آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ های شیبا اینو و جذب ۳۳۲ میلیارد توکن SHIB

نهنگ های شیبا اینو و جذب ۳۳۲ میلیارد توکن SHIB

به گزارش زوم ارز، نهنگ‌های شیبا اینو اخیراً با جذب تعداد زیادی از توکن‌های SHIB، نشان داده اند که احتمالاً برای حرکت‌های بزرگ به سمت بالا آمادگی دارند. این عملیات در زمانی صورت گرفته که ارز دیجیتال میم کوین به نزدیک‌ترین نقطه به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده است.

نهنگ شیبا اینو با جمع‌آوری ۳۳۲ میلیارد توکن SHIB

داده‌های روی زنجیره نشان می‌دهد که بیش از ۳۳۲ میلیارد SHIB از شرکت تجاری کامبرلند به کیف پول مرتبط با پلت‌فرم معاملاتی رمزنگاری Robinhood منتقل شده است. این اقدام نشان از افزایش علاقه به میم کوین بوده و دارایی‌های SHIB به سرعت جذب می‌شوند.

علاوه بر ۳۳۲ میلیارد توکن SHIB، این کیف پول به میلیون‌ها توکن SHIB دیگر نیز دست‌یافته است. این نشان‌دهنده‌ی افزایش تقاضا در پلتفرم معاملاتی و نیاز آن به افزایش اندازه پرس و جو از SHIB است.
اطلاعات
نشان می‌دهد که حدود ۴۰ تریلیون توکن SHIB در اختیار Robinhood قرار دارد.

به نظر می‌رسد Robinhood تنها یکی از پلتفرم‌هایی است که معاملات SHIB در آن افزایش یافته است. داده‌های زنجیره‌ای نیز نشان می‌دهد که صرافی کریپتو Crypto.com دارایی‌های SHIB خود را به طور چشمگیری افزایش داده است. همچنین، مشاهده شده که جریان بالغ بر ۲ تریلیون توکن SHIB از یک کیف پول داغ به دیگری ارسال شده است.

NewsBTC
اخیراً گزارش داده بود که در ماه مارس تعداد آدرس‌های جدید SHIB نسبت به میانگین ماه گذشته رشد داشته است.

در این دوره، افزایش حاصل شده ۲۰ برابر بوده است. از این رو، حضور معاملات فراوان SHIB در این پلتفرم ها امری متداول به حساب می‌آید. این رشد فراوان ناشی از افزایش قیمت میم کوین در طول این ماه است و بسیاری از سرمایه گذاران تلاش می‌کنند از افزایش پتانسیلی در قیمت جلوگیری کنند و خود را در این موقعیت موجود جای‌دهند.

تحلیلگر کریپتو، علی مارتینز، اخیراً یک سناریو پیش‌بینی کرده است که قیمت SHIB ممکن است به ۰.۰۰۰۰۵۲ دلار افزایش یابد. او به تاثیرگذاری بیشتری از این توکن در بازار اشاره کرده و تحلیلگر دیگر، مایکل ون د پوپ، احتمال صعودی بیشتری را پیش‌بینی می‌کند و اظهار می‌کند که توکن‌های مانند SHIB هنوز زیرقیمت‌گذاری شده‌اند و جای توسعه بیشتری دارند که می‌توانند ATH خود را شکسته یا به آن نزدیک شوند.

در حال حاضر، SHIB در حال معامله به قیمت ۰.۰۰۰۰۳۲۵۶ دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. این مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده و مطالب آن نظرات NewsBTC را نشان نمی‌دهد. قبل از هرگونه سرمایه گذاری، توصیه می‌شود مشورت کنید و با خطرات احتمالی در زمینه سرمایه گذاری آشنا شوید.لطفا از منابع معتبر برای انجام تحقیقات خود استفاده کنید و از اطلاعات موجود در وب سایت مورد اعتماد استفاده کنید.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده