبت به قیمت فعلی ۳۴ دلار، پاداش می‌دهد.

افزایش قیمت بیت کوین کش (BCH)

به همان اندازه، بیت کوین کش (BCH) نیز دارای نرخ سرمایه گذاری منفی ۱۰.۰۶٪ است که دهمین سود آزاد برتر در بازار می‌باشد.

با این حال، بیت کوین کش پس از رسیدن به هدف انحلال قبلی ۵۰۰ دلار در دو رویداد کوتاه مدت، ممکن است به مبلغ ۶۲۵ دلار افزایش یابد. اگر در نظر بگیریم که بوسیله‌ی بیت کوین کش با قیمت ۴۳۰ دلار معامله می‌شود، احتمالاً سودی بین ۱۶ تا ۴۵ درصد به دست خواهد آورد.

با این وجود، عوامل دیگر ممکن است از معکوس شدن روند پیش‌بینی‌شده و فشارهای کوتاه برای جلوگیری از افزایش قیمت آواکس، بیت کوین کش یا دیگر ارزهای دیجیتال جلوگیری کنند. بهتر است معامله‌گران وقتی که موقعیت‌های اهرمی و سفته‌بازی را باز می‌کنند، محتاط عمل کنند و از این چشم‌انداز ناپایدار پیش بینی کنند.

منبع: finbold.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده