آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Shibarium: شکستن رکورد حیرت‌انگیز تراکنش‌ها شیبا – جزئیات فاش شد!😨

Shibarium: شکستن رکورد حیرت‌انگیز تراکنش‌ها شیبا – جزئیات فاش شد!😨

Shibarium: شکستن رکورد حیرت‌انگیز تراکنش‌های شیبا – جزئیات فاش شد!

به گزارش زوم ارز، با توجه به داده‌های ارائه شده توسط کاوشگر Shibariumscan، Shibarium با افزایش تعداد کل تراکنش‌ها، به یک نقطه عطف جدید دست یافته است.

در چند هفته گذشته، هر روز حداقل پنج میلیون تراکنش جدید به شبکه افزوده شده است و به سرعت از سطح ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تراکنش عبور کرده است. این رشد همچنان ادامه دارد و به نقاط عطف چشمگیر جدیدی رسیده است.

Shibarium میلیون ها انتقال را در طول شب اضافه می کند

تا این لحظه، تعداد کل تراکنش‌های لایه ۲ بلاک چین Shibarium پس از افزودن نزدیک به هفت میلیون انتقال در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۲۳,۹۲۹,۰۵۲ رسیده است. در روز جمعه، این عدد به ۲۱۶,۰۳۰,۸۳۰ کاهش یافت و در روز گذشته نزدیک به هفت میلیون افزایش یافت.

تعداد تراکنش‌های روزانه همچنان در سطح بالا قرار دارد و به میزان ۷.۵۱ میلیون تراکنش است. داده‌های Shibariumscan نشان می‌دهد که تعداد کیف‌پول‌های بلاکچین متصل به شبکه اصلی Shibarium در ۲۴ ساعت گذشته به صدها نفر افزایش یافته است. این معیار در مقایسه با تعداد تراکنش‌های روزانه به طور کندتر رشد می‌کند.

نماینده تیم شیب اطلاعیه مهمی را اعلام می کند

لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، در توییتر اعلام کرد که در نسخه جدید بازی Shiba Eternity که در سال آینده در Shibarium عرضه خواهد شد، از مجموعه Shiboshis NFT استفاده خواهد شد.

لوسی اشاره کرد که این یک بازی P2E   خواهد بود که روی بلاکچین Shibarium اجرا می‌شود، اما قطعی نیست که نسخه جدید Shiba Eternity در سال آینده راه‌اندازی خواهد شد. تاکنون، نسخه موبایلی بازی Shiba Eternity با کارت و کلکسیون موجود است. به نظر می‌رسد نسخه جدیدی از بازی در آینده منتشر خواهد شد.

با این حال، استفاده از NFT‌های Shiboshis به عنوان دارایی‌های درون بازی و افزودن جنبه شخصی و کلکسیونی به تجربه بازی بوده است، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به ویژگی‌ها، سطوح و فعالیت‌های خاصی دسترسی پیدا کنند.

همچنین، این NFT‌ها بسیار مهم خواهند بود زیرا به بازیکنان امکان می‌دهند تا توکن‌های پاداش اکوسیستم شیبا اینو را کسب کنند. بدون Shiboshis، کسب درآمد TREAT غیرممکن خواهد بود. علاوه بر این، به دلیل نادر بودن و ویژگی‌های آنها، Shiboshis به بازیکنان مزایا و امتیازات بیشتری ارائه می‌دهند و اکوسیستم گوناگون و پویایی را تشویق می‌کنند.

به طور کلی، به گفته لوسی، Shiboshis نقش کلیدی در Shiba Eternity خواهد داشت و ادغام آنها در تجربه بازی، تعامل کاربر را افزایش داده و به اکوسیستم گسترده‌تر شیبا اینو کمک خواهد کرد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده