آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد میم کوین شیبااینو با افزایش نسبت به نرخ سوختگی در هفته Epic به میزان ۶۴۷۸%

رشد میم کوین شیبااینو با افزایش نسبت به نرخ سوختگی در هفته Epic به میزان ۶۴۷۸%

رشد میم کوین شیبااینو با افزایش نسبت به نرخ سوختگی در هفته Epic به میزان ۶۴۷۸%

به گزارش زوم ارز، موضوع مورد بحث دربارهٔ افزایش چشمگیر در نرخ سوزاندن هفتگی توکن شیبا (SHIB) است که به نسبت ۶۴۷۸ درصد رشد کرده است. این افزایش ناگهانی در نرخ سوزاندن توکن SHIB، علاقه و هیجان سرمایه‌گذاران را برانگیزانده و این توکن با مضمون سگ، در بازار ارزهای دیجیتال توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

با توجه به محاسبات Shibburn X، در طول هفت روز گذشته، مجموعاً ۱۴,۲۳۸,۱۱۳,۴۶۹ توکن SHIB سوخته شده است که نشان‌دهندهٔ یک رشد ۶,۴۷۸.۶۹ درصدی در نرخ سوزاندن هفتگی است. اما ارقام سوزاندن روزانه نشان می‌دهد که تنها ۶۸,۹۷۲,۳۴۷ توکن SHIB در ۱۰ تراکنش در روز گذشته سوخته شده است.

مقدار سوزانده شده در روز قبل از آخرین روز، ۱۳.۶ میلیارد توکن SHIB بوده است که به طور قابل توجهی در افزایش نرخ سوزاندن هفتگی تأثیر گذاشته است (۱۳,۶۱۰,۱۵۳,۸۴۱ توکن سوخته شده).

این مقدار عظیم ۱۳.۶ میلیارد توکن SHIB زمانی به دست می‌آید که تیم SHIB مقادیر بزرگی از SHIB، BONE و LEASH را در چهار تراکنش در آخر هفته سوزاند. دو تراکنش با مقادیر ۹,۶۴۹,۱۰۸,۴۸۰ و ۳,۸۱۴,۸۹۳,۹۱۰ توکن SHIB را سوزانده‌اند، همچنین دو تراکنش دیگر نیز به ترتیب ۱۹,۵۵۰ توکن BONE و ۲۸,۷۶۲ توکن LEASH را سوزانده‌اند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

هفته حماسی شیبا اینو

هفته‌ی فوق‌العاده‌ای در مسیر صعودی خود را به پایان رساند، و Shiba Inu (شیبا اینو) توانست به نزدیکی ۳۰۰ درصد ارتقا یابد و به اوجی به ارزش ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار برسد. این برای Shiba Inu دومین هفته پیاپی است که با افزایش چشمگیر خود، پس از بازگشت از سطح کمینه ۰.۰۰۰۰۲۳۷۵ دلار در تاریخ ۲۶ فوریه، به انتشار می‌رسد.

با ارزش بازار ۲۰.۷۴ میلیارد دلار، Shiba Inu به دوباره وارد شدن به ده ارز برتر دنیای دیجیتال پیوسته و به عنوان دهمین ارز بزرگ بر اساس ارزش بازار، رتبه بندی شده است.

به گزارش IntoTheBlock، Shiba Inu با جذب بیش از ۸۴۰۰ آدرس، ۲۱۰۰۰ آدرس جدید در روز، که حدود ۲۰ برابر میانگین روزانه در ماه فوریه است، به اوج خود رسید. تعداد کل آدرس‌های Shiba Inu نیز با ثبت ۳.۸۸ میلیون رکورد جدید، به رقمی بالغ برابر آمد.

در لحظه نگارش این مقاله، SHIB با ۱.۴۲% کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، به سطح ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار رسید. اگر SHIB موفق به حفظ سطح فعلی خود باشد، هدف بعدی آن سطح ۰.۰۰۰۰۴ تا ۰.۰۰۰۰۴۵ دلار است، که در آن ۲۹۲۶۰ آدرس با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۴۲ دلار، ۳.۴۸ تریلیون SHIB را خریداری کرده‌اند، طبق داده‌های IntoTheBlock.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده