آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار: دو ارز دیجیتال در حال افزایش سرسام آور هستند!

هشدار: دو ارز دیجیتال در حال افزایش سرسام آور هستند!

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای رمزنگاری شده همچنان در حال بررسی جهت‌های مختلف است و سعی در تصمیم‌گیری درباره آینده خود دارد. در این زمینه، برخی از ارزهای رمزنگاری شده علاقه بیشتری به موقعیت‌های فروش کوتاه دارند و فرصت‌هایی را برای فوریه ایجاد می‌کنند.

فشار کوتاه زمانی رخ می‌دهد که خریداران فروش کوتاه منحل می‌شوند و با افزایش ناگهانی قیمت مواجه می‌شوند. این منحل‌شدن باعث می‌شود که معامله‌گران مجبور به خرید مجدد ارز دیجیتال شوند، قیمت را به سطوح بالاتری ببرند و باعث منحل‌شدن بیشتر شوند و به طور پتانسیلی باعث افزایش قیمت شگفت‌انگیز آنها شود.

یک گزارش از Finbold، بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از نقشه حرارت انحلال CoinGlass در تاریخ ۶ فوریه، انحلال‌های کوتاه انباشته شده را در Arbitrum   و Curve  در بازه زمانی ماهانه مورد بررسی قرار داد.

هشدار فشار کوتاه برای آربیتروم در فوریه

Arbitrum در حال حاضر دارای نقدینگی سنگین در سطح قیمت ۲.۴ دلار است. به طور خاص، میزان انحلال کوتاه مدت در حدود ۳۳,۱۵۰ دلار با قیمت ۲.۴۱۴ دلار وجود دارد، که این وضعیت آن را به یک هدف جذاب برای بازارسازان تبدیل کرده است.

نمودار Arbitrum
نمودار Arbitrum

در ۲۴ ساعت گذشته، ARB با یک افزایش ۴.۷۵ درصدی به قیمت ۱.۸۳۸ دلار معامله می‌شود. این حرکت صعودی قیمت ممکن است فشار کوتاه را تسریع کرده و اهداف کوچک‌تر را تا سطح ۲.۴ دلار منحل کند. جالب اینجاست که این حرکت باعث می‌شود تا Arbitrum در ماه فوریه بیش از ۳۰ درصد سود کسب کند.

جدول Arbitrum
جدول Arbitrum

آیا Curve  می‌تواند در فوریه بالا برود؟

یکی از کاندیدای محتمل برای رویداد فشرده کوتاه، نماد اصلی Curve DAO، CRV است. در حال حاضر، CRV با ۶۸.۶۴ میلیون دلار سود باز روبه‌رو است و دارای نسبت OI/Cap بازار ۰.۱۳۲۴ است، در حالی که با قیمت ۰.۴۷۱ دلار معامله می‌شود.

جدول CRV
جدول CRV

نقشه حرارتی انحلال نشان می‌دهد که CRV دارای نقدینگی برای هر دو طرف است. در این زمینه، نقشه ممکن است قبل از شروع به صعود، حرکت کوتاهی به سمت پایین را تجربه کند.

همچنین، نقدینگی مرتبط در سطح ۰.۵۷۳ دلار قرار دارد، اما کاهش از این سطح می‌تواند موقعیت‌های فروش را افزایش دهد و این سناریو را برای قیمت‌های حتی بالاتر، که در حال حاضر دارای نقدینگی قابل توجهی هستند، تغییر دهد.

نمودار CRV
نمودار CRV

به هر حال، برای ایجاد این فشارهای کوتاه، تغییرات در احساسات هنوز ضروری است. ارزهای رمزنگاری شده دارایی‌های بسیار ناپایدار در بازاری هستند که روزانه تغییر می‌کنند. بنابراین، سرمایه‌گذاران باید با احتیاط و وارد شدن به معاملات، روندها را پیگیری کنند و با هر توسعه جدید سازگار شوند.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده