آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا شیبا اینو قیمت ها را افزایش خواهد داد؟

آیا شیبا اینو قیمت ها را افزایش خواهد داد؟

آیا شیبا اینو قیمت ها را افزایش خواهد داد؟

به گزارش زوم ارز، جامعه Shiba Inu در حال معامله از طریق Binance Futures NEXT استخوان شیباسواپ را تقویت می کند. این نشانگر اشتیاق عظیم به توکن استخوان تیم Shiba Inu  است، که در حال حاضر نزدیک به ۲۸۲۰۰ انتخاب در پلتفرم صرافی ارز دیجیتال بایننس دارد. تعامل کاربران بر روی این پلتفرم نشان از حمایت قوی از جامعه به همراه امیدواری برای آینده پروژه دارد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

قیمت SHIB در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۳۰۱۲ دلار است و این رشد قابل توجهی را نشان می دهد، با افزایش بیش از ۱۳۷ درصد در ۱۴ روز و ۲۴۱ درصد بیش از آن. در یک ماه گذشته، قیمت SHIB از مارس ۲۰۲۳ تا به امروز بیش از ۱۹۵.۳ درصد افزایش یافته است.

اما، ماجرا برای Bone ShibaSwap  که نماد فرزندان SHIB است، کمی متفاوت است. با افزایش کمی ۲.۵ درصدی در یک هفته، ۴۱ درصد در ۱۴ روز و ۶۶.۸ درصد در یک ماه، قیمت BONE از مارس ۲۰۲۳ تاکنون تقریباً ۳۰ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در ۰.۹۰۳۸ دلار قرار دارد. این نابرابری سوالاتی درباره تفاوت در عملکرد SHIB و نمادهای مرتبط با آن ایجاد می کند.

براساس پیش بینی های CoinCodex، امیدواری به مسیر آینده BONE وجود دارد. پیش بینی ها نشان می دهد که قیمت BONE احتمالاً افزایش خواهد یافت، با تخمین هایی که نشان می دهد قیمت تا ۵ آوریل ۲۰۲۴ به ۲.۷۹ دلار خواهد رسید، که معادل افزایش ۱۷۰.۸۷ درصد نسبت به سطح فعلی است. همچنین، با پیش بینی برای BONE به ۳.۴۷ دلار در ۱۱ آوریل ۲۰۲۴، این افزایش به میزان قابل توجهی حدود ۲۳۶.۸۹٪ نسبت به قیمت کنونی را نشان می دهد.

نمودار قیمت 1 روزه SHIB/USD
نمودار قیمت ۱ روزه SHIB/USD

با تحلیل شاخص‌های فنی، مشاهده می‌کنیم که RSI 1 روزه برای شیبا اینو در حال حاضر ۶۵.۳۰ است که نشان‌دهنده احتمال خرید بیش از حد است. همچنین، MACD 1 روزه زیر خط سیگنال قرار دارد که احتمال بازگشت یا اصلاح قیمت SHIB را در آینده نزدیک نشان می‌دهد.
به عکس کلی دیگر، RSI 1 روزه BONE در حدود ۵۰.۹۹ قرار دارد که نشان‌دهنده موقعیت خنثی است. همچنین، KST 1 روزه نشان‌دهنده یک روند مثبت کوتاه مدت است، اما MACD 1 روزه یک سیگنال نزولی برای BONE ارائه می‌دهد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده